fbpx
Loading
>
>
Sycylia – Hit Wakacji!

Sycylia – Hit Wakacji!

Wyjazd potwierdzony!
Sycylijskie dolce far niente: Rejs, Wino i Wulkan!

 Informacje podstawowe Informacje podstawowe

Wybierz się w niezapomnianą podróż na Sycylię! Zacznij swoją przygodę rejsem wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego z Livorno do portu w Palermo. Odkryj barwne uliczki Palermo, poczuj pulsujące życie Katanii i zanurz się w majestatycznym pięknie Etny. Czas na relaks? Plażuj w malowniczych okolicach Katanii, gdzie słońce i morze łączą się w idealną harmonię. Twoim azylem będzie luksusowy hotel w Mascali, niedaleko plaży, oferujący basen i wyśmienite posiłki – od obfitych śniadań po satysfakcjonujące obiadokolacje. Na zakończenie, podczas powrotu do Polski, zatrzymaj się w Neapolu i Sorento, aby doświadczyć ich niepowtarzalnego uroku. To podróż, która zostanie z Tobą na zawsze!

Program Program wyjazdu

1 dzień
Wyjazd z Polski

Wyjazd według rozkładu jazdy. Przejazd tranzytowy przez Czechy i Austrię.

2 dzień
Rejs na Sycylię

Przerwa na poranną toaletę i śniadanie we własnym zakresie.

Ok. 12:00 Przyjazd do Livorno. Podczas spaceru po mieście, uczestnicy będą mogli podziwiać malownicze widoki nadmorskiego miasta z jego charakterystyczną architekturą i kanałami przypominającymi Wenecję. Livorno, znane z fascynującej historii i kultury, oferuje bogatą mozaikę zabytków, w tym Fortezza Vecchia, starożytną twierdzę nad morzem, i elegancki taras Mascagni z widokiem na Liguryjskie Morze. Spacerując wąskimi uliczkami, goście natkną się na tętniące życiem rynki, lokalne sklepy i kawiarnie, gdzie mogą spróbować świeżych owoców morza i regionalnych specjałów. Livorno zachwyca również swoją artystyczną sceną, galeriami i teatrami, zapewniając wrażenia kulturowe i historyczne na każdym kroku.

Ok. 16:30 Zaokrętowanie na promie Zeus Palace obsługiwanym przez Grimaldi Lines.

18:30 Wypłynięcie z portu w Livorno w kierunku Sycylii. Podróż promem z Livorno do Palermo liniami Grimaldi Lines to malownicza i komfortowa przeprawa przez wody Morza Tyrreńskiego. Podczas rejsu, pasażerowie mogą cieszyć się widokami włoskiego wybrzeża, mijając malownicze wyspy, zatoki i z czasem wulkan Etnę na Sycylii. Podczas rejsu, szczególnie o świcie lub zmierzchu, pasażerowie mogą podziwiać zapierające dech w piersiach widoki: od intensywnie błękitnej wody do malowniczych linii brzegowych. Podczas podchodzenia do Palermo, podróżni będą świadkami zmieniającego się krajobrazu Sycylii, od górzystych terenów po bogate, zielone krajobrazy. W miarę zbliżania się do portu w Palermo, na horyzoncie pojawi się widok charakterystycznych dla miasta zabytków i gwarnego portu. Podróż promem z Livorno do Palermo jest okazją do doświadczenia uroków Morza Śródziemnego i cieszenia się jego pięknem.

19:00 Obiadokolacja w formie bufetu z lampką wina.

3 dzień
Wizyta w Palermo

09:00 Śniadanie w restauracji w formie bufetu.

Ok. 14:00 Przypłynięcie do portu w Palermo, wykwaterowanie z statku.

