Wycieczki szkolne – Kraków i okolice

Nasz świat kręci się wokół twojej podróży

Wycieczka szkolna lub zielona szkoła zawsze jest wydarzeniem wyczekiwanym przez uczniów. To doskonała forma integracji, nauki i zabawy, a połączenie tych trzech elementów stanowi o stale rosnącej popularności tego rodzaju wyjazdów grupowych.

Dzieci i młodzież są wymagającymi klientami, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę! Nasze wycieczki szkolne organizowane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Doświadczona kadra pilotów, animatorów i przewodników sprawia, że każdy dzień spędzony na wyjeździe z All In Travel jest niezapomniany.

Filtruj wyjazdy

Kierunek

Rodzaj wycieczki

Czas trwania

Wiek uczestników

Berlin + Tropical Island

Bieszczady

Interaktywne Centrum Pszczelarstwa APILANDIA

Kopalnia Soli w Wieliczce

Park Zatorland

Leśny Park Niespodzianek

Góralskie i zbójnickie tajemnice

Aktywnie na Sądecczyźnie #2

W krainie 1000 jezior

Energylandia

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

All In Travel to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku turystyki. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują wycieczki młodzieży szkolnej. Wyróżnia nas elastyczne podejście – organizujemy zarówno jedno-, jak i kilkudniowe wyjazdy w różnych terminach. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi obiektami wypoczynkowymi, dzięki czemu uczestnicy mają pewność wysokiej jakości obsługi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną listą polecanych miejsc.

Czytaj więcej

Interesujące wycieczki szkolne Małopolska

W katalogu miejsc, do których można z nami pojechać, znajdują się najpiękniejsze regiony Polski. Proponujemy szkołom kurorty cieszące się olbrzymią popularnością wśród turystów, a także spokojniejsze miejscowości, w których klasa może poświęcać się aktywnościom sportowym i poznawać przyrodę. Od kilkunastu lat wysyłamy młodzież na fascynujące wycieczki szkolne z Krakowa. Wystarczy się z nami skontaktować, aby ustalić odpowiedni termin i warunki, które spełnią oczekiwania opiekunów oraz uczniów.

Do licznych regionów, które można z nami odwiedzić, zaliczają się m.in. Mazury, Roztocze, Bieszczady, Sądecczyzna oraz Polskie Morze. Współpracujemy tylko z renomowanymi ośrodkami zlokalizowanymi w Małopolsce. Celem naszych wypraw może być np. Jura Krakowsko-Częstochowska, Bochnia lub Rabka-Zdrój. Klasy wyjeżdżają także do parku miniatur, indiańskiej wioski, muzeów oraz ogrodów zoologicznych. Organizowane przez nas wycieczki szkolne z Krakowa wyróżnia bogaty program, w którym nie ma miejsca na nudę.

Ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe Małopolska

Niesłabnącym zainteresowaniem szkół, które zwracają się do nas z zapytaniem o ofertę, cieszą się wycieczki szkolne jednodniowe. Kraków i okolice to miejsca, z których wyruszają autokary All In Travel. Kierują się do atrakcyjnych punktów z rozrywką dla dzieci oraz młodzieży. Przykładowo, w trakcie wyjazdu uczestnicy mogą zapoznać się z kulturą, sztuką oraz zwyczajami rdzennych mieszkańców Ameryki. W ramach innej propozycji dzieci mają okazję przyjrzeć się z bliska miniaturowym podobiznom słynnych europejskich budowli.

Nasze wycieczki mają nie tylko charakter wypoczynkowy. Tworząc program wyjazdowy, kładziemy nacisk na aspekt edukacyjny. Młodzi uczestnicy w przyjemny, bezstresowy sposób przyswajają wiedzę z zakresu m.in. geografii, biologii oraz historii. Wciągające lekcje na łonie przyrody, pasjonujące warsztaty uczące praktycznych umiejętności to zaledwie ułamek korzyści, które niesie ze sobą każda wycieczka szkolna. Małopolska to niezwykły region, obfitujący w zabytki architektury oraz przyrody. Zachęcamy szkoły do wybierania miejsc położonych w tej części kraju.

