Wycieczka „Wzdłuż Lazurowego Wybrzeża”

Cena już od: 1885 zł/os

Program wyjazdu

Zakwaterowanie

Świadczenia

Galeria zdjęć

Rezerwacja

symbol oferty

WITF

Lazurowe Wybrzeże oferuje mnóstwo atrakcji. To nie tylko plaże i świetne jedzenie, ale także urocze średniowieczne miasteczka, punkty widokowe zapierające dech w piersi i wyjątkowe wydarzenia. Do najważniejszych należy oczywiście Festiwal Filmowy w Cannes oraz Formuła 1 w Monako.

Program ramowy

Dzień 1
Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 19:00 (z pozostałych miast wg. rozkładu jazdy). Przejazd do Włoch.

Dzień 2
Przerwa na poranną toaletę. Przejazd przez terytorium Włoch. Następnie przejazd do Bolonii. Spacer po mieście: katedra św. Petroniusza, Piazza Maggiore, stara siedziba Uniwersytetu Bolońskiego, kościół św. Dominika, słynne Krzywe Wieże. Przejazd do hotelu w okolicach Florencji, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do Lukki i zwiedzanie historycznego centrum, otoczonego renesansowymi murami oraz sanktuarium św. Gemmy Galgani. Przejazd do Borgo a Mozzano- miejscowości, która słynie ze swego mostu – Św. Magdaleny (St. Maddalena) – powszechnie znanym jako Most Diabła – Ponte del Diavolo- oficjalnie datowany na 1322 r. Kolejno przejazd do San Pietro Al Grado i zwiedzanie Bazyliki św. Piotra znajdującej się w miejscu, gdzie według tradycji św. Piotr zszedł na ląd w drodze z Antiochii do Rzymu. Spacer po wybrzeżu morza tyreńskiego. Przejazd do Pizy . Spacer po placu Cudów ze słynną Krzywą Wieżą, katedrą i Baptysterium. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, przejazd i zwiedzanie Cinque Terre. Przejazd do La Spezi, następnie przejazd pociągiem do miejscowości Vernazza i spacer po malowniczym miasteczku, przejazd pociągiem do Monterosso, , przejazd pociągiem do La Spezi i powrot do autokaru i przejazd do Portovenere. Czas wolny na spacer po urokliwym miasteczku położonym na wybrzeżu. Przejazd w okolice San Remo , zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 5
Śniadanie i przejazd do miejscowości Cannes na terenie Francji. Spacer po cudownym miasteczku słynącym z festiwali filmowych położonym na słynnej Costa Azurra. Następnie przejazd do księstwa Monaco jednego z najmniejszych państw w Europie, zajmującego powierzchnię 1,9 km². Zwiedzanie Monaco: Rampe Major, Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher, katedra św. Mikołaja, w której znajdują się groby biskupów i monakijskich książąt, w tym Gracji Patrycji i Rainiera III. Zwiedzanie Monte Carlo. Czas wolny w najbardziej znanym miejscu spotkań w Księstwie, w samym sercu Monte Carlo, tuż przy najsławniejszej budowli miasta – wspaniałym Grand Casino. Przejazd do San Remo i spacer po słynnym mieście festiwali muzyki włoskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Genui. Spacer po mieście: gotycka katedra San Lorenzo, dom Krzysztofa Kolumba, Piazza del Ferrari z teatrem San Carlo i Palazzo Ducale, via Garibaldi z eleganckimi pałacami. Czas wolny na posiłek ( we własnym zakresie) Wyjazd w drogę powrotną.
Dzień 7
Przyjazd do Nowego Sącza i zakończenie wycieczki w godzinach południowych.

Zakwaterowanie

4 noclegi w hotelach min. *** w pokojach 2-,3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym

Z

Świadczenia

Cena zawiera:

  • Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX (WC, DVD, Klimatyzacja),
  • 4 noclegi w hotelach min. *** w pokojach 2-,3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
  • Wyżywienie wg programu,
  • Opiekę pilota przewodnika,
  • Kawę oraz herbatę podczas przejazdów.
  • Ubezpieczenie (NW, KL).

Cena nie zawiera:

  • Opłat wjazdowych do miast, biletów kolejowych, wstępu do Parku Narodowego (UNESCO), taks klimatycznych oraz zestawów TOUR-GUIDE: 60 EUR/os – obligatoryjnie płatne u pilota w autokarze.
  • Dopłaty do pokoju 1-osobowego (+ 250 PLN/os),
  • Napoi do kolacji,
  • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Organizator wyjazdu:

Galeria zdjęć

Sprawdź dostępne terminy

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

11.10 - 16.10.2022

Cena już od: 1490 zł/os

24.09 - 25.09.2022

Cena już od: 389 zł/os

29.10 - 30.10.2022

Cena już od: 249 zł/os

08.10.2022

Cena już od: 189 zł/os

30.09.2022 - 09.10.2022

Cena już od: 2470 zł/os

26.11-27.11.2022

Cena już od: 199 zł/os

17.12 - 18.12.2022

Cena już od: 199 zł/os

03-04.12.2022

Cena już od: 199 zł/os

10.12.2022

Cena już od: 179 zł/os