15:00 – 18:00 Podczas spaceru z przewodnikiem po Palermo uczestnicy zobaczą bogactwo historii i kultury tego barwnego miasta. Wędrówka rozpocznie się prawdopodobnie od imponujących zabytków takich jak Katedra w Palermo, majestatyczny przykład normańskiej architektury oraz Pałac Normanów z kaplicą Palatyńską, z ich zdumiewającymi mozaikami i świadectwami wielokulturowej przeszłości miasta. Spacerując wąskimi, zatłoczonymi uliczkami, uczestnicy będą mogli zobaczyć tętniące życiem rynki, w tym słynny targ Capo lub Vucciria, gdzie zmysły zostaną pobudzone kolorami, zapachami i smakami lokalnych produktów i potraw. Przewodnik z pewnością opowie o bogatej historii miasta, pokazując zabytkowe kościoły, pałace i teatry, jak chociażby Teatro Massimo, jedno z największych operowych teatrów w Europie. Nie zabraknie również odniesień do sztuki
i rzemiosła regionu, z możliwością zobaczenia pracowni, w których powstają tradycyjne sycylijskie marionetki czy charakterystyczne ceramiki. Uczestnicy dowiedzą się także o miejscowej kulturze i tradycjach, włączając w to wpływy arabskie, normańskie i hiszpańskie, które współtworzą unikalny charakter Palermo. Podczas spaceru uczestnicy doświadczą prawdziwego ducha Palermo, jego historii, kultury, sztuki, kuchni i codziennego życia.

Ok. 18:30 Zakwaterowanie w hotelu San Paolo Palace**** w Palermo.

19:30 Obiadokolacja w hotelowej restauracji składająca się z 2 dań i deseru wraz z lampką wina.

4 dzień
Monreale i plażowanie w Cefalu

07:00 Śniadanie w restauracji w formie bufetu.

09:00 – 11:00 W Monreale, malowniczym miasteczku położonym na wzgórzach niedaleko Palermo, uczestnicy zobaczą przede wszystkim wspaniałą Katedrę w Monreale, jeden z najwspanialszych przykładów architektury normańskiej na świecie. Ta imponująca świątynia słynie z przepięknych mozaik wykonanych ze złota, pokrywających niemal całe wnętrze, przedstawiających sceny biblijne z niezwykłą dbałością o detale. Mozaiki te, razem z bogato zdobionymi kaplicami, stanowią prawdziwe arcydzieło sztuki. Poza katedrą, Monreale oferuje rozległe widoki na okoliczne doliny i góry, w tym na samą Palermo i błękitne wody Morza Śródziemnego. Spacer po uroczych uliczkach miasteczka pozwoli odkryć lokalne warsztaty rzemieślnicze, małe sklepiki oferujące rękodzieło i produkty regionalne, a także przytulne kawiarnie i restauracje, gdzie można spróbować lokalnych specjałów. Wizyta w Monreale to nie tylko podróż do świata religijnej i artystycznej przeszłości, ale także okazja, by doświadczyć spokoju i piękna sycylijskiego krajobrazu. To miejsce, gdzie historia, sztuka i natura łączą się, tworząc niezapomniane wrażenia dla każdego, kto je odwiedza.

13:00 – 16:00 Podczas pobytu w Cefalù, uczestnicy zobaczą zachwycającą normańską Katedrę w Cefalù z jej słynnymi mozaikami, będą mogli spacerować po malowniczych, wąskich uliczkach Starego Miasta pełnego zabytków i lokalnych sklepików. A z uwagi na piękną, szeroką plażę o złocistym piasku i czystym morzu, nie zapomnijcie zabrać strojów kąpielowych! Czas na plaży to idealna okazja do pływania, opalania się i relaksu w sycylijskim słońcu. Cefalù to doskonałe miejsce, by połączyć zwiedzanie z relaksem na plaży, oferując zarówno kulturalne wrażenia, jak i chwile odprężenia nad morzem.

Ok. 19:30 Przyjazd do hotelu King’s House Resort**** w Mascali, zakwaterowanie.

20:30 Obiadokolacja serwowana przy zewnętrznym basenie, składająca się z 2 dań i deseru wraz z wodą i winem.

5 - 9 dzień
Wypoczynek w okolicach Katanii

Pobyt wypoczynkowy w Mascali. Podczas pobytu wyżywienie HB – śniadania i obiadokolacje.

