Odkryj Swój jesienny kierunek

Znajdź najlepsze propozycje dla Ciebie

Wycieczki i wczasy – jesień 2022

Filtruj wyjazdy

Kierunek

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Czas trwania

Transport

MOCNE STRONY

Biuro podróży, któremu możesz zaufać

ALL IN travel to My, ludzie. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby Twoja podróż odbyła się zgodnie z planem.

Bezpieczne wpłaty

127 358 PLN wynosi Gwarancja Ubezpieczeniowa ALL IN travel, która obowiązuje od 16.02.2022 r. do 15.02.2023 r. Gwarancja wystawiona została przez  AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A

Przejrzysta dokumentacja

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejrzystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduje się już w propozycji wyjazdu. Brak ukrytych kosztów, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Doświadczenie i zaufanie

Organizujemy wczasy, wcieczki i wyjazdy od ponad 10 lat. Codziennie nabywamy coraz wiekszego doświadczenia. Nasi stali klienci obdarzają nas swoim wielkim zaufaniem i bardzo chętnie podróżują z nami po raz kolejny. 

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Wyjątkowe wakacje z Krakowa – godne uwagi wycieczki samolotem lub autokarem

W ostatnich latach Kraków jest jednym z miejsc, które stają się idealną lokalizacją do rozpoczęcia podróży w różne wyjątkowe zakątki świata. W Krakowie możemy znaleźć bardzo dobrze skomunikowany dworzec PKP oraz PKS, a także nowoczesne lotnisko, które każdego roku wyróżnia się licznymi komfortowymi połączeniami. W naszym biurze podróży oferujemy zarówno niepowtarzalne wycieczki objazdowe z Krakowa last minute, jak i komfortowe wakacje z Krakowa samolotem. Warto przy tym wspomnieć, że proponowane przez nas wycieczki z Krakowa wyróżniają się atrakcyjnymi cenami oraz bardzo dobrze przemyślanym planem poszczególnych wyjazdów, dzięki czemu podczas wakacji nie sposób się nie nudzić lub żałować decyzji o wyjeździe.

Czytaj więcej

Wycieczka objazdowa z Krakowa – dla kogo będzie idealnym rozwiązaniem?

W naszym biurze podróży zlokalizowanym w Krakowie zapewniamy klientom rozbudowaną ofertę wyjazdów, które dzielą się głównie na wspomniane wycieczki objazdowe oraz na wczasy, w przypadku których większość czasu spędza się w jednej lub w dwóch miejscowościach. Wycieczka objazdowa z Krakowa to idealna propozycja dla osób, które w krótkim czasie chciałyby zwiedzić jak najwięcej wyjątkowych miejsc. Dlatego oferujemy między innymi wycieczki objazdowe do Włoch, Czech, Chorwacji lub do Austrii, które zwykle trwają kilka dni, ale pozwalają przy tym zwiedzić najważniejsze zabytki i lokalne atrakcje.

Organizując wycieczki objazdowe z Małopolski, również dbamy o to, aby nasi klienci mogli podróżować w bezpiecznych i komfortowych autokarach. W każdym z nich, na wypadek wysokich temperatur, osoby podróżujące mogą liczyć na sprawnie działającą klimatyzację, która zapewni przyjemne warunki jazdy i pozwoli na odpoczynek lub sen. Ważnym aspektem jest fakt, iż także podczas wycieczek objazdowych turystom towarzyszy doświadczony przewodnik, który nawet podczas trasy przybliża historię mijanych regionów i wskazuje ich najważniejsze zabytki.

Co wlicza się w cenę wycieczek objazdowych z Krakowa?

Niewątpliwą zaletą wycieczek objazdowych z Krakowa okazuje się ich atrakcyjna cena, która uwzględnia nie tylko przejazd, ale także wygodny odpoczynek i wyżywienie. Podczas objazdowych wakacji każda podróżująca osoba może liczyć na komfortowy nocleg w hotelu, który wyróżnia się przynajmniej trzema gwiazdkami. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że przy każdej zamieszczanej ofercie prezentujemy przykładowe warunki zakwaterowania, co znacznie ułatwia podjęcie decyzji o wyjeździe.

W przypadku wycieczek objazdowych z Krakowa turyści muszą niekiedy liczyć się z opłatami wynikającymi z wejścia do poszczególnych zabytków lub atrakcji. Biuro podróży nie prowadzi wcześniejszego zakupu biletów ze względu na fakt, że nie każda przyjezdna osoba chce zwiedzić poszczególne miejsca. Uczestnikom, którzy decydują się na podróżowanie z pomocą naszego biura turystycznego, zawsze zalecamy wzięcie gotówki, którą na miejscu będą mogli wymienić na lokalną walutę. Wówczas można nie tylko wymienić tyle pieniędzy, ile rzeczywiście okaże się potrzebnych, ale także z łatwością wybrać najkorzystniejsze kursy walut.

