fbpx
Loading
Stolice Bałtyku - Wycieczka Estonia, Finlandia, Helsinki, Łotwa, Ryga, Sztokholm, Szwecja, Tallin, Turku

Stolice Bałtyku

Rejs po Morzu Bałtyckim - zobacz aż 5 bałtyckich miast

Informacje podstawowe

Stolice Bałtyku to wyjątkowa wycieczka promowa po Morzu Bałtyckim, idealna dla grupy szkolnej. Rozpoczynając od malowniczej Rygi, uczniowie mogą odkrywać jej kulturowe perełki i zabytkowe dzielnice. Kolejny przystanek to kolorowy Sztokholm, gdzie młodzi podróżnicy mogą zanurzyć się w szwedzkiej historii i atmosferze. Turku w Finlandii zapewnia unikalne spojrzenie na życie nad Bałtykiem, a Tallin na Estonii z fascynującym starówkowym charakterem jest prawdziwym skarbem. Ta wieloetapowa podróż połączona z rejsami wysokiej klasy promami, które pełne są rozrywki, sklepów i przepysznego jedzenia to nie tylko lekcja historii, ale także niezapomniane doświadczenie dla uczniów, rozwijające ich zrozumienie różnorodności kulturowej w regionie Bałtyku i wzmacniające integrację grupy.

Program Program wyjazdu

Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki w kierunku Rygi. Obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Rygi, podczas którego zobaczymy: Stare Miasto, kościół św. Piotra, Dom Bractwa Czarnogłowych, Ratusz, protestancką katedrę NMP, Plac Katedralny, zespół średniowiecznych kamieniczek – Trzej Bracia, Mała i Wielka Gildia Kupiecka. Następnie Parlament, fragmenty murów obronnych z Basztą Prochową. Przejazd do Tallina. Zaokrętowanie na prom z Tallina do Sztokholmu (rejs nocny). Obiadokolacja i wieczór rozrywki na promie. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie na statku, wyokrętowanie w Sztokholmie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, w tym: ratusz miejski, Pałac Królewski, Stare Miasto Gamla Stan, Muzeum Vasa. Wieczorem zaokrętowanie na statek do Turku. Obiadokolacja na statku. Wieczór rozrywki na promie. Nocleg.

Dzień 4

Po wczesnym śniadaniu wyokrętowanie w fińskim porcie Turku. Spacer po starówce: Zamek Turun Linna, gotycka katedra, główny plac targowy. Przejazd do Helsinek. Zwiedzanie z przewodnikiem, podczas którego zobaczymy: Aleję Mannerheima i budynek Parlamentu, wykuty w skale kościół protestancki Temppeliauko, Park Sibeliusa, słynny stadion olimpijski z pomnikiem Paavo Nurmiego. Następnie spacer po centrum: Plac Senacki z Katedrą Luterańską i pomnikiem cara Aleksandra II, prawosławny Sobór Uspieński. Zaokrętowanie, obiadokolacja na statku, nocny rejs do Tallina. Wieczór rozrywki na promie. Nocleg.

Dzień 5

Wyokrętowanie w porcie w Tallinie. Po śniadaniu piesze zwiedzanie Tallińskiej Starówki. Zobaczymy: Górne Miasto (Wzgórze Tompea, zamek z wieżą Długi Herman, katedra Aleksandra Newskiego, Katedra Domska, baszta Kiek in de Kok i mury miejskie) i Dolne Miasto (rynek, ratusz, kamieniczki Trzy Siostry, baszta Gruba Małgorzata, obwarowania miejskie). Po południu objazd po mieście, podczas którego będziemy mogli podziwiać Pałac i park w Kadriorgu (z zewnątrz) i nadmorską dzielnicę Pirita. Czas na obiad we własnym zakresie. Wyjazd w drogę powrotną w kierunku Polski.

Dzień 6

Przyjazd do miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych.

Szczegóły wyjazdu

Co zawiera cena
 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
 • usługę przewodnika lokalnego,
 • bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
 • posiłki i napoje wymieniowe w programie,
 • 1x nocleg w hotelu,
 • 3x nocleg na promie,
 • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.
Czego nie zawiera cena

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Informacje dodatkowe

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

Stolice Bałtyku

Zapytaj o wycieczkę

Wypełnij formularz już teraz i otrzymaj darmową wycenę.


  Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają.

  Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży

  Sprawdzony partner w podróży

  Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

  5.00
  Średnia ocena w Google na podstawie 86 opinii
  13 457
  Zadowolonych klientów

  Kasia Rz

  Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

  Przeczytaj więcej
  Kasia Rz
  Kasia Rz
  Rating: 5

  Marcin Deryło

  Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

  Marcin Deryło
  Marcin Deryło
  Rating: 5

  Natalia Pytel

  Wyjazd do Włoch super zorganizowany, wygodny autokar, piloci 10/10! 😀 Biuro podróży na wysokim poziomie!

  Natalia Pytel
  Natalia Pytel
  Rating: 5

  Marta Kapica

  Biuro bardzo profesjonalne - Pani Zuzia przygotowała idealną ofertę dla 60 uczniów LO Nisko , pilot Paweł - skradł serce licealistów i nie chcą słyszeć o innym pilocie :). Wycieczka przygotowana z największą starannością - cena rewelacyjna jak na wycieczkę zagraniczną. Czekamy n...

  Przeczytaj więcej
  Marta Kapica
  Marta Kapica
  Rating: 5

  Ewa Habrzyk

  Skawińskie Stowarzyszenie Klubu Seniora "SENIOREK" w Skawinie, bardzo dziękuje za zorganizowanie dla nas wycieczki do Warszawy w dniach 24-26.04.2023r Wycieczka była bardzo ciekawa, intensywna, ale daliśmy radę. Zobaczyliśmy całą Warszawę w pigułce. Podziękowania dla pani Anety- pilotk...

  Przeczytaj więcej
  Ewa Habrzyk
  Ewa Habrzyk
  Rating: 5