Podczas pobytu dla wszystkich uczestników w cenie:

 

Dla uczestników będą organizowane różnorodne animacje przy basenie, takie jak zabawy wodne, aerobik czy konkursy z nagrodami, które zapewnią świetną zabawę i okazję do poznania innych gości. Oprócz relaksu na słońcu i kąpieli w basenie, możecie spodziewać się energetycznych i angażujących aktywności pod okiem profesjonalnych animatorów. Wieczorami, atmosfera staje się bardziej kameralna z organizowanymi spotkaniami, podczas których uczestnicy będą mogli się zintegrować i spędzić czas w miłej atmosferze. Przewidziane są gry i zabawy, które sprzyjają budowaniu relacji i wspólnym śmiechom. Dla miłośników rozgrywek intelektualnych, będą dostępne planszówki, pozwalające na strategiczną rywalizację i zacieśnienie więzi.

Wycieczka do Taormin. Podczas wycieczki uczestnicy doświadczą uroku jednego z najbardziej malowniczych miast Sycylii. Na początku z pewnością zwrócą uwagę na antyczne greckie teatro, które słynie z niezwykłych widoków na Morze Jońskie i wulkan Etnę. To miejsce pełne historii i kultury, gdzie uczestnicy będą mogli poczuć ducha starożytności i podziwiać architekturę sprzed wieków. Spacerując wąskimi uliczkami Taorminy, będą mieli okazję zobaczyć urokliwe butiki, galerie sztuki oraz kawiarnie, które tętnią życiem w cieniu barokowych i średniowiecznych budynków. Corso Umberto, główna ulica miasta, jest sercem Taorminy, pełnym sklepów, restauracji i zabytków, gdzie każdy krok odkrywa kolejne piękno tego miejsca. Wycieczka do Taorminy to połączenie odkrywania bogatej historii i kultury, rozkoszowania się pięknem przyrody oraz relaksu nad morzem, co sprawia, że jest to jedno z najbardziej niezapomnianych miejsc na Sycylii.

Sycylijski wieczór. Uczestnicy zostaną zaproszeni na sycylijski wieczór przy basenie, który będzie prawdziwym świętem lokalnej kultury i gościnności. W atmosferze ciepłego, sycylijskiego wieczoru, przy basenie roztoczą się aromaty i dźwięki, które przeniosą uczestników w sam środek śródziemnomorskiego klimatu. Przygotowane zostaną liczne przekąski charakterystyczne dla regionu, w tym świeże owoce morza, sycylijskie sery, oliwki oraz różnorodne antipasti, które zadowolą każde podniebienie. Wszystko to będzie można popijać lokalnymi alkoholami, takimi jak sycylijskie wina, które dodadzą smaku wieczornym rozmowom. Muzyka stanowi nieodłączny element tego wieczoru. Może to być żywa muzyka, tradycyjne sycylijskie melodie lub nowoczesne rytmy, które zachęcą do tańca i zabawy. Animacje przygotowane przez zespół animatorów będą dodatkową atrakcją, angażując gości w zabawy, konkursy czy taneczne show, co sprawi, że każdy poczuje radość i beztroskę wakacyjnych dni. Sycylijski wieczór przy basenie to doskonała okazja, by zanurzyć się w lokalnych tradycjach, cieszyć się smakami i dźwiękami wyspy oraz spędzić niezapomniane chwile wśród nowych znajomych. To będzie wieczór pełen relaksu, zabawy i kulturowych odkryć, który na długo zostanie w pamięci uczestników.

