fbpx
Loading

Wycieczki szkolne

Oferujemy w pełni zorganizowane wycieczki szkolne zarówno w kraju, jak i za granicą, łącząc komfort, bezpieczeństwo i transparentność w każdym etapie planowania. Nasza nowoczesna platforma rezerwacyjna, wspierana przez mBank i bramkę płatniczą paynow, umożliwia rodzicom łatwe zapisywanie swoich dzieci i dokonywanie płatności online, gwarantując jednocześnie pełne zadowolenie z każdego wyjazdu.

Icon image

Indywidualny system płatności dla rodziców

Nasz system rezerwacyjny online pozwala rodzicom samodzielnie zapisywać dzieci na wycieczki i dokonywać płatności. Nauczyciele nie zbierają gotówki, a organizatorzy kontrolują wpłaty i listę uczestników.

Icon image

Spokój i bezpieczeństwo dokumentów

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejrzystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduje się już w propozycji wyjazdu. Brak ukrytych kosztów, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Icon image

Gwarancje sprawdzonych ośrodków i hoteli

Nasze grupy kwaterujemy tylko w sprawdzonych obiektach. Dzięki wieloletnim współpracą z hotelarzami wiemy, że nasze grupy zawsze wracają zadowoleni z wyjazdu.

Icon image

Transport bezpiecznym i komfortowym autokarem

Posiadamy flotę komfortowych i bezpiecznych autokarów. Średni wiek pojazdów w naszym taborze nie przekracza 6 lat. Wyposażone one są w najnowsze systemy bezpieczeństwa.

Wycieczki szkolne

Wyślij wiadomość, otrzymaj ofertę!

Organizujemy wycieczki szkolne w kraju i za granicą.


  AllinTravel to sprawdzony i bezpieczny partner w podróży

  AllinTravel to sprawdzony i bezpieczny partner w podróży

  Zrealizowaliśmy wiele wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Oferujemy innowacyjny system organizacyjny bez zbierania gotówki przez uczniów i nauczycieli.

  Sprawdzony partner w podróży

  Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

  5.00
  Średnia ocena w Google na podstawie 71 opinii
  13 457
  Zadowolonych klientów

  Bozenkowa Serwinek

  Z całego serca polecam to biuro podróży. Wielkie podziękowania dla Pana Edzia za bespieczna i szybka podróż do Wiednia. Podróż w tak komfortowych warunkach to sama przyjemność. Podziękowania również dla naszych przesybatycznych, miłych, kompetentnych i bardzo rozrywkowych przewodnik...

  Przeczytaj więcej
  Bozenkowa Serwinek
  Bozenkowa Serwinek
  Rating: 5

  Ewa Habrzyk

  Skawińskie Stowarzyszenie Klubu Seniora "SENIOREK" w Skawinie, bardzo dziękuje za zorganizowanie dla nas wycieczki do Warszawy w dniach 24-26.04.2023r Wycieczka była bardzo ciekawa, intensywna, ale daliśmy radę. Zobaczyliśmy całą Warszawę w pigułce. Podziękowania dla pani Anety- pilotk...

  Przeczytaj więcej
  Ewa Habrzyk
  Ewa Habrzyk
  Rating: 5

  Barbara Chuchmacz

  Byłam z biurem jako kierownik na trzydniowej wycieczce z uczniami we Wroclawiu. Był to perfekcyjnie zorganizowany wyjazd z wieloma atrakcjami dla młodzieży i w rozsądnej cenie. Czysty hotel oferował wygodne spanie, bardzo starannie przygotowywane, domowe posiłki i przyjazną atmosferę. N...

  Przeczytaj więcej
  Barbara Chuchmacz
  Barbara Chuchmacz
  Rating: 5

  urszula machnik

  5⭐️ za wycieczkę do Drezna i szwajcarii saksonskiej. Super przewodnik p.Radek i p.Zuzanna- pilot. Dziękuję!

  urszula machnik
  urszula machnik
  Rating: 5

  Barbara Chuchmacz

  Byłam kierownikiem wycieczki do Warszawy z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Karniowie w dniach 31.05-02.06.2023 i chciałam serdecznie podziękować za perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Jeżdżę na wycieczki szkolne(często jako kierownik) już prawie 40 lat i od ...

  Przeczytaj więcej
  Barbara Chuchmacz
  Barbara Chuchmacz
  Rating: 5