fbpx
Loading
Szwajcaria - Wycieczka Berno, Genewa, Gruyeres, Szwajcaria, Zurich

Szwajcaria

Poznaj najpiękniejsze miejsca w Szwajcarii

Informacje podstawowe

Wycieczka szkolna po Szwajcarii to podróż pełna kontrastów i fascynujących doświadczeń. Początek wodospadu Rheinfall zapewni uczniom widowiskowe wrażenia z jednym z największych wodospadów w Europie. Następnie Zurych zaoferuje mieszankę nowoczesności i kultury, eksplorując urokliwe uliczki Starego Miasta oraz korzystając z bogactwa muzeów. Przeniesiemy się do Montreux, gdzie malownicze jezioro Leman i urokliwe winnice tworzą niezapomniany krajobraz. Genewa, z widokiem na Jet d’Eau i międzynarodowe organizacje, wprowadzi uczniów w świat dyplomacji. Na koniec, Gruyères z urokliwym zamkiem i tradycyjną produkcją sera pozwoli na zgłębienie szwajcarskiego dziedzictwa kulturowego. Ta wycieczka to nie tylko podróż po malowniczych miejscach, ale także fascynujące lekcje historii, kultury i przyrody.

Program Program wyjazdu

Dzień 1

Wyjazd w godzinach popołudniowych, przejazd przez kraje tranzytowe do Szwajcarii.

Dzień 2

Postój przy punkcie widokowym na wodospad Rheinfall. Następnie pojedziemy do Zurichu. Przejdziemy „najdroższą” ulicą świata na taras widokowy Lindenhof. Następnie zwiedzimy z zewnątrz kościół św. Piotra, kościół Fraumünster, most Minster Bridge oraz katedrę Grossmünster. Na koniec dnia obiadokolacja, przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie w hotelu, wyjazd do Montreux. Przejdziemy spacerem po mieście, odwiedzając Queen Studio Expierience, następnie udamy się Zamku Chillon. Później przejedziemy do Lozanny na zboczach góry Jorat na północnym brzegu Jeziora Genewskiego. Możliwość zwiedzania Muzeum Olimpijskiego, Katedry Notre-Dame, zamku biskupiego oraz zabytkowego gmachu uniwersytetu. Zobaczymy tam także fontannę Sprawiedliwości oraz ratusz. Po zwiedzaniu obiadokolacja, przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie w hotelu. Przejazd wzdłuż Jeziora Genewskiego do Genewy. W czasie spaceru zwiedzimy Stare Miasto z dzielnicą handlową, najsłynniejszy genewski zegar Horloge Fleuri, Place du Bourg-de-Four oraz fontannę Jet d’Eau. Dla chętnych proponujemy wejście do wnętrz Katedry świętego Piotra oraz zwiedzanie Muzeum Zegarów Patek-Philippe. Dzień zakończymy rejsem po Jeziorze Genewskim. Obiadokolacja, przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 5

Po śniadaniu przejazd do Gruyeres na pokaz procesu powstawania sera szwajcarskiego, następnie zwiedzanie uroczego miasteczka. Postój w Bernie, gdzie zobaczymy m.in.: katedrę, wieżę zegarową, dom Alberta Einsteina. W godzinach wieczornych ruszamy w drogę powrotną do Polski.

Dzień 6

Powrót do Polski w godzinach południowych.

Szczegóły wyjazdu

Co zawiera cena

• przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
• opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
• usługę przewodnika lokalnego,
• bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
• posiłki i napoje wymieniowe w programie,
• 3x nocleg w hotelu,
• opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Czego nie zawiera cena

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Informacje dodatkowe

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

Szwajcaria

Zapytaj o wycieczkę

Wypełnij formularz już teraz i otrzymaj darmową wycenę.


  Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają.

  Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży

  Sprawdzony partner w podróży

  Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

  5.00
  Średnia ocena w Google na podstawie 135 opinii
  13 457
  Zadowolonych klientów

  Kasia Rz

  Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

  Przeczytaj więcej
  Kasia Rz
  Kasia Rz
  Rating: 5

  Halina Król

  Bardzo dziękuję za cudowną wycieczkę do Włoch. Wspaniałe widoki na zawsze pozostaną w naszej pamięci a pilot Pan Paweł Musiał był po prostu fenomenalny. Był profesjonalny i czuliśmy się z Nim super.Bardzo polecam p.Pawła jako pilota.❤🥰

  Halina Król
  Halina Król
  Rating: 5

  Kasia S

  Dziękujemy bardzo za rewelacyjną wycieczkę do Włoch. Wspólnie spędzony czas, cudowne widoki i przeżycia jakich doświadczyliśmy pozostaną z nami jeszcze długo. A Pan Paweł idealnie sprawdzał się w roli pilota. Uśmiechnięty, zawsze służył radą i pomocą. To był czas miłe spęd...

  Przeczytaj więcej
  Kasia S
  Kasia S
  Rating: 5

  Marcin Deryło

  Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

  Marcin Deryło
  Marcin Deryło
  Rating: 5

  Lubie Psy

  Pan Mateusz to sigma🗿, który dał mojemu koledze opaskę za darmo. Obecnie jestem na Hawajach i jest g😎

  Lubie Psy
  Lubie Psy
  Rating: 5