 

Wycieczki fakultatywne:

Katania – u podnóża Etny

Położona u podnóża Etny Katania zachwyca przybyszy prawdziwie sycylijskim klimatem i swoją autentycznością. To pełne kontrastów miasto, z bardzo ciekawą historią i licznymi zabytkami z różnych epok. Odwiedzimy serce Katanii – Plac Duomo, gdzie będzie okazja przyjrzeć się codziennemu życiu miasta i jego mieszkańców. Najważniejszym budynkiem w obrębie placu jest katedra pod wezwaniem św. Agaty, patronki miasta. To niezwykle ważna postać dla Katańczyków -wierzą oni, że święta chroni miasto przed wszelkimi nieszczęściami, a przede wszystkim przed destrukcyjnymi efektami aktywności Etny. Zajrzymy też na lokalne targowisko, na którym w świeże ryby, warzywa i owoce zaopatrują się lokalsi. Podczas czasu wolnego zachęcamy do skosztowania wybornej, sycylijskiej kuchni w jednej z klimatycznych knajpek. Cena ok. 45 eur/os.

Śladami Ojca Chrzestnego

Odkryj Sycylię śladami „Ojca Chrzestnego”! Odwiedzimy plenery kultowego filmu Francisa Forda Coppoli i poszukamy filmowego Corleone. Naszym pierwszym przystankiem będzie Forza D’Agro – malownicza, zbudowana na skale miejscowość, z której rozpościerają się fantastyczne widoki na Wybrzeże Jońskie i Kalabrię. To tutaj rozpoczyna się sycylijski fragment filmu. Przejdziemy się wąskimi uliczkami tego klimatycznego, zatrzymanego w czasie miasteczka, a na naszej trasie znajdą się ruiny zamku oraz klasztor św. Trójcy. Zatrzymamy się także w powojennym Corleone, czyli średniowiecznej osadzie Savoca, założonej w 1139 r. przez króla Rogera II. Zobaczymy tu kościół św. Nicolo, w którym odbył się ślub filmowych Michaela i Apollonii, oraz Klasztor Kapucynów z tajemniczymi mumiami. Wisienką na torcie będzie kultowy Bar Vitelli, którego właściciele chętnie opowiedzą nam o czasach, kiedy kręcono tu sceny do słynnego filmu. Cena ok. 55 eur/os.

Etna i Alcantara

Zobacz dwie przyrodnicze atrakcje Sycylii w ciągu jednego dnia! Podczas tej wycieczki odkryjemy z bardzo bliska wulkan Etna:podjedziemy do punktu, skąd można wyruszyć kolejką linową na „dach Sycylii”, na wysokość 3000 m n.p.m. i zajrzeć tam w głąb krateru. Zobaczymy tu niesamowite pustynie zastygłej lawy i popiołu wulkanicznego, ślady dawnych erupcji i osobliwe formacje lawowe. Naszą wulkaniczną przygodę będziemy kontynuować w wąwozie Alcantara, utworzonym miliony lat temu przez erupcje Etny. To właśnie niszczące działanie lawy sprawiło, że w bazaltowych, wysokich na 50 metrów skałach, utworzyło się koryto rzeki wraz z wodospadami. Wizyta tutaj to świetny pretekst do orzeźwiającej kąpieli! Wycieczkę zakończymy w tradycyjnej wytłaczarni oliwy, gdzie skosztujemy doskonałych wyrobów sycylijskich oraz poznamy tajniki produkcji oliwy Extra Virgin; dla chętnych będzie możliwość zrobienia zakupów. Cena ok. 75 eur/os. + dla chętnych wjazd specjalnymi busami na wysokość 3000 m n.p.m. – 78 EUR/os.

Rejs na Wyspy Liparyjskie

Popłyń razem z nami na cudowne Wyspy Liparyjskie! Podczas rejsu będą nam towarzyszyć piękne widoki i… Delfiny, które zamieszkują tutejsze wody. Zwiedzanie rozpoczniemy od największej z wysp – Lipari, gdzie spędzimy czas na spacerach wśród wąskich uliczek i podziwianiu niesamowicie ukwieconych balkonów. Następnie zatrzymamy się na intrygującej wyspie Vulcano, znanej jako „naturalne SPA”. Zażyjemy tu nietypowej kąpieli na wulkanicznej plaży z czarnym piaskiem.

Cena ok. 110 eur/os.