Wakacje samolotem z Krakowa – kiedy warto się na nie zdecydować?

Rozważając, czy wczasy z Krakowa samolotem okażą się godną uwagi inwestycją, warto między innymi zwrócić uwagę na szybsze i dogodne warunki takiej podróży oraz na możliwość zobaczenia większej ilości niezwykłych miejsc na mapie świata. W przeciwieństwie do wyjazdów objazdowych wakacje samolotem z Krakowa niekiedy wiążą się z nieco większymi kosztami, które pozwalają jednocześnie na zaoszczędzenie cennego czasu i tym samym na uniknięcie dodatkowego zmęczenia wynikającego z wielu godzin podróży. Dlatego wczasy samolotem z Krakowa okazują się idealnym wyborem dla osób, którym zależy na wygodnym podróżowaniu i na zaoszczędzeniu czasu przeznaczonego na trasę.

Godnym uwagi jest fakt, że wakacje z Krakowa samolotem stają się bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku bardziej oddalonych kierunków podróży lub w sytuacji, gdy celem wyjazdu staje się wyspa. Wówczas podróżowanie samolotem pozwala na szybsze dotarcie do wskazanej lokalizacji. Ponadto w przypadku przemieszczania się samolotem znacznie maleje ryzyko nieplanowanych opóźnień, dzięki czemu proponowany przez nas plan wyjazdu pozwala na łatwe zwiedzenie wielu wyjątkowych miejsc, a także na spędzenie wolnego czasu w najpopularniejszych restauracjach, muzeach czy pięknych plażach.

O czym warto pamiętać, decydując się na proponowane przez nas wycieczki z Krakowa?

Mimo że nasi klienci bardzo często decydują się na podróżowanie w ciepłe miejsca, w przypadku których zbędne okazuje się branie bardzo ciężkiego bagażu bogatego w swetry, kurtki czy ciepłe bluzy, warto wspomnieć, że zawsze należy być przygotowanym na różne warunki atmosferyczne. Dobrym pomysłem okazuje się zabranie przynajmniej jednej grubszej bluzy czy swetra, a także przeciwdeszczowego płaszcza. W przypadku dłuższych tras niezwykle ważne staje się zabranie ze sobą wody pitnej oraz prowiantu. Dzięki temu można zyskać większą pewność, że podróż przebiegnie w komfortowej, spokojnej atmosferze.

Decydując się skorzystanie z oferty naszego biura podróży, turyści mogą być spokojni, że zarówno warunki panujące podczas pokonywanej trasy, jak i w trakcie całego pobytu będą należały do niezwykle wygodnych i sprzyjających wypoczynkowi. W większości przypadków zapewniamy komfortowe zakwaterowanie w przynajmniej trzygwiazdkowych hotelach, które wyróżniają się licznymi pochlebnymi opiniami poprzednich klientów. Wybierane przez nas miejsca oferują wyżywienie bogate w regionalne potrawy i przysmaki, co pozwala lepiej poznać dany region oraz jego kulturę.

Skąd czerpać najważniejsze informacje dotyczące danej wycieczki z Krakowa?

Osoby, które chciałyby skorzystać z oferty naszego biura podróży, za interesujące uznają starannie opracowane katalogi zawierających najważniejsze informacje o danym kierunku wyjazdu. W tego typu katalogach znajdują się między innymi treści opisujące miasto lub kraj, który jest celem podróży, a także mówiące o terminie podróży, czasie jej trwania, warunkach pobytu czy o planie poszczególnych wycieczek. Warto wspomnieć, że każdego roku tworzymy nowe oferty podróży, które pozwalają na odkrywanie wielu ciekawych miejsc z całego świata.

Co więcej, w prezentowanych przez nas katalogach opisujących podróże z Krakowa klienci mogą znaleźć przykładowe zdjęcia poszczególnych regionów oraz hoteli stanowiących miejsce relaksu i odpoczynku. Wśród tego typu informacji można upewnić się, co wlicza się w cenę pobytu i czy poszczególne hotele oferują również pyszne i zdrowe wyżywienie. Ponadto nie bez znaczenia okazuje się odległość od centrum i od najważniejszych atrakcji turystycznych.