fbpx

Wczasy autokarem do Chorwacji z Krakowa

Nasze wyjazdy

Sprawdź nasze propozycje, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.
Wycieczki objazdowe autokarem z Krakowa i południowej Polski, wczasy oraz wiele innych.

Pokaż filtry

Kierunek wyjazdu

Rodzaj wyjazdu

Pokaż więcejPokaż mniej

Zakwaterowanie

Pokaż więcejPokaż mniej

Wyżywienie

Pokaż więcejPokaż mniej

Transport

Pokaż więcejPokaż mniej

Transport

Pokaż więcejPokaż mniej

U

Brak wyników spełniających Twoje wymagania

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy wyjazdu, który spełni Twoje oczekiwania. Wyczyść filtr wycieczki i spróbuj jeszcze raz!

 

Pozostajemy do twojej dyspozycji pod telefonem +48 880 370 707.
Jednymi z najpopularniejszych wśród polskich turystów miejsc na wakacyjny wypoczynek są miejscowości nad Morzem Adriatyckim. Chorwacja to kraj godny odwiedzenia nie tylko ze względu na możliwość spędzania czasu na pięknej plaży. Oferujemy wczasy z przejazdem autokarem z Krakowa do wspomnianego państwa. Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i zarezerwowania urlopu.

Wakacje w Dalmacji

Oferujemy zwiedzanie i wypoczynek w Dalmacji w kilku wersjach. Na allintravel.pl coś dla siebie znajdą zarówno wielbiciele wypoczynku na plaży, jak i aktywnego spędzania czasu i korzystania z rozmaitych atrakcji. Stawiając na wczasy z wyjazdem autokarem z Krakowa do Chorwacji organizowane przez nasze biuro podróży, mogą Państwo liczyć na bezpieczny i komfortowy przejazd, zakwaterowanie w nowoczesnych apartamentach lub hotelach i opiekę doświadczonych pilotów. Współpracujemy z lokalnymi przewodnikami, którzy opowiedzą turystom ciekawe historie i anegdoty dotyczące zwiedzanych miejsc. Szczegóły wyjazdów zostały podane przy danej propozycji ‒ zachęcamy do zapoznania się z nimi i życzymy udanych wakacji.

Jadąc z nami 
zawsze masz w cenie:

Opiekę pilota wycieczki,

Ubezpieczenie standard,

Zestawy słuchawkowe ułatwiające zwiedzanie - TOUR GUIDE,

Opracowaną i zoptymalizowaną trasę przejazdu oraz zwiedzania.