10 dzień
Magia Sorrento

07:00 Śniadanie w hotelowej restauracji, wykwaterowanie i wyjazd.

16:00 – 18:00 Podczas wycieczki na półwysep Sorrento, uczestnicy zobaczą zapierające dech
w piersiach krajobrazy, gdzie strome klify schodzą do błękitnych wód Morza Śródziemnego, a okolicę zdobią cytrusowe gaje i oliwne drzewa. To rejon znany z malowniczych widoków i urokliwych wiosek, będący esencją włoskiego piękna. Spacerując po Sorrento, odkryją Corso Italia, tętniącą życiem główną ulicę miasta, pełną sklepów i kawiarni, a także Piazza Tasso, serce Sorrento, gdzie życie miejskie pulsuje najmocniej. Zobaczą katedrę miasta, będącą świadkiem religijnego dziedzictwa regionu, oraz Sedil Dominova, zabytkowy budynek z pięknymi freskami. Podczas spaceru, uczestnicy będą mieli okazję spróbować lokalnego likieru limoncello oraz innych regionalnych przysmaków, odkrywając bogactwo sycylijskiej kuchni. Sorrento słynie również z przepięknych widoków na Zatokę Neapolitańską i Wezuwiusz, które można podziwiać z licznych tarasów widokowych i ogrodów. Wycieczka na półwysep Sorrento i spacer po mieście będą pełne wrażeń, łącząc piękno natury z bogactwem kultury i tradycji, oferując uczestnikom niezapomniane chwile i głębokie doświadczenie włoskiego „dolce vita”.

Ok. 19:00 Zakwaterowanie w hotelu La Costiera Hotel**** w okolicach Neapolu.

20:00 Obiadokolacja w hotelowej restauracji.

11 dzień
Tajemniczy Neapol

08:00 Śniadanie w hotelowej restauracji, wykwaterowanie i wyjazd.

10:00 – 13:00 Przejazd do Neapolu. Zwiedzanie miasta – jeden z największych placów we Włoszech – rozległy Piazza del Plebiscito. Pałac Królewski z fasadą ozdobioną posągami neapolitańskich władców, spacer przez pałacowe dziedzińce. Spacer po labiryncie uliczek starego miasta, neoklasycystyczna Galeria Umberto I z pięknym szklano-stalowym dachem, architektoniczny symbol miasta – Castel Nuovo, pełniący dziś funkcję ratusza, marmurowy Łuk Triumfalny zwieńczony figurą Michała Archanioła. Katedra św. Januarego, poświęcona patronowi miasta, który ma chronić Neapol przed wszelkimi nieszczęściami.

Ok. 20:00 Przyjazd do hotelu w okolicach Florencji, zakwaterowanie i obiadokolacja.

12 dzień
Wyjazd do Polski

08:00 Śniadanie w hotelowej restauracji, wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Polski.

13 dzień
Powrót do Polski

Przyjazd do Polski w godzinach wczesno porannych.

Terminy Wszystkie terminy

28/07/2024
Wyjazd
13 dni
09/08/2024
Powrót

 Szczegóły Szczegóły wyjazdu

Zakwaterowanie


Zeus Palace – Grimaldi Lines

Niedawno zmodernizowany prom pasażerski Zeus Palace oferuje liczne udogodnienia, które wzbogacą Twoją podróż dzięki ponad 200 dobrze wyposażonych kabinom do wyboru, wyboru siedzeń autokarowych, baru, dyskoteki, restauracji à la carte i samoobsługowych, pokoju gier wideo, sklepu, basenu z barem, centrum zdrowia i plac zabaw dla dzieci. Oferuje on dobrze wyposażone klimatyzowane pokoje w kabinie z łazienką. Na pokładzie można wybrać z dobrze przygotowane menu w restauracji à la carte lub alternatywnie wybrać z dużego wyboru dań w restauracji samoobsługowej. Na pokładzie Pałacu Zeusa znajduje się również wybór barów, w tym bar przy odkrytym basenie! W cieplejszych miesiącach można odpocząć przy basenie na zewnętrznym pokładzie. Wypij drinka na leżakach przy basenie lub odśwież się, nurkując w wodzie. Możesz spędzić przyjemny czas z pokazami na żywo oraz z popołudniową i wieczorną rozrywką z piano barem – muzyką na żywo. Również na pokładzie znajduje się gabinet masażu, w którym można odpocząć podczas podróży. W celu zapewnienia maksymalnych standardów bezpieczeństwa zdrowotnego i zapewnienia pasażerom spokoju podczas bezpiecznej podróży, niektóre zajęcia rozrywkowe mogą nie być dostępne.


