fbpx
Loading
>
>
Rajskie odkrycia na Lazurowym Wybrzeżu

Rajskie odkrycia na Lazurowym Wybrzeżu

Nowość! Wakacje 2024!
Odpoczywaj z nami w jednym z najpiękniejszych miejsc na Świecie!

 Informacje podstawowe Informacje podstawowe

Wyobraź sobie idealny ucieczkę na Lazurowe Wybrzeże, gdzie błękitne fale delikatnie muskają złociste plaże. Ta podróż staje się synonimem luksusu i niezapomnianych przeżyć. Zanurz się w luksusie, gdzie każdy dzień to nowa przygoda, a wieczory są okraszone francuską i włoską kuchnią i widokiem na migoczące jachty. Odkryj ukryte zaułki Nicei, zasmakuj życia w stylu gwiazd w Cannes i pozwól, aby Monaco zachwyciło Cię swoim splendorem. Zapraszamy Cię do świata, gdzie każdy detal podróży jest dopracowany do perfekcji, a Ty jesteś bohaterem własnej, luksusowej historii. Zanurz się w luksusie, od którego nie będziesz chciał wracać!

Program Program wyjazdu

1 dzień
Wyjazd z Polski

Wyjazd według rozkładu jazdy. Nocny przejazd.

2 dzień
Przyjazd do San Remo

Ok. 12:00 Przyjazd do San Remo do Hotelu Bobby Executive***. Możliwe wcześniejsze zakwaterowanie według dostępności pokojów.

Wypoczynek w San Remo. San Remo to malownicze miasto położone na wybrzeżu Morza Liguryjskiego, od lat jest najchętniej odwiedzanym kurortem na Włoskiej Riwierze. W świecie zasłynęło za sprawą m.in. kasyna, gdzie jedni tracili majątek życia, a drudzy zdobywali fortunę. Ponadto miasto jest znane z niezwykłych hodowli kwiatów oraz produkcji oliwy z oliwek. W pobliżu hotele plaże.

Obiadokolacja w hotelu.

3 dzień
Odkrywaj i Zakochuj się w Nicei

07:30 – 08:30 Śniadanie w hotelu.

Ok. 09:00 Wyjazd z hotelu do Nicei. Całodniowa wycieczka do francuskiej Nicei. Miasto leży u podnóża Alp Nadmorskich, nad Morzem Śródziemnym, na Lazurowym Wybrzeżu.

10:00 – 13:00 Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem Nicei. W czasie zwiedzania miasta zobaczymy Wzgórze Zamkowe, skąd rozciąga się piękny widok na miasto i zatokę, Stare Miasto z pięknymi wąskimi uliczkami, przy których górują barokowe kościoły i domy w stylu włoskim. Przespacerujemy się biegnąca wzdłuż brzegu morza Promenadę Anglików, zobaczymy przy niej oazę zieleni, czyli ogrody Alberta I. Dojdziemy do głównego placu miasta – Placu Massena, charakterystycznego ze względu na szachownicę, którą tworzą płytki na całej powierzchni.

13:00 – 17:00 Czas wolny na plażowanie.

Ok. 18:00 Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja.

4 dzień
Wypoczynek na plaży

Śniadanie w hotelu.

Całodzienny wypoczynek w San Remo. Podczas pobytu, uczestnicy wycieczki mają szerokie możliwości do odkrywania, relaksowania się i cieszenia się tym malowniczym miastem położonym na włoskim Riwierze. Oto kilka aktywności, które mogą rozważyć:

 1. Zwiedzanie Starego Miasta – La Pigna to historyczne serce San Remo, pełne wąskich, krętych uliczek i starych kościołów. Idealne miejsce do spacerów, fotografowania i odkrywania lokalnej historii.
 2. Relaks na Plażach – San Remo oferuje piękne plaże, gdzie można się opalać, pływać w ciepłych wodach Morza Śródziemnego lub uprawiać sporty wodne.
 3. Odwiedzanie Kasyna – San Remo jest znane z eleganckiego kasyna, które przyciąga graczy z całego świata. Nawet jeśli nie jesteś fanem hazardu, budynek jest warty zobaczenia ze względu na swój bogaty dekor i architekturę.
 4. Cykling i Trekking – Okolice miasta oferują wspaniałe trasy do jazdy na rowerze i pieszych wędrówek z pięknymi widokami na wybrzeże i góry.
 5. Odwiedzanie Ogrodów Villa Ormond – Te piękne ogrody oferują relaksujący spacer wśród egzotycznych roślin i kwiatów z pięknymi widokami na morze.
 6. Smakowanie Lokalnej Kuchni – Wiele restauracji i kawiarni oferuje lokalne specjały, takie jak świeże owoce morza, włoskie makarony, i pyszne desery. Nie zapomnij spróbować lokalnego oliwy z oliwek i pesto!