Wycieczka szkolna Małopolska – kilkudniowa

Katalog świadczonych usług zawiera tak wiele atrakcyjnych punktów, że każda placówka edukacyjna znajdzie dla siebie najlepszą opcję. Wśród propozycji można wymienić nie tylko wycieczki szkolne jednodniowe. Małopolska to obszar, z którego regularnie wysyłamy uczniów na kilkudniowe wyjazdy. Polecamy szkołom kierunki takie jak Roztocze, Mazury czy Bieszczady. To wyjątkowo malownicze rejony, co roku odwiedzane przez tysiące ludzi. Dzieci mogą w nich wypocząć, nabrać sił oraz odetchnąć świeżym powietrzem.

Podczas kilkudniowego pobytu uczniowie będą mieć mnóstwo okazji do wspólnych zabaw oraz nieszablonowych zajęć edukacyjnych. Poznają ważne punkty na turystycznej mapie regionu, począwszy od rezerwatów przyrody, a skończywszy na średniowiecznych zabytkach. Spędzą długie godziny pod gołym niebem, co pozytywnie wpłynie na wzmocnienie ich naturalnej odporności.

Wycieczki szkolne Kraków i okolice – pomysły na wyjazdy

Trudno o lepsze warunki do poszerzania wiedzy historycznej niż te, które oferuje muzeum, stary zamek, bądź skansen. Gwarantujemy, że każdą klasę zachwycą nasze wycieczki szkolne. Kraków jest miejscowością, z której wyruszamy na spotkanie z historią oraz kulturą miejsc ważnych dla państwa. Między innymi, organizujemy wyjazdy do Kopalni Soli w Wieliczce, znanej na całym kontynencie czy do Parku Archeologicznego w Bochni, gdzie uczniowie poznają bliżej średniowieczne profesje. W trakcie nietuzinkowej wyprawy będą zwiedzać, a także aktywnie uczestniczyć w zajęciach, wykonując określone zadania.

W ciągu kilkunastu lat działalności z oferty ALL IN travel skorzystało wiele roczników. Przedszkola, szkoły podstawowe lub ponadgimnazjalne z przyjemnością wybierały się z nami na ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe. Małopolska oraz inne piękne obszary kraju zwiedziło setki uczniów. Rzesze młodych ludzi zachwyciły krajobrazy Podkarpacia, Sądecczyzny czy Sudetów. W tych regionach znajdują się urodziwe szlaki prowadzące na górskie szczyty, nie brakuje też rzek oraz jezior. Dzieci spędzają czas aktywnie, biorąc udział w zajęciach sportowych, konkursach, grach oraz zabawach. O ich samopoczucie dbają wykwalifikowani animatorzy. Wszyscy chętni mogą zagrać w planszówki bądź grę komputerową albo obejrzeć film w kinie letnim. Każdorazowo możemy dostosować program rozrywek do grupy wiekowej czy preferencji uczestników. Dzięki temu wszyscy członkowie grupy mają szereg opcji do wyboru.

Wycieczki szkolne z Krakowa do popularnych miast

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz wyjazdów na wycieczki szkolne Kraków i okolice, Roztocze, Kraina Tysiąca Jezior czy Bieszczady to miejsca godne uwagi małych turystów. Im wcześniej młodzież je pozna, tym więcej się nauczy, a przede wszystkim pokocha przyrodę. Kilkudniowe pobyty pośród zieleni oswajają z naturą. Prócz tego wspólny wyjazd sprzyja integracji oraz rozwijaniu tzw. miękkich kompetencji. Dziecko uczy się funkcjonować w zespole, doskonali techniki współpracy, a zarazem ćwiczy się w asertywności. Przebywanie w grupie rówieśników na zupełnie innych warunkach niż w szkole – przez całą dobę – ma pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój ucznia.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo oraz zadowolenie uczestników. Zainteresowane szkoły namawiamy do zapisów na wycieczki szkolne. Kraków to miasto, które tak jak nasze biuro podróży, ma do zaoferowania z każdym rokiem coraz więcej atrakcji i przygód. Czekamy na kontakt z przedstawicielami placówek edukacyjnych, by przygotować dla Państwa ofertę skrojoną odpowiednio do Waszych potrzeb.