San Paolo Palace - Palermo

Hotel San Paolo Palace w Palermo to czterogwiazdkowy obiekt, który łączy w sobie komfort, styl i doskonałą lokalizację. Położony nad brzegiem morza, oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Zatokę Palermo i góry, stanowiąc idealne miejsce na relaks i odkrywanie uroków Sycylii.
Pokoje hotelowe są przestronne, nowocześnie wyposażone, z dbałością o detale, zapewniając gościom wygodę i prywatność. Każdy pokój dysponuje klimatyzacją, telewizją satelitarną i prywatną łazienką. Wiele z nich posiada balkony z widokiem na morze lub miasto, gdzie można cieszyć się poranną kawą lub wieczornym drinkiem. Hotel San Paolo Palace dysponuje elegancką restauracją, serwującą dania kuchni sycylijskiej i międzynarodowej, przygotowywane z najświeższych lokalnych składników. Bar hotelowy to idealne miejsce na popołudniowy relaks przy koktajlu lub lekkiej przekąsce. Goście mogą również korzystać z dwóch basenów, w tym jednego na dachu z przepięknym widokiem na otoczenie. Znajdująca się nieopodal przystań oraz bliskość do centrum miasta sprawiają, że San Paolo Palace jest świetnym punktem wypadowym do odkrywania zabytków Palermo i okolic.


King's House - Mascali

To urokliwy obiekt turystyczny i nasz bestseller, który oferuje gościom spokojny i relaksujący pobyt w sercu Sycylii. Położony w malowniczej okolicy, blisko wulkanu Etna i urokliwych plaż wybrzeża wschodniego, King’s House zapewnia idealne warunki do odkrywania naturalnych i kulturowych skarbów wyspy. Pokoje są komfortowo urządzone, zapewniając prywatność i wygodę. Każdy z nich jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia, w tym klimatyzację, telewizję, a także dostęp do Internetu, co czyni go idealnym miejscem zarówno dla rodzin, par, jak i osób podróżujących samotnie. Goście mogą rozpocząć dzień od bogatego śniadania serwowanego w formie bufetu w jadalni lub na świeżym powietrzu, ciesząc się lokalnymi przysmakami i pięknym widokiem na okolicę. King’s House dysponuje również basenem, gdzie można ochłodzić się w gorące dni oraz ogrodem, który jest idealnym miejscem do relaksu i odpoczynku.

Znany z gościnności i przyjaznej atmosfery, King’s House w Mascali to miejsce, gdzie goście mogą naprawdę zaznać sycylijskiego sposobu życia, ciesząc się komfortem, pięknymi widokami i serdeczną obsługą. To doskonały wybór dla tych, którzy pragną spędzić niezapomniane chwile na Sycylii.


La Costiera Hotel - Varacuturo

La Costiera Hotel to idealne miejsce dla osób szukających komfortu i spokoju nad pięknym wybrzeżem Varcaturo. Ten elegancki hotel oferuje gościom przestronne i nowocześnie wyposażone pokoje z widokiem na malowniczą okolicę. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitą lokalną kuchnią w hotelowej restauracji, a także relaksować się przy hotelowym basenie lub w ogrodzie. Dodatkowo, dogodna lokalizacja hotelu zapewnia łatwy dostęp do pobliskich plaż i atrakcji turystycznych. Obsługa hotelu La Costiera jest zawsze gotowa, aby zapewnić gościom niezapomniane wrażenia i najwyższy standard obsługi.