Każdy dzień w San Remo może być nową przygodą, oferującą mieszankę relaksu, rozrywki i kultury. Bez względu na to, czy preferujesz spokojne dni na plaży, czy aktywne zwiedzanie, San Remo oferuje coś dla każdego.

Obiadokolacja w hotelu.

5 dzień
W soczewce luksusu: filmowe miasto i riwiera marzeń

07:30 – 08:30 Śniadanie w hotelu.

Ok. 09:00 Wyjazd z hotelu do Cannes.

11:00 – 14:00 Całodniowa wycieczka do Cannes – stolicy kina i luksusowego kurortu na Lazurowym Wybrzeżu. Podczas wizyty spacer pod palmami bulwarami La Croisette ze słynnymi hotelami: Carlton, Martinez, Majestic. Przejdziemy się Aleją Gwiazd pod Pałac Festiwalowy, w którym od 1946 roku odbywa się Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Spacer po Starówce i wejście na wzgórze z zamkiem Chateau de la Castre i kościołem Notre-Dame. Nie zabraknie wizyty na targu prowansalskim Marché Forville.

14:00 – 16:00 Czas wolny.

Ok. 18:00 Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja.

6 dzień
Wypoczynek na plaży

Śniadanie w hotelu.
Wypoczynek w San Remo.
Obiadokolacja w hotelu.

7 dzień
Słoneczna uczta i glamour nad morzem

07:00 – 08:00 Śniadanie w hotelu.

Ok. 09:00 Wyjazd z hotelu do Saint-Tropez. Całodniowa wycieczka do Saint-Tropez, słynnego kurortu odwiedzanego przez światowe gwiazdy filmowe, modelki, artystów i celebrytów.

12:30 – 17:00 Zwiedzanie Saint-Tropez z lokalnym przewodnikiem. Spacer po typowym prowansalskim starym mieście. W czasie zwiedzania zobaczymy m.in. port z luksusowymi jachtami, Molo Jean Réveille, Cytadelę, Starówkę i plac w sercu miasta Place des Lices, otoczony kawiarniami, restauracjami, a także miejscami do gry w bule. Zwiedzanie Muzeum Żandarmerii i Kina. Po zwiedzaniu wolny. Dla chętnych możliwość rejsu statkiem we własnym zakresie.

Ok. 19:30 Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja.

Terminy Wszystkie terminy

13/07/2024
Wyjazd
9 dni
21/07/2024
Powrót

 Szczegóły Szczegóły wyjazdu

Zakwaterowanie


Hotel Bobby Executive

 Hotel położony ok. 2,5 km od centrum oferuje komfortowe pokoje z prywatną łazienką i klimatyzacją, a także basen. Z okien roztacza się wspaniały widok na zatokę. W odległości 100 metrów rozpoczyna się 20-kilometrowa promenada nadmorska. W okolicy hotelu 3 plaże. Więcej informacji: https://www.hotelbobby.it/

Co zawiera cena

Cena dla osoby pełnopłatnej – dorosłej: 3190 zł/os.
Cena dla dzieci od 2 do 17.99 roku życia: 2990 zł/os.
Cena dla dzieci od 0 do 1.99 roku życia: 2290 zł/os.

 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
 • ubezpieczenie NNW + KL,
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
 • 6x zakwaterowanie w hotelu Bobby Executive***,
 • 6x wzmocnione śniadania w formie bufetu,
 • 6x obiadokolacja w hotelowej restauracji,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składkę na turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • system tour guide.
Czego nie zawiera cena
 • innych świadczeń nie przewidzianych w programie,
 • ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji i przerwania podróży,
 • ubezpieczenia od Chorób Przewlekłych,
 • rejsu statkiem w Saint-Tropez,
 • obligatoryjnej opłaty na przewodników lokalnych w Nicei, Cannes i Saint-Tropez, bilety wstępów do muzeów, opłaty wjazdowe do miast, parkingi w wysokości 45 eur/os. – płatnej pilotowi wycieczki w dniu wyjazdu w autokarze.
Rozkład jazdy
Godzina wyjazdu Miejscowość i adres Dopłata
12:00 Kraków, Dworzec Główny, K&R ul. Pawia 3 - obok hotelu Andels 0 zł/os
12:30 Liszki, Parking centralny w Liszkach (przy kościele) 0 zł/os
13:00 Czernichów, Przystanek autobusowy "Czernichów Rynek", ul. Rynek 0 zł/os
13:30 Alwernia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Mickiewicza 1 0 zł/os
13:50 Trzebinia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Długa 37 0 zł/os
14:20 Katowice, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy, ul. Sądowa 5 0 zł/os
14:50 Gliwice, Parking przy McDonald’s, obok CH Europa Centralna, ul. Pszczyńska 325 0 zł/os
15:15 Żory, Centrum Przesiadkowe, stan.1, ul. Męczenników Oświęcimskich 0 zł/os

