fbpx
Loading
>
>
Moje wielkie greckie wakacje

Moje wielkie greckie wakacje

Nowość!
Wczasy na piaszczystych plażach Parali

 Informacje podstawowe Informacje podstawowe

Witajcie w niesamowitym miejscu, gdzie relaks i odpoczynek nabierają zupełnie nowego wymiaru. Na naszym wyjeździe odkryjecie uroki Grecji. Rozsiądźcie się wygodnie na piasku złocistych plaż delektując się ciepłym słońcem i delikatnym szumem morza. Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w krainie błękitu i zielonych krajobrazów, gdzie każdy oddech staje się powodem do zanurzenia się w spokojnym rytmie życia nad Morzem Egejskim. Gotowi na wyjątkowy wypoczynek, który zostanie w Waszej pamięci na zawsze?

Program Program wyjazdu

1 dzień
Wyjazd z Polski

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry i Serbię. Po drodze dłuższy postój na posiłek (płatny we własnym zakresie).

2 dzień
Przyjazd do Grecji

Dalszy przejazd przez Serbię, Macedonię i Grecję. Dłuższy postój na śniadanie.

Ok. 14:00 Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie.
Spacer z pilotem i zapoznanie się z okolicą. Czas wolny na plażowanie.

18:00 Obiadokolacja w hotelu w formie bufetu.

3 - 8 dzień
Co możesz zobaczyć w Grecji

07:00 – 10:00 Śniadanie w hotelu w formie bufetu.

Czas wolny na plażowanie lub dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Meteory
Meteory to bez wątpienia jedna z największych atrakcji turystycznych, która od wieków fascynuje ludzi z całego świata. Spektakularne budowle wzniesione na, wydawałoby się, niedostępnych formacjach skalnych, sięgających nawet 600 m n.p.m stanowią niesamowity widok. Klasztory zostały zbudowane w XIV wieku, a od 1988 roku znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Meteory uważane są za jedno z najbardziej imponujących miejsc na świecie oraz jeden z najbardziej efektownych i zapierających dech w piersi przykładów architektury sakralnej prawosławia. W czasach świetności znajdowały się tu 24 klasztory, jednak do dziś zachowało się tylko 6 z nich.

Program wycieczki zawiera zwiedzanie 1 klasztoru i wizytę w pracowni ikon, gdzie można poznać techniki ich pisania stosowane od setek lat, istnieje również możliwość zakupu ikon z certyfikatem. Należy pamiętać, że w Meteorach obowiązuje odpowiedni strój: mężczyźni spodnie lub spodenki minimum do kolan, kobiety spódnice/sukienki zakrywające kolana oraz zakryte ramiona (40 eur/os. powyżej 16 roku życia, 35 eur/os. do 16 roku życia;
+ bilet do klasztoru ok. 5 eur/os. powyżej 12 roku życia).

Thesaloniki wieczorową porą
Stolica Macedonii zachwyca o każdej porze dnia i nocy, ale to właśnie po zachodzie słońca prezentuje się wyjątkowo pięknie i zaczyna tętnić życiem. Niesamowite dziedzictwo historyczne i architektoniczne czyni Saloniki nie lada atrakcją turystyczną. Zwiedzimy tu wiele wspaniałych zabytków takich jak: Biała Wieża, pomnik Aleksandra Wielkiego, kościół św. Demeriusza, mury obronne w Górnym Mieście, skąd roztacza się piękna panorama na zatokę Termajską oraz miasto, Łuk Triumfalny Cesarza Galeriusza oraz plac Arystotelesa, gdzie będzie czas wolny (35 eur/os. powyżej 16 roku życia, 30 eur/os. do 16 roku życia).

Ateny
Ateny to miejsce, które każdy Europejczyk powinien odwiedzić. Antyczne miasto i stolica Grecji, znane jest przede wszystkim z zachowanych do dziś zabytków świata starożytnego.

