fbpx
Loading
>
>
Szwecja i Kopenhaga
Szwecja i Kopenhaga - Wycieczka Dania, Gdańsk, Karlskrona, Kopenhaga, Malmo, Szwecja

Szwecja i Kopenhaga

Przepiękna skandynawska kultura, historia oraz niezwykła natura

Informacje podstawowe

Wycieczka szkolna do Szwecji i Kopenhagi to niezwykła podróż przez malownicze krajobrazy i fascynujące miasta Skandynawii. Zwiedzanie Karlskrony, szwedzkiego miasta morskiego, z urokliwą architekturą i historią marynarki wojennej, stanowi fascynującą lekcję historii. Przenosząc się do Malmo, grupa szkolna może cieszyć się nowoczesnymi atrakcjami, takimi jak Turning Torso, i odkrywać bogactwo szwedzkiej kultury. Następnie, wizyta w Kopenhadze, stolicy Danii, z jej klimatycznymi kanałami, Małą Syrenką i Christiansborgiem, dodaje koloru i różnorodności do tej podróży. To połączenie dwóch krajów i trzech fascynujących miast, które dostarcza uczniom niezapomnianych wrażeń z regionu Skandynawii.

Program Program wyjazdu

Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki w kierunku Gdańska. Zwiedzanie Gdańska podczas spaceru z pilotem. Odwiedzimy urokliwą ulicę Mariacką. Na naszej trasie znajdą się także: Brama Wyżynna, Katownia, Złota Brama, Długi Targ, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Zielona Brama, Żuraw, Brama Mariacka (wszystkie obiekty z zewnątrz). Przejazd do Gdyni. Wypłynięcie do Karlskrony. Rejs nocny. Obiadokolacja na statku. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Przypłynięcie do Karlskrony (Szwecja). Zwiedzanie miasta oraz Muzeum Morskiego. Przejazd do Lund i zwiedzanie jedynej szwedzkiej katedry w stylu romańskim. Przejazd do Malmo — zwiedzanie miasta. Przejazd do Kopenhagi mostem Oresund. Zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Zwiedzanie Kopenhagi. W programie m.in.: spacer po Starówce, Mała Syrenka, Nyhavn, czyli Nowy Port, Plac Ratuszowy, fontanna bogini Gefion, Katedra, Christiansborg. Rejs statkiem po kopenhaskich kanałach. Przejazd na prom. Obiadokolacja na promie. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Wyokrętowanie w Gdyni. Powrót do Gdańska. Zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności. Wyjazd do miejsca zbiórki w godzinach nocnych.

Szczegóły wyjazdu

Co zawiera cena
 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
 • usługę przewodnika lokalnego,
 • posiłki i napoje wymieniowe w programie,
 • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • 1x nocleg w hotelu,
 • 2x nocleg na promie,
 • 1x bilet wstępu do Muzeum Morskiego w Karlskronie,
 • 1x bilet wstępu na rejs statkiem po kopenhaskich kanałach,
 • 1x bilet wstępu do Europejskiego Centrum Solidarności.
Czego nie zawiera cena

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Informacje dodatkowe

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

Szwecja i Kopenhaga

Zapytaj o wycieczkę

Wypełnij formularz już teraz i otrzymaj darmową wycenę.


  Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają.

  Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży

  Sprawdzony partner w podróży

  Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

  5.00
  Średnia ocena w Google na podstawie 86 opinii
  13 457
  Zadowolonych klientów

  Kasia Rz

  Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

  Przeczytaj więcej
  Kasia Rz
  Kasia Rz
  Rating: 5

  Marcin Deryło

  Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

  Marcin Deryło
  Marcin Deryło
  Rating: 5

  Natalia Pytel

  Wyjazd do Włoch super zorganizowany, wygodny autokar, piloci 10/10! 😀 Biuro podróży na wysokim poziomie!

  Natalia Pytel
  Natalia Pytel
  Rating: 5

  Marta Kapica

  Biuro bardzo profesjonalne - Pani Zuzia przygotowała idealną ofertę dla 60 uczniów LO Nisko , pilot Paweł - skradł serce licealistów i nie chcą słyszeć o innym pilocie :). Wycieczka przygotowana z największą starannością - cena rewelacyjna jak na wycieczkę zagraniczną. Czekamy n...

  Przeczytaj więcej
  Marta Kapica
  Marta Kapica
  Rating: 5

  Ewa Habrzyk

  Skawińskie Stowarzyszenie Klubu Seniora "SENIOREK" w Skawinie, bardzo dziękuje za zorganizowanie dla nas wycieczki do Warszawy w dniach 24-26.04.2023r Wycieczka była bardzo ciekawa, intensywna, ale daliśmy radę. Zobaczyliśmy całą Warszawę w pigułce. Podziękowania dla pani Anety- pilotk...

  Przeczytaj więcej
  Ewa Habrzyk
  Ewa Habrzyk
  Rating: 5