fbpx
Loading
Włochy Północne - Wycieczka Mediolan, Werona, Włochy

Włochy Północne

Północne Włochy to idealny pomysł na wycieczkę szkolną

Informacje podstawowe

Wycieczka szkolna po północnych Włoszech to podróż przez urokliwe zakątki, kulturowe skarby i malownicze krajobrazy. Zwiedzanie Werony, z majestatycznym Amfiteatrem i Romeem i Julią, otwiera przed uczniami kulisy szekspirowskich dzieł. Jezioro Garda, z jego lazurowymi wodami i urokliwymi miasteczkami, zapewnia relaks i inspirujące widoki. Podróż pociągiem przez malownicze Cinque Terre oferuje niezapomniane przeżycia, podczas gdy Mediolan, z Katedrą Duomo i słynnym Teatro alla Scala, wprowadza w atmosferę nowoczesności i sztuki. To fascynujące połączenie kultury, przyrody i sztuki, tworzące niezapomniane doświadczenie dla każdego ucznia.

Program Program wyjazdu

Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

Dzień 2

Przyjazd do Werony w godzinach porannych. Zwiedzanie zaczniemy od przejazdu autokarem wzdłuż renesansowych murów obronnych Werony, mijając cztery monumentalne bramy — Porta Nuova, Porta Palio, Porta San Zeno, Porta Trento. Zobaczymy również Arco dei Gavi i Castelvecchio. Następnie przejdziemy przez stare miasto, gdzie będziemy mogli podziwiać Dziedziniec Cortile del Tribunale, Arche Scaligere, kościółek Santa Maria Antica. Zwiedzimy Piazza dei Signori i Piazza delle Erbe. Później odwiedzimy Dom Julii Capuleti i zakończymy wycieczkę na Piazza Bra. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem nad Jezioro Garda. Wizyta w Sirmione, podczas którego zrobimy sobie spacer po zabytkowym centrum, nad którym góruje Zamek Scaligerich, (dla zainteresowanych proponujemy zwiedzanie zamku), następnie rejs motorówkami po jeziorze. Przejazd wzdłuż wschodniego brzegu Jeziora Garda do Malcesine, spacer po miasteczku. Po zwiedzeniu proponujemy przerwę na odpoczynek na plaży lub zakupy pamiątek. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu kierujemy do miejscowości La Spezia. Następnie ruszamy pociągiem przez Cinque Terre. Zatrzymamy się w Riomaggiore, Manaroli i Monterosso, gdzie będzie czas na zwiedzanie i plażowanie. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Przejazd do Mediolanu. Do centrum miasta ruszymy z parkingu przy stacji metra kolejką podziemną. Zwiedzanie zaczniemy od Pałacu Sforców i Piazza della Scala z pomnikiem Leonarda da Vinci, następnie zobaczymy gmach słynnej sceny operowej La Scala. Na koniec zwiedzanie Duomo oraz spacer Galerią Wiktora Emanuela II. Wyjazd w kierunku Polski w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Austrię, Czechy do Polski.

Dzień 6

Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

Szczegóły wyjazdu

Co zawiera cena

• przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
• opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
• usługę przewodnika lokalnego,
• bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
• posiłki i napoje wymieniowe w programie,
• 3x nocleg w hotelu,
• opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Czego nie zawiera cena

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Informacje dodatkowe

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

Włochy Północne

Zapytaj o wycieczkę

Wypełnij formularz już teraz i otrzymaj darmową wycenę.


  Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają.

  Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży

  Sprawdzony partner w podróży

  Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

  5.00
  Średnia ocena w Google na podstawie 86 opinii
  13 457
  Zadowolonych klientów

  Kasia Rz

  Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

  Przeczytaj więcej
  Kasia Rz
  Kasia Rz
  Rating: 5

  Marcin Deryło

  Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

  Marcin Deryło
  Marcin Deryło
  Rating: 5

  Natalia Pytel

  Wyjazd do Włoch super zorganizowany, wygodny autokar, piloci 10/10! 😀 Biuro podróży na wysokim poziomie!

  Natalia Pytel
  Natalia Pytel
  Rating: 5

  Marta Kapica

  Biuro bardzo profesjonalne - Pani Zuzia przygotowała idealną ofertę dla 60 uczniów LO Nisko , pilot Paweł - skradł serce licealistów i nie chcą słyszeć o innym pilocie :). Wycieczka przygotowana z największą starannością - cena rewelacyjna jak na wycieczkę zagraniczną. Czekamy n...

  Przeczytaj więcej
  Marta Kapica
  Marta Kapica
  Rating: 5

  Ewa Habrzyk

  Skawińskie Stowarzyszenie Klubu Seniora "SENIOREK" w Skawinie, bardzo dziękuje za zorganizowanie dla nas wycieczki do Warszawy w dniach 24-26.04.2023r Wycieczka była bardzo ciekawa, intensywna, ale daliśmy radę. Zobaczyliśmy całą Warszawę w pigułce. Podziękowania dla pani Anety- pilotk...

  Przeczytaj więcej
  Ewa Habrzyk
  Ewa Habrzyk
  Rating: 5