Program wycieczki zawiera zwiedzanie najciekawszych i najbardziej znanych ateńskich zabytków. Zaczniemy od słynnego na całym świecie symbolu Grecji- Akropolu. Następnie udamy się na spacer po antycznej dzielnicy Aten- Place. Podczas spaceru zobaczymy m.in.: Agorę Grecką ze świątynią Hefajstosa, Agorę Rzymską z wieżą Wiatrów, ruiny Biblioteki Hadriana oraz Stadion Olimpijski, gdzie odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Podczas objazdu miasta zobaczymy budowle w stylu neoklasycznym, tzw. tryptyk ateński (Akademia Sztuk Pięknych, Uniwersytet Ateński, Biblioteka Narodowa). W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach by oddać hołd Leonidasowi i 300 Spartanom (70 eur/os. powyżej 16 roku życia, 60 eur/os. do 16 roku życia;
+ bilet na Akropol 20 eur normalny, 10 eur ulgowy)

Olimp
Wyprawa do mitycznej siedziby Zeusa – Olimpu, to idealny wybór dla miłośników pięknych krajobrazów i mitologii greckiej. Naszą wędrówkę zaczniemy od wizyty w górskim miasteczku Litochoro, położonym u stóp Olimpu, skąd udamy się na spacer przez wąwóz Enipeas. Miejsce to urzeka bogactwem fauny i flory oraz krystalicznie czystą wodą znajdującej się tam rzeki. Szlak doprowadzi nas do zjawiskowego wodospadu oraz wanien Afrodyty, w których według mitologi najpiękniejsza bogini zażywała kąpieli. Ostatnim punktem wycieczki będzie malownicza wioska Stary Pantelejmonas zachwycająca swoim klimatem, kamienną zabudową i górskim krajobrazem. W otoczeniu tych pięknych widoków, będzie można spróbować greckich specjałów w lokalnych restauracjach (30 eur/os. powyżej 16 roku życia, 25 eur/os. do 16 roku życia).

 

Rejs na wyspę Skiathos
Rejs na wyspę Skiathos w rytmie Sirtaki, rozpoczyna się bardzo wczesnym rankiem od transferu autokarem do urokliwego portu nad Morzem Egejskim. Na statku nie zabraknie wyśmienitej zabawy, szalonych tańców, śmiechu i metaxy. O dobry nastrój zadba kapitan Kostas wraz ze swoją załogą. Wyspa Skiathos to niewielka, malownicza wyspa, położona na turkusowych wodach Morza Egejskiego. Wyspa urzeka bujną roślinnością, głównie drzewami piniowymi i licznymi plażami. W trakcie rejsu statek cumuje w dwóch portach: w stolicy wyspy Skiathos i na plaży Kukunaries. Miasto Skiathos jest bardzo urokliwe, a najpiękniejszy widok rozpościera się z punktu widokowego, na który udamy się krętymi uliczkami, następnie będzie czas wolny. Program wycieczki zawiera również plażowanie i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie na złotej plaży Kukunaries otoczonej gęstym lasem sosnowym ( 55 eur/os. powyżej 16 roku życia, 45 eur/os. do 16 roku życia).

Buggy Safari 
Zwiedzanie połączone z adrenaliną – to właśnie czeka na nas na wycieczce Buggy Safarii. Zaczniemy od wizyty w muzeum „Di mitsiani”, gdzie cofniemy się w czasie by podziwiać unikatowe klasyki motoryzacyjne. Dalej wyprawa poprowadzi nas przez dziewicze zakątki mitycznego Olimpu. W pierwszej kolejności zatrzymamy się w żeńskim Klasztorze Efrem, gdzie będzie na nas czekać słodki poczęstunek i kawa, po czym kontynuując nasz „rajd” dotrzemy do ukrytego górskiego wodospadu Świętej Córki (Aghia Kori), w którym będzie można zażyć orzeźwiającej kąpieli. Ostatnim punktem naszej wyprawy będzie piękna plaża Plaka Litochoro (45euro/osoba powyżej 16 roku życia, 40euro/osoba do 16 roku życia).

Grecki wieczór
Grecki wieczór można opisać w trzech słowach WINO, TANIEC I ŚPIEW, czyli bliskie spotkanie z greckim folklorem. W ten wyjątkowy wieczór będziemy mieć okazję podziwiać tradycyjne tańce wykonane przez zespół folklorystyczny w ludowych strojach. W cenę wliczona jest również kolacja i regionalne wino. Możecie być pewni wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń (30euro/osoba powyżej 16 roku życia, 25euro/osoba do 16 roku życia).

Nurkowanie
Scuba diving to niepowtarzalna okazja by podziwiać podwodny świat w największym w okolicy centrum nurkowania, które posiada ofertę zarówno dla początkujących jak i doświadczonych nurków. Nurkowanie dla początkujących rozpoczyna się od brzegu morza i kończy, aż na ok. 10 m głębokości. Bardziej wprawieni nurkowie docenią rafy i wysepki zlokalizowane na pełnym morzu. Wszystko odbywa się w maksymalnie bezpiecznych warunkach i przy asyście profesjonalnych nurków. W trakcie nurkowania wykonywane będą podwodne zdjęcia, które można otrzymać za dodatkową opłatą (70 eur/os.).

