fbpx

Wycieczki szkolne z klasą i nie tylko…

Organizacja wycieczki szkolnej jeszcze nigdy nie była taka prosta. Współpracując z nami zyskujesz:

Indywidualny system płatności dla rodziców

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców zapisuje swoje dziecko na wycieczkę samodzielnie poprzez system rezerwacyjny dostępny online. Dokonuje tam także wszelkich wymaganych płatności za wyjazd. W ten sposób nauczyciele lub klasowi skarbnicy nie muszą już zbierać gotówki, a dzieci przynosić jej do szkoły. Organizatorzy mają dostęp do listy zapisanych uczniów i mogą kontrolować, kto dokonał wpłaty.

Spokój i bezpieczeństwo dokumentów

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejrzystości. Wszystko, za co należy zapłacić, znajduje się już w propozycji wyjazdu. W ofercie i umowie brak ukrytych kosztów, o których dowiedzą się Państwo niespodziewanie podczas realizacji wycieczki.

Specjalny program "wycieczki bez wykluczeń"

Ideą realizowanych przez nasze biuro wycieczek szkolnych jest umożliwienie edukacji i poznawania świata przez podróżowanie bez wykluczeń. Oznacza to wsparcie dzieci z rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Jako organizator dofinansujemy 50% kwoty dla jednego dziecka w grupie, w związku z jego uzasadnionymi przez nauczyciela lub opiekunów wyjątkowymi okolicznościami.

Gwarancje sprawdzonych ośrodków i hoteli

Nasze grupy kwaterujemy tylko w sprawdzonych obiektach. Dzięki wieloletnim współpracą z hotelarzami wiemy,  że nasze grupy zawsze wracają zadowoleni z wyjazdu. 

Transport bezpiecznym i komfortowym autokarem

Posiadamy flotę komfortowych i bezpiecznych autokarów. Średni wiek pojazdów  w naszym taborze nie przekracza 6 lat. Wyposażone one są w najnowsze systemy bezpieczeństwa.