fbpx
Loading
>
>
Nie ma jak we Włoszech
Nie ma jak we Włoszech - Wycieczka Florencja, Monte Cassino, Neapol, Pompeje, Rimini, Rzym, San Marino, Wenecja, Włochy

Nie ma jak we Włoszech

Jedno z najbardziej aktywnych turystycznie państw na świecie

Program Program wyjazdu

Dzień 1

Wyjazd w kierunku Włoch. Przejazd przez terytorium Czech i Austrii.

Dzień 2

Przyjazd do Wenecji. Rejs statkiem przez Lagunę Wenecką do Placu św. Marka. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem i spacer po mieście, który rozpocznie się od Mostu Westchnień do Placu św. Marka z bazyliką. Kolejno uczestnicy zobaczą Pałac Dożów oraz urokliwe kanały weneckie podczas spaceru do Mostu Rialto. Nie zabraknie też czasu na zakup weneckich masek karnawałowych. Po wizycie w Wenecji uczestnicy wyruszą w rejs powrotny do autokaru. Przejazd do hotelu w okolicach Rimini, zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3-4

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Całodzienny wypoczynek nad Morzem Adriatyckim. Podczas dnia gry i zabawy prowadzone przez naszego animatora. Obiadokolacja w hotelu, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Wykwaterowanie i wyjazd w kierunku jednego z najmniejszych Państw. Wizyta w Republice San Marino. Indywidualny spacer po stolicy tego małego państwa. Wizyta w okolicznych sklepikach, zakup pamiątek. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Wizyta w Rzymie. Zwiedzanie z przewodnikiem uczestnicy rozpoczną pod Koloseum. Następnie zobaczą antyczne Forum Romanum, Capitol, Plac Wenecki, Piazza Navona, Bazylikę Św. Piotra wraz z Pietą Michała Anioła i grobem Św. Jana Pawła II. Ostatnie miejsca, które grupa zobaczy tego dnia to Fontanna di Trevi oraz Plac Hiszpański ze słynnymi schodami hiszpańskimi. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Przejazd do Pompei, gdzie uczestnicy wraz z lokalnym przewodnikiem odwiedzą słynne „Pompei Scavi”. Przejście przez Bramę Morską i zwiedzanie wykopalisk, w tym m.in. antyczne Forum, Bazylika i Świątynia Apollina, termy miejskie, ruiny amfiteatru. Spacer po świetnie zachowanym starożytnym mieście, położonym u stóp Wezuwiusza — forum, Teatr Wielki, amfiteatr, Dom Fauna i inne wille oraz palestra. Przejazd do Neapolu. Zwiedzanie miasta, podczas którego zobaczymy Piazza del Plebiscito i Pałac Królewski. Później przespacerujemy się po labiryncie uliczek starego miasta, odwiedzimy Galerię Umberto I, Castel Nuovo, Łuk Triumfalny, a także Katedra św. Januarego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 8

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd w kierunku Monte Cassino. Na wzgórzu grupa odwiedzi opactwo św. Benedykta oraz cmentarz polskich żołnierzy walczących podczas II wojny światowej. Przejazd do hotelu w okolicach Florencji, zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 9

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Wizyta z przewodnikiem we Florencji. Podczas zwiedzania uczestnicy zobaczą: Kościół Santa Croce, Ponte Vecchio, Palazzo Vecchio, Galerie Ufici, Bazylikę Santa Maria dei Fiori (wejście do bazyliki uzależnione od długości kolejki) oraz Baptysterium. Po zwiedzaniu z przewodnikiem czas wolny na posiłek we własnym zakresie lub zakup pamiątek. Przejazd tramwajem do autokaru. Wyjazd w drogę powrotną do
Polski.

Dzień 10

Przyjazd do miejsca zbiorki w godzinach przedpołudniowych.

Szczegóły wyjazdu

Co zawiera cena

• przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
• opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
• usługę przewodnika lokalnego,
• bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
• posiłki i napoje wymieniowe w programie,
• 7x nocleg w hotelu,
• opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Czego nie zawiera cena

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Informacje dodatkowe

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

Nie ma jak we Włoszech

Zapytaj o wycieczkę

Wypełnij formularz już teraz i otrzymaj darmową wycenę.


  Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają.

  Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży

  Sprawdzony partner w podróży

  Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

  5.00
  Średnia ocena w Google na podstawie 86 opinii
  13 457
  Zadowolonych klientów

  Kasia Rz

  Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

  Przeczytaj więcej
  Kasia Rz
  Kasia Rz
  Rating: 5

  Marcin Deryło

  Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

  Marcin Deryło
  Marcin Deryło
  Rating: 5

  Natalia Pytel

  Wyjazd do Włoch super zorganizowany, wygodny autokar, piloci 10/10! 😀 Biuro podróży na wysokim poziomie!

  Natalia Pytel
  Natalia Pytel
  Rating: 5

  Marta Kapica

  Biuro bardzo profesjonalne - Pani Zuzia przygotowała idealną ofertę dla 60 uczniów LO Nisko , pilot Paweł - skradł serce licealistów i nie chcą słyszeć o innym pilocie :). Wycieczka przygotowana z największą starannością - cena rewelacyjna jak na wycieczkę zagraniczną. Czekamy n...

  Przeczytaj więcej
  Marta Kapica
  Marta Kapica
  Rating: 5

  Ewa Habrzyk

  Skawińskie Stowarzyszenie Klubu Seniora "SENIOREK" w Skawinie, bardzo dziękuje za zorganizowanie dla nas wycieczki do Warszawy w dniach 24-26.04.2023r Wycieczka była bardzo ciekawa, intensywna, ale daliśmy radę. Zobaczyliśmy całą Warszawę w pigułce. Podziękowania dla pani Anety- pilotk...

  Przeczytaj więcej
  Ewa Habrzyk
  Ewa Habrzyk
  Rating: 5