Rejs na wyspę Skopelos
Skopelos to najbardziej zielona wyspa Grecji, nosząca przydomek „Szmaragdowej”, ponieważ urzeka głęboką zielenią gęstych lasów sosnowych, które w połączeniu z turkusową wodą Morza Egejskiego przypominają raj. Na wyspie był kręcony musical Mamma Mia i to właśnie w jego rytmach będziemy bawić się na statku. Program naszej wycieczki również będzie prowadzić śladami filmowego hitu. Odwiedzimy miejscowość Glossa, gdzie wybierzemy się na spacer wąskimi uliczkami, a następnie udamy się na plażę Kastani, by zażywać zarówno kąpieli słonecznych jaki i tych morskich (70 eur/os. powyżej 16 roku życia, 60 eur/os. do 16 roku życia).

Waterland
Waterland to świat wodnej rozrywki, gdzie dorośli bawią się jak dzieci, a dzieci nie ustępują im w zabawie. Park wodny to kompleks wielu zjeżdżalni, basenów ze sztucznymi falami, wodospadów, masaży wodnych, jacuzzi oraz strefy relaxu, znajdujący się na 150 tyś m² (40 eur/os. powyżej 16 roku życia, 35 eur/os. do 16 roku życia).

Edessa-Pozar
Wypoczynek w uzdrowisku Pozar łączymy z pobytem w mieście Edessa, w którym znajdują się największe wodospady na Bałkanach. W pobliżu jest również Muzeum Wodne, gdzie będziemy podziwiać różne gatunki gadów, duże węże (pytony, boa, anakondy), raki, kraby, żółwie itp. Następnie udamy się do uzdrowiska Pozar, gdzie będzie około 3 godziny czasu wolnego na relaks w wodach termalnych, które są szczególnie korzystne dla naszego zdrowia. Wśród chorób przy których zalecane są kąpiele termalne wymienia się m.in. schorzenia reumatyczne, neurologiczne, dermatologiczne oraz układu krążenia (35 eur/os. powyżej 16 roku życia, 30 eur/os. do 16 roku życia + bilety 3 eur duży basen, 3 eur mały basen).

Athos
Rejs statkiem wzdłuż zachodniego wybrzeża tajemniczego półwyspu Athos, który kryje jedyne na świecie niezależne państwo mnichów wciąż rządzące się średniowiecznymi zasadami. Na półwyspie obowiązuje dekret, na mocy którego kobiety oraz niektóre zwierzęta rodzaju żeńskiego mają całkowity zakaz wstępu, a mężczyźni muszą ubiegać się o wizę. Podczas rejsu będziemy podziwiać monumentalną górę Athos oraz okazałe klasztory. Dotrzemy również do uroczej plaży Banana Beach na wyspie Amuliani. W tym pięknym miejscu zaplanowaliśmy czas wolny na kąpiel w morzu i lunch (wliczony w cenę wycieczki) (55 eur/os. powyżej 16 roku życia, 50 eur/os. do 16 roku życia).

18:00 Obiadokolacja w hotelu w formie bufetu.

9 dzień
Wyjazd do Polski

07:00 – 10:00 Śniadanie w hotelu w formie bufetu

12:00 Wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Macedonię, Serbię i Węgry. Po drodze dłuższy postój na posiłek (płatne we własnym zakresie).

10 dzień
Przyjazd do Polski

Dalszy przejazd przez Węgry i Słowację. Dłuższe przerwy na posiłek.

Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

Terminy Wszystkie terminy

11/07/2024
Wyjazd
10 dni
20/07/2024
Powrót

 Szczegóły Szczegóły wyjazdu

Zakwaterowanie


Hotel Yakinthos

Hotel Yakinthos to ekskluzywny ośrodek wypoczynkowy usytuowany w malowniczym Parali, Grecja. Zaledwie kilka kroków dzieli go od piaszczystej plaży, oferując Gościom niepowtarzalną okazję do korzystania z błękitnych fal Morza Egejskiego. Równocześnie zaledwie krótka wędrówka zaprowadzi Cię do serca miasteczka, gdzie czekają tradycyjne tawerny, malownicze sklepiki i lokalna atmosfera.
Eleganckie pokoje z przepięknym widokiem na morze oraz prywatnym balkonem, na którym możesz rozkoszować się śródziemnomorskim klimatem. Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesną klimatyzację, zapewniającą ulgę w gorące dni.

