fbpx
Loading
Polskie Wybrzeże - Wycieczka Gdańsk, Gdynia, Hel, Mikoszewo, Polska, Pomorskie, Sopot, Władysławowo

Polskie Wybrzeże

Polskie wybrzeże Bałtyku jest scenerią nieustającej walki dwóch żywiołów: ziemi i wody, lądu i morza

Informacje podstawowe

Wycieczka szkolna na Polskie Wybrzeże to podróż przez piękne nadmorskie miejscowości, bogatą historię i kulturalne zabytki. Plażowanie w urokliwym Mikoszewie pozwala uczniom cieszyć się błogim relaksem nad Bałtykiem. Rejs statkiem na Hel to niezapomniana przygoda, podczas której grupa szkolna może podziwiać wyjątkowy krajobraz polskiego wybrzeża. Zwiedzanie Władysławowa, Gdyni, Gdańska i Sopotu umożliwia zgłębienie różnorodności i historii każdego z tych miejsc, od zabytków po nowoczesne atrakcje. To pełne kontrastów doświadczenie, które łączy w sobie rozrywkę, relaks i edukację na jednym z najpiękniejszych fragmentów polskiego krajobrazu nadmorskiego.

Program Program wyjazdu

Dzień 1

Wyjazd w godzinach nocnych pociągiem w kierunku Gdańska.

Dzień 2

Przyjazd do Gdańska w godzinach porannych. Przejazd autokarem do Mikoszewa, zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym. Czas przeznaczony na plażowanie i wypoczynek. Obiadokolacja w ośrodku. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie w ośrodku. Rejs statkiem na Hel, pokaz karmienia fok w fokarium przy Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Przejazd do Władysławowa słynącego m.in. z długich, szerokich, pięknych i piaszczystych plaż. Spacer Aleją Gwiazd Sportu, port rybacki, falochron, spacer po plaży. Obiadokolacja w ośrodku. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie w ośrodku. Wyjazd do Gdyni. Spacer Skwerem Kościuszki. Największą atrakcją będą cumujące przy nabrzeżu zabytkowe okręty i statki żeglarskie. Zwiedzanie statku-muzeum „Dar Pomorza” oraz okrętu-muzeum ORP „Błyskawica”. Następnie zobaczymy Akwarium Gdyńskie. Wejście do Centrum Nauki Experyment. Przejazd do Sopotu. Spacer popularnym „Monciakiem” – nadmorską promenadą oraz najdłuższym w Europie molo o drewnianej konstrukcji. Powrót do ośrodka. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5

Śniadanie w ośrodku. Czas przeznaczony na plażowanie i odpoczynek. Obiadokolacja w ośrodku. Nocleg.

Dzień 6

Śniadanie w ośrodku. Wymeldowanie z ośrodka. Przejazd autokarem do Gdańska. Zwiedzanie centrum życia Gdańska — Długiego Targu. W okolicy Długiego Targu idąc od ulicy Szerokiej, można zobaczyć między innymi: Dwór Artusa, fontannę Neptuna, ratusz, a także Bazylikę Mariacką. Następnie przespacerujemy się wzdłuż Motławy, spotykając popularną Bramę Żuraw. Zwiedzanie Muzeum II wojny światowej. Przejazd do Europejskiego Centrum Solidarności. Opcjonalnie przerwa na posiłek we własnym zakresie. Powrót pociągiem do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych.

Dzień 7

Przyjazd do miejsca zbiórki w godzinach porannych.

Szczegóły wyjazdu

Co zawiera cena
 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
 • usługę przewodnika lokalnego,
 • posiłki i napoje wymieniowe w programie,
 • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • 4x nocleg w ośrodku wypoczynkowym,
 • 1x bilet wstępu na rejs statkiem,
 • 1x bilet wstępu na pokaz karmienia fok w fokarium,
 • 1x bilet wstępu na statek-muzeum „Dar Pomorza” oraz okręt-muzeum ORP „Błyskawica”,
 • 1x bilet wstępu do Akwarium Gdyńskiego,
 • 1x bilet wstępu do Centrum Nauki Experyment,
 • 1x bilet wstępu na Molo w Sopocie,
 • 1x bilet wstępu do Muzeum II wojny światowej,
 • 1x bilet wstępu do Europejskiego Centrum Solidarności,
 • 2x bilet na podróż pociągiem.
Czego nie zawiera cena

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Informacje dodatkowe

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

Polskie Wybrzeże

Zapytaj o wycieczkę

Wypełnij formularz już teraz i otrzymaj darmową wycenę.


  Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają.

  Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży

  Sprawdzony partner w podróży

  Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

  5.00
  Średnia ocena w Google na podstawie 86 opinii
  13 457
  Zadowolonych klientów

  Kasia Rz

  Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

  Przeczytaj więcej
  Kasia Rz
  Kasia Rz
  Rating: 5

  Marcin Deryło

  Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

  Marcin Deryło
  Marcin Deryło
  Rating: 5

  Natalia Pytel

  Wyjazd do Włoch super zorganizowany, wygodny autokar, piloci 10/10! 😀 Biuro podróży na wysokim poziomie!

  Natalia Pytel
  Natalia Pytel
  Rating: 5

  Marta Kapica

  Biuro bardzo profesjonalne - Pani Zuzia przygotowała idealną ofertę dla 60 uczniów LO Nisko , pilot Paweł - skradł serce licealistów i nie chcą słyszeć o innym pilocie :). Wycieczka przygotowana z największą starannością - cena rewelacyjna jak na wycieczkę zagraniczną. Czekamy n...

  Przeczytaj więcej
  Marta Kapica
  Marta Kapica
  Rating: 5

  Ewa Habrzyk

  Skawińskie Stowarzyszenie Klubu Seniora "SENIOREK" w Skawinie, bardzo dziękuje za zorganizowanie dla nas wycieczki do Warszawy w dniach 24-26.04.2023r Wycieczka była bardzo ciekawa, intensywna, ale daliśmy radę. Zobaczyliśmy całą Warszawę w pigułce. Podziękowania dla pani Anety- pilotk...

  Przeczytaj więcej
  Ewa Habrzyk
  Ewa Habrzyk
  Rating: 5