 Dodatkowe Informacje dodatkowe

 • program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
 • podana cena jest aktualna przy min. 20 uczestnikach, w przypadku niezebrania się odpowiedniej liczby osób możemy przekalkulować cenę o czym poinformujemy Państwa do 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu telefonicznie lub mailowo. W takim przypadku możecie Państwo zaakceptować nową cenę lub zrezygnować z wyjazdu nie ponosząc żadnych kosztów;
 • odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy do godziny 18.00;
 • orientacyjne godziny wyjazdów znajdują się w rozkładzie jazdy, w karcie produktu na stronie internetowej biura podróży. Informacje dotyczące dokładnej godziny wyjazdu przekazywane są za pośrednictwem wiadomości SMS lub/oraz e-mail na adres mailowy lub/oraz numer telefonu osoby zakładającej rezerwację na maksymalnie 2 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej;
 • w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
 • ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki);
 • na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 5 osobach. Autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez ALL IN. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Czernichowie lub Wrocławiu;
 • Pilot nie oprowadza po wnętrzach – zwiedzanie ich podczas wyjazdu odbywa się tylko w czasie wolnym i na własną rękę lub gdy program wyjazdu jasno stanowi inaczej;
 • każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych – odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych ;
 • każdy z uczestników zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania przepisów związanych z COVID-19. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych.
13/07/2024
Wyjazd
9 dni
21/07/2024
Przyjazd
Rezerwuj od 3190 zł/os.

Sprawdzony partner w podróży

Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

5.00
Średnia ocena w Google na podstawie 82 opinii
13 457
Zadowolonych klientów

Kasia Fusiarz

Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

Przeczytaj więcej
Kasia Fusiarz
Kasia Fusiarz
Rating: 5

Marcin Deryło

Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

Marcin Deryło
Marcin Deryło
Rating: 5

Bozenkowa Serwinek

Z całego serca polecam to biuro podróży. Wielkie podziękowania dla Pana Edzia za bespieczna i szybka podróż do Wiednia. Podróż w tak komfortowych warunkach to sama przyjemność. Podziękowania również dla naszych przesybatycznych, miłych, kompetentnych i bardzo rozrywkowych przewodnik...

Przeczytaj więcej
Bozenkowa Serwinek
Bozenkowa Serwinek
Rating: 5

Natalia Pytel

Wyjazd do Włoch super zorganizowany, wygodny autokar, piloci 10/10! 😀 Biuro podróży na wysokim poziomie!

Natalia Pytel
Natalia Pytel
Rating: 5

Marcin Pohl

Rejs sylwestrowy zorganizowany przez to biuro podróży był wyjątkowy: perfekcyjna organizacja, znakomita obsługa, niezapomniane przeżycia. Gorąco polecam! 🛳️🥹😍

Marcin Pohl
Marcin Pohl
Rating: 5

Podobne wyjazdy

Sprawdź równieź inne, podobne wyjazdy

Tureckie powitanie wiosny

05.04.2024 - 15.04.2024

(11 dni)
SEZON 2024 - NOWOŚĆ!

Tureckie powitanie wiosny

Orientalna przygoda

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

05.04.2024 - 15.04.2024

Pod słońcem Rimini

22.06.2024 - 30.06.2024

(9 dni)
Ostatnie dni niskich cen!

Pod słońcem Rimini

Wypoczywaj na piaszczystych plażach, delektuj się znakomitym jedzeniem!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

22.06.2024 - 30.06.2024
28.06.2024 - 06.07.2024
13.07.2024 - 21.07.2024

Sycylijska siesta

08.03.2024 - 11.03.2024

(4 dni)
Sezon 2024 - NOWOŚĆ!

Sycylijska siesta

Podążaj śladami sycylijskiej mafii!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

08.03.2024 - 11.03.2024