O nas

Nasz świat kręci się wokół twojej podróży

Od wielu lat zajmujemy  się organizacją wypraw, wyjazdów, pielgrzymek, wycieczek dla klientów indywidualnych, grup, szkół czy pielgrzymów. Każdy program przygotowujemy skrupulatnie tak aby łączył on wszystkie najważniejsze aspekty, które pomagają naszym turystą odpoczywać podczas realizowanych wyjazdów. 

Połączyła nas pasja do podróży i ludzi. Jesteśmy młodym zespołem. Każdy z nas od kilkunastu lat zajmuję  się szeroko pojętą turystyką. Nasza praca to nie tylko sposób na życie, ale przredewszystkim chęć nieustannego rozwoju nad naszymi produktami.  

MOCNE STRONY

Biuro podróży, któremu możesz zaufać

ALL IN travel to My, ludzie. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby Twoja podróż odbyła się zgodnie z planem.

Bezpieczne wpłaty

127 358 PLN wynosi Gwarancja Ubezpieczeniowa ALL IN travel, która obowiązuje od 16.02.2022 r. do 15.02.2023 r. Gwarancja wystawiona została przez  AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A

Przejrzysta dokumentacja

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejrzystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduje się już w propozycji wyjazdu. Brak ukrytych kosztów, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Doświadczenie i zaufanie

Organizujemy wczasy, wcieczki i wyjazdy od ponad 10 lat. Codziennie nabywamy coraz wiekszego doświadczenia. Nasi stali klienci obdarzają nas swoim wielkim zaufaniem i bardzo chętnie podróżują z nami po raz kolejny. 

” Podróże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi.” – Anonim

PROMOCJE

Sprawdź nasze proponowane wyjazdy

Przeszukaj bazę wszystkich naszych ofert. Codziennie stramy się polepszać nasze usługii i dodawać nowe ciekawe kierunki i propozycje. 

Jak możemy Ci pomóc?

Napisz, a my odzwonimy

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!