Co zawiera cena
 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
 • ubezpieczenie NNW + KL,
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
 • 1x nocleg w hotelu San Paolo Palace**** w Palermo,
 • 6x nocleg w hotelu King’s House**** w Mascali,
 • 1x nocleg w hotelu La Costiera**** w okolicach Neapolu,
 • 1x nocleg w hotelu min.*** w okolicach Florencji,
 • rejs promem z Livorno do Palermo,
 • 1x zakwaterowanie na promie w wewnętrznych kabinach 2 – 4 osobowych,
 • 10x śniadanie w formie bufetu,
 • 10x obiadokolacja zgodnie z opisem w programie,
 • animacje podczas pobytu w Mascali,
 • wycieczkę do Taorminy,
 • sycylijski regionalny wieczór,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składkę na turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • system tour guide.
Czego nie zawiera cena
 • innych świadczeń nie przewidzianych w programie,
 • ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji i przerwania podróży,
 • ubezpieczenia od Chorób Przewlekłych,
 • obligatoryjnej opłaty na przewodników lokalnych, opłaty wjazdowe do miast, opłaty portowe, parkingi w wysokości 220 eur/os. – płatnej pilotowi wycieczki w dniu wyjazdu w autokarze.
Rozkład jazdy

Orientacyjne godziny wyjazdów. Dokładne godziny odjazdu przekazywane są za pośrednictwem wiadomości SMS lub/oraz e-mail na adres mailowy lub/oraz numer telefonu osoby rezerwującej na max. 2 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej.

Godzina wyjazdu Miejscowość i adres Dopłata
01:10 Kraków, Dworzec Główny, K&R ul. Pawia 3 - obok hotelu Andels

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
01:40 Liszki, Parking centralny w Liszkach (przy kościele)

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
02:10 Czernichów, Przystanek autobusowy "Czernichów Rynek", ul. Rynek

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
02:40 Alwernia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Mickiewicza 1

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
03:00 Trzebinia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Długa 37

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
03:30 Katowice, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy, ul. Sądowa 5

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
04:00 Gliwice, Parking przy McDonald’s, obok CH Europa Centralna, ul. Pszczyńska 325

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
04:25 Żory, Centrum Przesiadkowe, stan.1, ul. Męczenników Oświęcimskich

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
23:30 - 1 dzień Nowy Sącz, Stacja paliw BP, ul. Prażmowskiego 9

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
00:10 Limanowa, Dworzec Autobusowy, ul. Targowa 2

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
00:40 Mszana Dolna, Stacja Paliw ORLEN, ul. Krakowska 62

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
01:20 Myślenice, Dworzec Autobusowy, ul. Słoneczna 2

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
22:00 - 1 dzień Rzeszów, Parking przy Hali Podpromie, ul. Podpromie 10

Dopłata: 150 zł/os
150 zł/os
23:10 - 1 dzień Tarnów, Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa 1

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
00:00 Brzesko, Dworzec Autobusowy, ul. Solskiego 14A

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
00:30 Bochnia, Dworzec Autobusowy, ul. Wojska Polskiego

Dopłata: 100 zł/os
100 zł/os
01:50 Olkusz, Stacja Paliw ORLEN, ul. Spółdzielcza 1

Dopłata: 60 zł/os
60 zł/os
02:05 Bukowno, Stadion MOSiR, ul. Spacerowa 1

Dopłata: 60 zł/os
60 zł/os
02:45 Jaworzno, Restauracja McDonald's, ul. Wojska Polskiego 2D

