fbpx
Loading
Organizacja wycieczki szkolnej jeszcze nigdy nie była taka prosta

Wycieczki szkolne z klasą

Zaplanowanie wycieczki szkolnej może być dla wielu nauczycieli i rodziców wyzwaniem. Balansowanie między potrzebami uczniów, wymogami bezpieczeństwa oraz budżetem to zadanie trudne i odpowiedzialne. My rozumiemy te wyzwania i dążymy do tego, by każdy wyjazd był nie tylko niezapomnianym przeżyciem dla uczniów, ale też prostym i spokojnym procesem dla organizatorów.

Icon image

Indywidualny system płatności dla rodziców

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców zapisuje swoje dziecko na wycieczkę samodzielnie poprzez system rezerwacyjny dostępny online. Dokonuje tam także wszelkich wymaganych płatności za wyjazd. W ten sposób nauczyciele lub klasowi skarbnicy nie muszą już zbierać gotówki, a dzieci przynosić jej do szkoły. Organizatorzy mają dostęp do listy zapisanych uczniów i mogą kontrolować, kto dokonał wpłaty.

Icon image

Spokój i bezpieczeństwo dokumentów

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejrzystości. Wszystko, za co należy zapłacić, znajduje się już w propozycji wyjazdu. W ofercie i umowie brak ukrytych kosztów, o których dowiedzą się Państwo niespodziewanie podczas realizacji wycieczki.

Icon image

Specjalny program "wycieczki bez wykluczeń"

Ideą realizowanych przez nasze biuro wycieczek szkolnych jest umożliwienie edukacji i poznawania świata przez podróżowanie bez wykluczeń. Oznacza to wsparcie dzieci z rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Jako organizator dofinansujemy 50% kwoty dla jednego dziecka w grupie, w związku z jego uzasadnionymi przez nauczyciela lub opiekunów wyjątkowymi okolicznościami.

Icon image

Gwarancje sprawdzonych ośrodków i hoteli

Nasze grupy kwaterujemy tylko w sprawdzonych obiektach. Dzięki wieloletnim współpracą z hotelarzami wiemy, że nasze grupy zawsze wracają zadowoleni z wyjazdu

Icon image

Transport bezpiecznym i komfortowym autokarem

Posiadamy flotę komfortowych i bezpiecznych autokarów. Średni wiek pojazdów w naszym taborze nie przekracza 6 lat. Wyposażone one są w najnowsze systemy bezpieczeństwa.