fbpx
Loading
Mazury - Wycieczka Giżycko, Mazury, Mikołajki, Warmińsko-mazurskie

Mazury

Poznaj Krainę Tysiąca Jezior

Informacje podstawowe

Wycieczka szkolna na Mazury to podróż przez urocze jeziora, malownicze miasteczka i bogactwo przyrody. Zwiedzanie Mikołajek i Giżycka, z ich portami, rybackimi klimatami i zabytkowymi kościołami, wprowadza uczniów w atmosferę mazurskiego życia. Wilczy Szaniec to tajemnicze miejsce związane z II wojną światową, oferujące uczniom lekcję historii, a Gród Galindów odkrywa rekonstrukcję pradawnego osiedla. Pozwala na podróż w czasie i zrozumienie kultury tej dawnej grupy. Spływ kajakowy rzeką Krutynią to niezapomniana przygoda, podczas której uczniowie mogą cieszyć się pięknem mazurskiej przyrody z nutką adrenaliny. Zwiedzanie Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, poświęconego życiu i twórczości polskiego poety, dodaje kulturalnego wymiaru tej podróży. To połączenie edukacji, przygody i kultury, które tworzy kompleksowe doświadczenie w Krainie Tysiąca Jezior.

Program Program wyjazdu

Dzień 1

Wyjazd w godzinach porannych w kierunku Mazur. Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, obiadokolacja. Czas na animacje i gry terenowe na terenie ośrodka.

Dzień 2

Śniadanie w ośrodku. Zwiedzanie Mikołajek. Zobaczymy m.in. ulicę Michała Kajki, Port Rybitwa i Wioskę Żeglarską. Rejs statkiem wycieczkowym po jeziorach Mikołajskim i Bełdany do miejscowości Kamień. Przejazd do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Obiadokolacja w ośrodku. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie w ośrodku. Wyjazd do Giżycka. Głównym punktem zwiedzania będzie spacer wzdłuż ulicy Warszawskiej oraz Twierdza Boyen. Przeprawa przez Most obrotowy do Wieży Ciśnień. Przejazd do Wilczego Szańca, gdzie zobaczymy ruiny kwatery głównej Adolfa Hiltera. Obiadokolacja w ośrodku. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie w ośrodku. Wyjazd do Grodu Galindów. Następnie czeka nas spływ kajakowy rzeką Krutynią. Nad bezpieczeństwem uczestników podczas spływu czuwał będzie zespół instruktorów i ratowników. Powrót do ośrodka. Czas na ognisko z pieczeniem kiełbasek i herbatą. Nocleg.

Dzień 5

Śniadanie w Ośrodku. Przejazd do Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Praniu nad jeziorem Nidzkim. Na miejscu czeka nas zwiedzanie z przewodnikiem, a także lekcja muzealna*. Wyjazd w drogę powrotną do miejsca zbiórki (opcjonalnie przerwa na posiłek we własnym zakresie), przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

*lekcja muzealna realizowana przy grupach do 40 osób.

Szczegóły wyjazdu

Co zawiera cena
 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
 • usługę przewodnika lokalnego,
 • posiłki i napoje wymieniowe w programie,
 • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • 3x nocleg w ośrodku wypoczynkowym,
 • 1x bilet wstępu na rejs statkiem,
 • 1x bilet wstępu do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie,
 • 1x bilet wstępu do Twierdzy Boyen,
 • 1x bilet wstępu do Wieży Ciśnień,
 • 1x bilet wstępu do Wilczego Szańca,
 • 1x bilet wstępu do Grodu Galindów,
 • 1x miejsce na spływie kajakowym,
 • 1x bilet wstępu do Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
Czego nie zawiera cena

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Informacje dodatkowe

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

Mazury

Zapytaj o wycieczkę

Wypełnij formularz już teraz i otrzymaj darmową wycenę.


  Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają.

  Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży

  Sprawdzony partner w podróży

  Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

  5.00
  Średnia ocena w Google na podstawie 135 opinii
  13 457
  Zadowolonych klientów

  Kasia Rz

  Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

  Przeczytaj więcej
  Kasia Rz
  Kasia Rz
  Rating: 5

  Halina Król

  Bardzo dziękuję za cudowną wycieczkę do Włoch. Wspaniałe widoki na zawsze pozostaną w naszej pamięci a pilot Pan Paweł Musiał był po prostu fenomenalny. Był profesjonalny i czuliśmy się z Nim super.Bardzo polecam p.Pawła jako pilota.❤🥰

  Halina Król
  Halina Król
  Rating: 5

  Kasia S

  Dziękujemy bardzo za rewelacyjną wycieczkę do Włoch. Wspólnie spędzony czas, cudowne widoki i przeżycia jakich doświadczyliśmy pozostaną z nami jeszcze długo. A Pan Paweł idealnie sprawdzał się w roli pilota. Uśmiechnięty, zawsze służył radą i pomocą. To był czas miłe spęd...

  Przeczytaj więcej
  Kasia S
  Kasia S
  Rating: 5

  Marcin Deryło

  Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

  Marcin Deryło
  Marcin Deryło
  Rating: 5

  Lubie Psy

  Pan Mateusz to sigma🗿, który dał mojemu koledze opaskę za darmo. Obecnie jestem na Hawajach i jest g😎

  Lubie Psy
  Lubie Psy
  Rating: 5