Codzienne śniadania i obiadokolacje w formie bufetu to prawdziwy festiwal smaków, gdzie lokalne i świeże składniki spotykają się w doskonale skomponowanych daniach. W trakcie pobytu w hotelu zapraszamy do skorzystania z prywatnego basenu, aby zrelaksować się w kameralnej atmosferze, z dala od zgiełku plaży.
Dodatkowym atutem Hotelu Yakinthos jest pełna obsługa klimatyzacji zarówno w pokojach, jak
i w restauracji. Niezależnie od tego, czy opalasz się na plaży, podziwiasz zachód słońca z prywatnego balkonu, czy delektujesz się wyśmienitym posiłkiem w restauracji, świeże powietrze i komfort zawsze są na wyciągnięcie ręki.

Co zawiera cena

Cena dla osoby pełnopłatnej: 3340 zł/os.
Cena dla dziecka 0-4,99 lat jako 3 i 4 osoba w pokoju: 1950 zł/os.
Cena dla dziecka 5-11,99 lat jako 3 i 4 osoba w pokoju: 2250 zł/os.
Cena dla dziecka 12-17,99 lat jako 3 i 4 osoba w pokoju: 2950 zł/os.

• przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
• ubezpieczenie NNW + KL,
• opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
• 7x nocleg w Hotel YAKINTHOS ***, pokoje 2,3,4 osobowe klimatyzowane
• 7x śniadanie w formie bufetu,
• 7x obiadokolacja w formie bufetu,
• składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
• składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,
• system tour guide.

Czego nie zawiera cena

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie,
• ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji i przerwania podróży,
• ubezpieczenia od Chorób Przewlekłych,
• napojów do obiadu – dodatkowo płatne
• dopłaty do pokoju jednoosobowego – 1100zł/os.
• obligatoryjnej opłaty na przewodników lokalnych, opłaty wjazdowe do miast, parkingi w wysokości 30 eur/os. – płatnej pilotowi wycieczki w dniu wyjazdu w autokarze.

Rozkład jazdy

Orientacyjne godziny wyjazdów. Dokładne godziny odjazdu przekazywane są za pośrednictwem wiadomości SMS lub/oraz e-mail na adres mailowy lub/oraz numer telefonu osoby rezerwującej na max. 2 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej.

Godzina wyjazdu Miejscowość i adres Dopłata
12:00 Żory, Centrum Przesiadkowe, stan.1, ul. Męczenników Oświęcimskich

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
12:30 Gliwice, Parking przy McDonald’s, obok CH Europa Centralna, ul. Pszczyńska 325

Dopłata: 80 zł/os
80 zł/os
12:50 Katowice, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy, ul. Sądowa 5

Dopłata: 60 zł/os
60 zł/os
13:10 Mysłowice, Stacja Paliw BP, Katowicka

Dopłata: 60 zł/os
60 zł/os
13:40 Trzebinia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Długa 37

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
14:00 Alwernia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Mickiewicza 1

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
14:20 Czernichów, Przystanek autobusowy "Czernichów Rynek", ul. Rynek

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
14:40 Liszki, Parking centralny w Liszkach (przy kościele)

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
15:00 Kraków, Dworzec Główny, K&R ul. Pawia 3 - obok hotelu Andels

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
15:40 Myślenice, Dworzec Autobusowy, ul. Słoneczna 2

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
16:00 Mszana Dolna, Stacja Paliw ORLEN, ul. Krakowska 62

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
14:50 Nowy Sącz, Stacja paliw BP, ul. Prażmowskiego 9

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
15:30 Limanowa, Dworzec Autobusowy, ul. Targowa 2

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
12:30 Rzeszów, Parking przy Hali Podpromie, ul. Podpromie 10

Dopłata: 150 zł/os
150 zł/os
13:20 Tarnów, Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa 1

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
13:50 Brzesko, Dworzec Autobusowy, ul. Solskiego 14A

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
14:10 Bochnia, Dworzec Autobusowy, ul. Wojska Polskiego

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
12:20 Olkusz, Stacja Paliw ORLEN, ul. Spółdzielcza 1

