Roztocze – kraina leżąca w woj. lubelskim i podkarpackim, której wschodni kraniec kończy się aż we Lwowie! Roztocze zwane też polską Toskanią to najbardziej nasłoneczniony region w Polsce słynący z czystego powietrza i dużego stężania jodu porównywalnego do tego na Pomorzu. To zielone lasy, srebrzyste rzeki, kolorowa mozaika falistych pól i kontakt z naturą.

Program wycieczki

Dzień 1

Wyjazd w kierunku Suśca w godzinach porannych. Naszą przygodę zaczniemy od Rezerwatu przyrody Nad Tanwią, gdzie główną atrakcją rezerwatu są 24 progi skalne, tworzące malownicze wodospady tzw. szumy, w tym najwyższy na Roztoczu wodospad Jeleń. Przejazd do Krasnobrodu, gdzie grupa będzie mogła podziwiać piękne krajobrazy Roztocza z wieży widokowej w nieczynnym kamieniołomie. Następnie ruszymy do Muzeum etnograficzno- przyrodniczego w Guciowie. W Zagrodzie możemy podziwiać przedwojenny wystrój izb, historyczne sprzęty rolnicze, kolekcję meteorytów zebranych w kilkunastu krajach świata, w tym ostatni polski meteoryt nazwany Zakłodzie. Co ciekawe, na Roztoczu, we wsi Potok, 5 km od Guciowa zachowały się także ślady dinozaurów. Zakwaterowanie w Ośrodku wypoczynkowym „Czar Roztocza” w Zwierzyńcu. Ognisko z pieczeniem kiełbasek, animacje.

Dzień 2

Śniadanie w ośrodku. Po śniadaniu ruszymy na spływ kajakowy rzeką Wieprz. Trasa ta jest łatwa oraz malownicza. Będzie to niezwykła przygoda z lekką dawką adrenaliny. Następnie odwiedzimy Roztoczański Park Narodowy, gdzie zobaczymy koniki polskie. Zatrzymamy się przy Stawach Echo, gdzie relaks na plaży zrekompensuje trudy spływu kajakowania. Wycieczkę zakończymy przy słynnym barokowym kościółku na wodzie. Obiadokolacja.

Dzień 3

Śniadanie w ośrodku. Wyjazd do Zamościa, miasta „idealnego” wpisanego na listę UNESCO. Zobaczymy: Rynek Wielki z arkadowymi kamienicami i ratuszem, Rynek Solny i Wodny, Akademię Zamojską, Twierdzę Zamość, Synagogę. Zwiedzanie zakończy pokazowy wystrzał z armaty. Wyjazd w drogę powrotną do miejsca zbiórki, opcjonalnie przerwa na posiłek we własnym zakresie.

Cena zawiera

 • transport busem lub autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę pilota wycieczki,
 • przewodników,
 • 2x nocleg w Ośrodku Wypoczynkowym „Czar Roztocza”,
 • bilet wstępu do Muzeum etnograficzno- przyrodniczego w Guciowie,
 • wypożyczenie i dowóz kajaka 2-osobowego,
 • bilet wstępu do Roztoczańskiego Parku Narodowego,
 • 1x wystrzał z średniej armaty w Twierdzy Zamość,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek i animacjami,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia NNW i kosztów rezygnacji (opcjonalne),
 • wydatków własnych oraz rzeczy nie zawartych w „cena zawiera”.

Ważne informacje

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE

Co zyskujesz rezerwując wcześniej?

Zarezerwuj wycieczkę szkolną do 15.10.2022 i otrzymaj pakiet benefitów. 

Gwarancję terminu

Pakiet gier i zabaw

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Lunch pakiet dla każdego

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Napisz do nas! Napewno znajdziemy wolny termin

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

Pewnego razu we Włoszech!

Włoska klasyka

Francuska przygoda

Ziemia Kłodzka i Praga

Berlin + Tropical Island

Wizyta na Szlaku Piastowskim

Wizyta w Stolicy

Aktywnie na Sądecczyźnie #2

Aktywnie na Sądecczyźnie

Kopalnia Soli w Wieliczce