fbpx
Loading
Paryż - Wycieczka Francja, Paryż

Paryż

Miasto zakochanych, stolica światowej mody, jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych i kulturalnych

Informacje podstawowe

Wycieczka szkolna do Paryża to niezapomniane doświadczenie w jednym z najpiękniejszych miast świata. Stolica Francji urzeka swoim niepowtarzalnym wdziękiem, majestatycznymi zabytkami i romantycznym klimatem. Zwiedzanie Wieży Eiffla, Luwru, Katedry Notre-Dame i Aleji Champs Elysees pozwala na zanurzenie się w bogactwie kultury i historii. Rejs po wodach Sekwany, zakupy na Polach Elizejskich oraz relaks w malowniczych Polach Marsowych dodają uroku temu magicznemu miastu. Paryż słynie także z wykwintnej kuchni, co daje uczniom szansę skosztowania tradycyjnych francuskich smakołyków. To podróż, która nie tylko kształtuje umysł, ale także podkreśla piękno i elegancję tej europejskiej metropolii.

Program Program wyjazdu

Dzień 1

Wyjazd w godzinach przedpołudniowych. Przejazd przez terytorium Niemiec do Francji.

Dzień 2

Przyjazd do Paryża w godzinach rannych. Całodzienne zwiedzanie zaczniemy od symbolu Francji — Wieży Eiffla. Dla chętnych proponujemy wjazd na wieżę, rejs statkiem po Sekwanie lub odpoczynek na Polach Marsowych. Następnie z pobliskiego Placu Trocadero udamy się do centrum historycznego Paryża, na wyspę Ile de La Cité. W trakcie spaceru zobaczymy najciekawsze zabytki kolebki Paryża, m.in. katedrę Notre Dame, Saint Chapelle, pałac Sprawiedliwości i Conciergerie, most Pont Neuf. Na zakończenie zobaczymy Pałac i Ogrody Luksemburskie, Panteon oraz Sorbonę. Po zwiedzaniu odpoczniemy na Placu Saint-Michael i bulwarze Saint-Germain. Zakwaterowanie w hotelu m.in. ***. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu pojedziemy do centrum Paryża. Zwiedzanie rozpoczniemy przy Łuku Triumfalnym, przejdziemy Aleją Champs Elysees przez ogrody Tuilieres do Luwru. Zainteresowanym proponujemy zwiedzanie Luwru. Zwiedzanie Centrum sztuki cyfrowej- Atelier Des Lumières. Później zobaczymy cmentarz Père- Lachaise. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie w hotelu. Tego dnia czeka nas wycieczka do Wersalu. Zwiedzimy Pałac i przespacerujemy się po Ogrodach wersalskich. Popołudniu przejedziemy do dzielnicy Montmartre. W trakcie spaceru poznamy Place du Tertre, Au Lapin Agile, Plac Pigalle oraz Moulin Rouge. Na zakończenie czeka na nas przepiękna panorama całego Paryża ze szczytu wzgórza oraz zwiedzanie Bazyliki Sacré Coeur. Obiadokolacja w hotelu, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, wymeldowanie z hotelu. Ruszamy autokarem do Eurodisneylandu. Tu czeka nas całodniowa zabawa w najpiękniejszym parku rozrywki w Europie. Tuż obok w Walt Disney Studios odkrywa magiczny świat kina i telewizji. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną i nocny przejazd tranzytowy przez Niemcy do Polski.

Dzień 6

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Szczegóły wyjazdu

Co zawiera cena
 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
 • usługę przewodnika lokalnego,
 • posiłki i napoje wymieniowe w programie,
 • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • 3x nocleg w hotelu,
 • 1x bilet wstępu na Centrum sztuki cyfrowej- Atelier Des Lumières,
 • 1x bilet wstępu do Pałacu w Wersalu,
 • 1x bilet wstępu do Eurodisneylandu.
Czego nie zawiera cena

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Informacje dodatkowe

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

Paryż

Zapytaj o wycieczkę

Wypełnij formularz już teraz i otrzymaj darmową wycenę.


  Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają.

  Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży

  Sprawdzony partner w podróży

  Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

  5.00
  Średnia ocena w Google na podstawie 135 opinii
  13 457
  Zadowolonych klientów

  Kasia Rz

  Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

  Przeczytaj więcej
  Kasia Rz
  Kasia Rz
  Rating: 5

  Halina Król

  Bardzo dziękuję za cudowną wycieczkę do Włoch. Wspaniałe widoki na zawsze pozostaną w naszej pamięci a pilot Pan Paweł Musiał był po prostu fenomenalny. Był profesjonalny i czuliśmy się z Nim super.Bardzo polecam p.Pawła jako pilota.❤🥰

  Halina Król
  Halina Król
  Rating: 5

  Kasia S

  Dziękujemy bardzo za rewelacyjną wycieczkę do Włoch. Wspólnie spędzony czas, cudowne widoki i przeżycia jakich doświadczyliśmy pozostaną z nami jeszcze długo. A Pan Paweł idealnie sprawdzał się w roli pilota. Uśmiechnięty, zawsze służył radą i pomocą. To był czas miłe spęd...

  Przeczytaj więcej
  Kasia S
  Kasia S
  Rating: 5

  Marcin Deryło

  Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

  Marcin Deryło
  Marcin Deryło
  Rating: 5

  Lubie Psy

  Pan Mateusz to sigma🗿, który dał mojemu koledze opaskę za darmo. Obecnie jestem na Hawajach i jest g😎

  Lubie Psy
  Lubie Psy
  Rating: 5