fbpx
Loading
>
>
Benvenutti in Italia!
Thumbnail

Benvenutti in Italia!

Kraj, który zachwyca przez 365 dni w roku

Informacje podstawowe

Witamy we Włoszech! Wycieczka szkolna po Italii to podróż pełna kontrastów, która łączy w sobie bogactwo zabytków i relaks nad malowniczym Morzem Tyrreńskim. Zwiedzanie Rzymu, z jego starożytnymi ruunami, Koloseum i Watykanem, dostarcza uczniom fascynujących lekcji historii i sztuki. Przenosząc się do urokliwej Gaety, grupa może cieszyć się spokojem i urokami miasta, które zachęcają do relaksu. Pobytem nad morzem Tyrreńskim, z grami i zabawami prowadzonymi przez animatora, wraz z możliwością korzystania z urokliwych plaż, zapewnia wspaniałą atmosferę wypoczynku. Na koniec, zwiedzanie Wenecji, miasta kanałów i zabytków, stanowi doskonałe zwieńczenie tej podróży, łączącej edukację, zabawę i relaks.

Program Program wyjazdu

Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki w kierunku Włoch. Przejazd tranzytowy przez terytorium Czech i Austrii w kierunku Włoch. Podczas przejazdu zostaną zorganizowane dla grupy animacje, mające na celu zintegrować grupę i umilić czas przejazdu.

Dzień 2

Przyjazd do miejscowości Nettuno. Zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie w hotelowej restauracji. Pobyt wypoczynkowy nad morzem tyrreńskim.  Podczas pobytu uczestnikom zostaną zorganizowane gry i zabawy prowadzone na terenie hotelu oraz plaży przez naszego pilota – animatora. Obiadokolacja w hotelowej restauracji. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie w hotelowej restauracji. Zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem, które uczestnicy rozpoczną spod Koloseum. Kolejno zobaczymy: antyczne Forum Romanum, Capitol, Plac Wenecki, Piazza Navona z fontanną „Czterech Rzek” Berniniego, Bazylikę Św. Piotra wraz z Pietą Michała Anioła i grobem św. Jana Pawła II. Na zakończenie dnia Fontanna di Trevi oraz Plac Hiszpański ze schodami hiszpańskimi. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5

Śniadanie w hotelowej restauracji. Wizyta w Gaecie. Uczestnicy zobaczą piękną La Grotta del Turco nieopodal Sanktuarium Montagna Spaccata. Przyjazd na Monte Cassino, gdzie zwiedzimy opactwo św. Benedykta. Obiadokolacja w hotelowej restauracji. Nocleg.

Dzień 6

Śniadanie w hotelowej restauracji. Pobyt wypoczynkowy nad morzem tyrreńskim. Podczas pobytu uczestnikom zostaną zorganizowane gry i zabawy prowadzone na terenie hotelu oraz plaży przez naszego pilota – animatora. Obiadokolacja w hotelowej restauracji. Nocleg.

Dzień 7

Śniadanie w hotelowej restauracji. Wizyta w Wenecji. Zwiedzanie rozpoczniemy od rejsu statkiem wzdłuż Laguny Weneckiej, następnie grupa spotka się z lokalnym przewodnikiem. Podczas spaceru po mieście zobaczymy: Most Westchnień, przejdziemy obok Kampanili do Placu św. Marka z Bazyliką. Kolejno uczestnicy będą mogli podziwiać Pałac Dożów oraz urokliwe kanały weneckie podczas wędrówki do Mostu Rialto. Nie zabraknie także czasu na zakup weneckich masek karnawałowych. Powrót do autokaru. Wyjazd w drogę do Polski.

Dzień 8

Przyjazd do miejsca zbiórki.

Szczegóły wyjazdu

Co zawiera cena
 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
 • usługę przewodnika lokalnego,
 • bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
 • posiłki i napoje wymieniowe w programie,
 • 5x nocleg w hotelu,
 • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.
Czego nie zawiera cena

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Informacje dodatkowe

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

Benvenutti in Italia!

Zapytaj o wycieczkę.

Wypełnij formularz już teraz i otrzymaj darmową wycenę.


  Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają.

  Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży

  Sprawdzony partner w podróży

  Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

  5.00
  Średnia ocena w Google na podstawie 71 opinii
  13 457
  Zadowolonych klientów

  Bozenkowa Serwinek

  Z całego serca polecam to biuro podróży. Wielkie podziękowania dla Pana Edzia za bespieczna i szybka podróż do Wiednia. Podróż w tak komfortowych warunkach to sama przyjemność. Podziękowania również dla naszych przesybatycznych, miłych, kompetentnych i bardzo rozrywkowych przewodnik...

  Przeczytaj więcej
  Bozenkowa Serwinek
  Bozenkowa Serwinek
  Rating: 5

  Ewa Habrzyk

  Skawińskie Stowarzyszenie Klubu Seniora "SENIOREK" w Skawinie, bardzo dziękuje za zorganizowanie dla nas wycieczki do Warszawy w dniach 24-26.04.2023r Wycieczka była bardzo ciekawa, intensywna, ale daliśmy radę. Zobaczyliśmy całą Warszawę w pigułce. Podziękowania dla pani Anety- pilotk...

  Przeczytaj więcej
  Ewa Habrzyk
  Ewa Habrzyk
  Rating: 5

  Barbara Chuchmacz

  Byłam z biurem jako kierownik na trzydniowej wycieczce z uczniami we Wroclawiu. Był to perfekcyjnie zorganizowany wyjazd z wieloma atrakcjami dla młodzieży i w rozsądnej cenie. Czysty hotel oferował wygodne spanie, bardzo starannie przygotowywane, domowe posiłki i przyjazną atmosferę. N...

  Przeczytaj więcej
  Barbara Chuchmacz
  Barbara Chuchmacz
  Rating: 5

  urszula machnik

  5⭐️ za wycieczkę do Drezna i szwajcarii saksonskiej. Super przewodnik p.Radek i p.Zuzanna- pilot. Dziękuję!

  urszula machnik
  urszula machnik
  Rating: 5

  Barbara Chuchmacz

  Byłam kierownikiem wycieczki do Warszawy z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Karniowie w dniach 31.05-02.06.2023 i chciałam serdecznie podziękować za perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Jeżdżę na wycieczki szkolne(często jako kierownik) już prawie 40 lat i od ...

  Przeczytaj więcej
  Barbara Chuchmacz
  Barbara Chuchmacz
  Rating: 5