fbpx
Loading
>
>
Hiszpania, Francja i Włochy
Hiszpania, Francja i Włochy - Wycieczka Barcelona, Costa Brava, Hiszpania, Lazurowe Wybrzeże, Lloret de Mar, Monako, Wenecja, Włochy

Hiszpania, Francja i Włochy

Odkryj najwspanialsze zakątki Europy Południowej.

Informacje podstawowe

Podczas tej podróży przemierzymy urokliwe kanały Wenecji, zrelaksujemy na słonecznych plażach Costa Brava oraz odkryjemy bogactwo kolorowej Barcelony i poznamy kultowe Lloret de Mar, by na koniec doświadczyć luksusu i widoków Monako na Lazurowym Wybrzeżu. Każdy przystanek to nowa przygoda, tworząc niezapomniane wspomnienia z najpiękniejszych zakątków Europy.

Program Program wyjazdu

Dzień 1

Wyjazd w godzinach popołudniowych, przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy.

Dzień 2

Przejazd do Wenecji w godzinach rannych. Do historycznego centrum miasta dopływamy statkiem. Po rejsie udajemy się w kierunku Morskiej Bramy Wenecji. Po drodze mijamy Most Westchnień i Pałac Dożów. Wreszcie docieramy na Plac św. Marka, zwiedzamy Bazylikę Św. Marka ze słynnym złotym ołtarzem Pala d’Oro. Następnie w programie wjazd na Kampanillę. Zwiedzanie zakończymy spacerem klimatycznymi wąskimi uliczkami do Ponte Rialto. Po zwiedzaniu proponujemy czas na drobne zakupy oraz posiłek we własnym zakresie, następnie kontynuujemy podróż w kierunku Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.

Dzień 3

Przyjazd na Wybrzeże Costa Brava w godzinach rannych. Czas wolny przeznaczony na odpoczynek po podróży i plażowanie. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem do Barcelony. Zwiedzanie miasta zaczniemy od Katedry Sagrada Familia. Następnie ruszymy do Parku Güell. Dalej wyruszymy autokarem na objazd miasta, podczas którego zobaczymy kolejne dzieła Gaudiego: Casa Batllo oraz Casa Mila. Przejazd pod Stadion FC Barcelona i Muzeum FC Barcelony. Następnie czeka nas spacer od Dzielnicy Portowej obok statuy Krzysztofa Kolumba na Las Ramblas. Na zakończenie przejdziemy wąskimi uliczkami do najstarszej dzielnicy miasta Barri Gotic z katedrą św. Eulalii. Wieczorem wracamy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie w hotelu. Ruszamy na wycieczkę do Montserrat. Na wysokości 720 m zwiedzimy klasztor benedyktynów i sanktuarium Czarnej Madonny z cudowną figurką la Morenetą. Po południu pojedziemy do Blanes i zwiedzanie Ogrodu Botanicznego. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu popłyniemy statkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava do Tossy de Mar. Ruszymy spacerem przez centrum Tossy — Vila Vella, a także zwiedzimy ruiny Zamku w Tossa de Mar. Nie zabraknie też czasu na odpoczynek na jednej z malowniczych plaż Tossy. Po rejsie wracamy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie w hotelu. Spacer po Lloret de Mar. Zobaczymy Gotycki kościół św. Romy, ratusz, pomnik Sardany, promenadę i Zamek Castell d’en Plaja. Dla chętnych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy. Przed podróżą powrotną czas na drobne zakupy oraz posiłek we własnym zakresie. W godzinach wieczornych wyjazd do Francji na Lazurowe Wybrzeże.

Dzień 8

Przejazd przez Riwierę Francuską do Księstwa Monako. W czasie całodniowego pobytu w Monako zobaczymy między innymi: Pałac Książęcy z katedrą, Ogrody Egzotyczne, Oceanarium oraz Port Herkulesa. Na koniec wizyta w Monte Carlo. Po zwiedzaniu ruszamy w drogę powrotną do Polski przez Włochy, Austrię i Czechy.

Dzień 9

Powrót do Polski. Planowany przyjazd w godzinach popołudniowych.

Szczegóły wyjazdu

Co zawiera cena

• przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
• opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
• usługę przewodnika lokalnego,
• bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
• posiłki i napoje wymieniowe w programie,
• 4x nocleg w hotelu,
• opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Czego nie zawiera cena

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Informacje dodatkowe

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

Hiszpania, Francja i Włochy

Zapytaj o wycieczkę

Wypełnij formularz już teraz i otrzymaj darmową wycenę.


  Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają.

  Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży

  Sprawdzony partner w podróży

  Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

  5.00
  Średnia ocena w Google na podstawie 83 opinii
  13 457
  Zadowolonych klientów

  Kasia Fusiarz

  Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

  Przeczytaj więcej
  Kasia Fusiarz
  Kasia Fusiarz
  Rating: 5

  Marcin Deryło

  Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

  Marcin Deryło
  Marcin Deryło
  Rating: 5

  Natalia Pytel

  Wyjazd do Włoch super zorganizowany, wygodny autokar, piloci 10/10! 😀 Biuro podróży na wysokim poziomie!

  Natalia Pytel
  Natalia Pytel
  Rating: 5

  Marcin Pohl

  Rejs sylwestrowy zorganizowany przez to biuro podróży był wyjątkowy: perfekcyjna organizacja, znakomita obsługa, niezapomniane przeżycia. Gorąco polecam! 🛳️🥹😍

  Marcin Pohl
  Marcin Pohl
  Rating: 5

  Bozenkowa Serwinek

  Z całego serca polecam to biuro podróży. Wielkie podziękowania dla Pana Edzia za bespieczna i szybka podróż do Wiednia. Podróż w tak komfortowych warunkach to sama przyjemność. Podziękowania również dla naszych przesybatycznych, miłych, kompetentnych i bardzo rozrywkowych przewodnik...

  Przeczytaj więcej
  Bozenkowa Serwinek
  Bozenkowa Serwinek
  Rating: 5