Dopłata: 60 zł/os
60 zł/os
03:10 Mysłowice, Stacja Paliw BP, Katowicka

Dopłata: 60 zł/os
60 zł/os

 Dodatkowe Informacje dodatkowe

 • program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
 • podana cena jest aktualna przy min. 20 uczestnikach, w przypadku niezebrania się odpowiedniej liczby osób możemy przekalkulować cenę o czym poinformujemy Państwa do 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu telefonicznie lub mailowo. W takim przypadku możecie Państwo zaakceptować nową cenę lub zrezygnować z wyjazdu nie ponosząc żadnych kosztów;
 • odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy do godziny 18.00;
 • orientacyjne godziny wyjazdów znajdują się w rozkładzie jazdy, w karcie produktu na stronie internetowej biura podróży. Informacje dotyczące dokładnej godziny wyjazdu przekazywane są za pośrednictwem wiadomości SMS lub/oraz e-mail na adres mailowy lub/oraz numer telefonu osoby zakładającej rezerwację na maksymalnie 2 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej;
 • w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
 • ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki);
 • na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 5 osobach. Autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez ALL IN. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Czernichowie lub Wrocławiu;
 • Pilot nie oprowadza po wnętrzach – zwiedzanie ich podczas wyjazdu odbywa się tylko w czasie wolnym i na własną rękę lub gdy program wyjazdu jasno stanowi inaczej;
 • każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych – odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych ;
 • każdy z uczestników zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania przepisów związanych z COVID-19. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych.
28/07/2024
Wyjazd
13 dni
09/08/2024
Przyjazd
Rezerwuj od 3840 zł/os.

Sprawdzony partner w podróży

Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

5.00
Średnia ocena w Google na podstawie 96 opinii
13 457
Zadowolonych klientów

Marcin Deryło

Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

Marcin Deryło
Marcin Deryło
Rating: 5

Natalia Pytel

Wyjazd do Włoch super zorganizowany, wygodny autokar, piloci 10/10! 😀 Biuro podróży na wysokim poziomie!

Natalia Pytel
Natalia Pytel
Rating: 5

Kasia Rz

Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

Przeczytaj więcej
Kasia Rz
Kasia Rz
Rating: 5

Ewa Habrzyk

Skawińskie Stowarzyszenie Klubu Seniora "SENIOREK" w Skawinie, bardzo dziękuje za zorganizowanie dla nas wycieczki do Warszawy w dniach 24-26.04.2023r Wycieczka była bardzo ciekawa, intensywna, ale daliśmy radę. Zobaczyliśmy całą Warszawę w pigułce. Podziękowania dla pani Anety- pilotk...

Przeczytaj więcej
Ewa Habrzyk
Ewa Habrzyk
Rating: 5

Marcin Pohl

Rejs sylwestrowy zorganizowany przez to biuro podróży był wyjątkowy: perfekcyjna organizacja, znakomita obsługa, niezapomniane przeżycia. Gorąco polecam! 🛳️🥹😍

Marcin Pohl
Marcin Pohl
Rating: 5

Podobne wyjazdy

Sprawdź równieź inne, podobne wyjazdy

Pod słońcem Rimini - Wycieczka Włochy

19.07.2024 - 27.07.2024

(9 dni)
Wyjazd potwierdzony!

Pod słońcem Rimini

Wypoczywaj na piaszczystych plażach, delektuj się znakomitym jedzeniem!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

19.07.2024 - 27.07.2024

Najlepsze włoskie wczasy! Rimini - Wycieczka Włochy

19.07.2024 - 27.07.2024

(9 dni)
Wyjazd potwierdzony!

Najlepsze włoskie wczasy! Rimini

Wypocznij w naszym hotelu z basenem i prywatną plażą w cenie!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

19.07.2024 - 27.07.2024

Najlepsze włoskie wczasy! Rimini - Wycieczka Włochy

25.07.2024 - 02.08.2024

(9 dni)
Wyjazd potwierdzony!

Najlepsze włoskie wczasy! Rimini

Wypocznij w naszym hotelu z basenem i prywatną plażą w cenie!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

25.07.2024 - 02.08.2024

Pod słońcem Rimini - Wycieczka Włochy

25.07.2024 - 02.08.2024

(9 dni)
Wyjazd potwierdzony!

Pod słońcem Rimini

Wypoczywaj na piaszczystych plażach, delektuj się znakomitym jedzeniem!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

25.07.2024 - 02.08.2024