Dopłata: 60 zł/os
60 zł/os
12:35 Bukowno, Stadion MOSiR, ul. Spacerowa 1

Dopłata: 60 zł/os
60 zł/os

 Dodatkowe Informacje dodatkowe

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• podana cena jest aktualna przy min. 20 uczestnikach, w przypadku niezebrania się odpowiedniej liczby osób możemy przekalkulować cenę o czym poinformujemy Państwa do 7 dni przed rozpo-częciem wyjazdu telefonicznie lub mailowo. W takim przypadku możecie Państwo zaakceptować nową cenę lub zrezygnować z wyjazdu nie ponosząc żadnych kosztów;
• odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy do godziny 18.00;
• orientacyjne godziny wyjazdów znajdują się w rozkładzie jazdy, w karcie produktu na stronie internetowej biura podróży. Informacje dotyczące dokładnej godziny wyjazdu przekazywane są za pośrednictwem wiadomości SMS lub/oraz e-mail na adres mailowy lub/oraz numer telefonu oso-by zakładającej rezerwację na maksymalnie 2 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki);
• na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 5 osobach. Auto-karami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez ALL IN. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Czernichowie lub Wrocławiu;
• Pilot nie oprowadza po wnętrzach – zwiedzanie ich podczas wyjazdu odbywa się tylko w czasie wolnym i na własną rękę lub gdy program wyjazdu jasno stanowi inaczej;
• każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych – odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udzia-łu w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych ;
• każdy z uczestników zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania przepisów związanych z COVID-19. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych.

11/07/2024
Wyjazd
10 dni
20/07/2024
Przyjazd
Rezerwuj od 3340 zł/os.

Sprawdzony partner w podróży

Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

5.00
Średnia ocena w Google na podstawie 86 opinii
13 457
Zadowolonych klientów

Kasia Rz

Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

Przeczytaj więcej
Kasia Rz
Kasia Rz
Rating: 5

Marcin Deryło

Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

Marcin Deryło
Marcin Deryło
Rating: 5

Natalia Pytel

Wyjazd do Włoch super zorganizowany, wygodny autokar, piloci 10/10! 😀 Biuro podróży na wysokim poziomie!

Natalia Pytel
Natalia Pytel
Rating: 5

Marta Kapica

Biuro bardzo profesjonalne - Pani Zuzia przygotowała idealną ofertę dla 60 uczniów LO Nisko , pilot Paweł - skradł serce licealistów i nie chcą słyszeć o innym pilocie :). Wycieczka przygotowana z największą starannością - cena rewelacyjna jak na wycieczkę zagraniczną. Czekamy n...

Przeczytaj więcej
Marta Kapica
Marta Kapica
Rating: 5

Ewa Habrzyk

Skawińskie Stowarzyszenie Klubu Seniora "SENIOREK" w Skawinie, bardzo dziękuje za zorganizowanie dla nas wycieczki do Warszawy w dniach 24-26.04.2023r Wycieczka była bardzo ciekawa, intensywna, ale daliśmy radę. Zobaczyliśmy całą Warszawę w pigułce. Podziękowania dla pani Anety- pilotk...

Przeczytaj więcej
Ewa Habrzyk
Ewa Habrzyk
Rating: 5

Podobne wyjazdy

Sprawdź równieź inne, podobne wyjazdy

Najlepsze włoskie wczasy! Rimini - Wycieczka Włochy

13.07.2024 - 21.07.2024

(9 dni)
Nowość! Oferta limitowana!

Najlepsze włoskie wczasy! Rimini

Wypocznij w naszym hotelu z basenem i prywatną plażą w cenie!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

13.07.2024 - 21.07.2024
19.07.2024 - 27.07.2024
25.07.2024 - 02.08.2024

Sycylia – Hit Wakacji! - Wycieczka Włochy

28.07.2024 - 09.08.2024

(13 dni)
Nowość! Wakacje 2024!

Sycylia – Hit Wakacji!

Sycylijskie dolce far niente: Rejs, Wino i Wulkan!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

28.07.2024 - 09.08.2024

Niespodzianki bałkańskiego raju - Wycieczka Albania

16.08.2024 - 25.08.2024

(10 dni)
Nowość! Wakacje 2024!

Niespodzianki bałkańskiego raju

Zwiedzaj Bałkany i wypocznij w Albanii

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

16.08.2024 - 25.08.2024

Pod słońcem Rimini - Wycieczka Włochy

22.06.2024 - 30.06.2024

(9 dni)
Wakacje 2024!

Pod słońcem Rimini

Wypoczywaj na piaszczystych plażach, delektuj się znakomitym jedzeniem!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

22.06.2024 - 30.06.2024
28.06.2024 - 06.07.2024
13.07.2024 - 21.07.2024