fbpx
Loading
>
>
Weekend w Bieszczadach

Weekend w Bieszczadach

Sezon 2024 - NOWOŚĆ!
Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady

 Informacje podstawowe Informacje podstawowe

Bieszczady to pasmo górskie w Polsce, położone na południowo-wschodnich krańcach kraju. Są częścią Karpat Zachodnich i stanowią jeden z najbardziej malowniczych obszarów naturalnych w Polsce. Według legendy nazwa tego regionu pochodzi od połączenia biesów-diabłów utrudniających życie i czadów-dobrych duchów ułatwiających życie, które zamieszkiwały te tereny.

Program Program wyjazdu

1 dzień
Zakochaj się w Bieszczadach!

Wyjazd z poszczególnych miejsc według rozkładu w kierunku Bieszczad.

11:00 – 11:30 Wizyta w Lutowiskach. Na tropie bieszczadzkiej historii, miejsca, gdzie stykały się kultury, zobaczymy m.in. dawny kirkut.

11:45 – 12:30 Zwiedzanie dawnej cerkwi w stylu bojkowskim pw. św. Michała Archanioła w Smolniku nad Sanem. To jedyny zachowany obiekt sakralny tego typu w Bieszczadach oraz jeden z trzech w kraju. Wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

12:45 – 13:15 Wizyta w Zagrodzie Żubra w Stuposianach. Na terenie 7 ha można podziwiać zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Teren ten porośnięty jest jodłami i świerkami, a środkiem płynie potok dostarczający żubrom wody.

Przejazd Wielką Obwodnicą Bieszczadzką. Trasa prowadzi przez dawne wsie bieszczadzkie drogami leśnymi, skąd rozpościerają się piękne panoramy połonin. Podczas przejazdu przewodnik zapozna nas z historią Bieszczad i mijanych miejscowości.

15:00 – 15:15 Przystanek przy plenerowym Muzeum Wypału Węgla Drzewnego w Łopience. Retorty, w których wypalany jest węgiel drzewny to jeden z symboli Bieszczadów, a także duża atrakcja tego regionu.
15:00 – 16:30 Wizyta w Muzeum Kultury Duchowej i Materialnej Bojków w Myczkowie. Założone w latach 70. XX wieku gromadzi pamiątki po rusińskich góralach. Niegdyś Bojkowie zamieszkiwali te tereny, ich historia zakończyła się brutalnie poprzez wysiedlenia w czasie II wojny światowej. Po zwiedzaniu czas na zakup pamiątek, map oraz możliwość skosztowania kawy lub herbaty po bojkowsku.

Ok. 17:00 Zakwaterowanie w Hotelu Połoniny Resort z dostępem do strefy SPA. Obiadokolacja.

2 dzień
Poznaj sekrety ziemi bieszczadzkiej

07:00 – 08:00 Śniadanie w hotelu.

Ok. 08:30 wykwaterowanie.

09:00 – 10:30 Wizyta w Solinie. Spacer deptakiem biegnącym po koronie tamy, nazywanym Bieszczadzkimi Krupówkami. Chwila wolnego na zakupy w straganach.

Dla chętnych przejazd widokową Kolejką Gondolową PKL Solina. Dzięki tej niespotykanej atrakcji będziemy mogli z innej perspektywy podziwiać wyjątkowy krajobraz Bieszczad i Jezioro Solińskie (ceny na 2023 rok: bilet w dwie strony normalny – 45 zł/os., ulgowy – 35 zł/os.).

Ok. 10:45 przejazd w kierunku Krosna.

13:00 – 15:00 Zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Do najważniejszych atrakcji tego miejsca należą interaktywne pokazy produkcji i zdobienia szkła, w którym turyści biorą czynny udział.

15:00 – 17:00 Spacer z pilotem po Krośnie. Czas wolny. Opcjonalny obiad w jednej z okolicznych restauracji w cenie 45 zł/os.

Ok. 17:00 wyjazd w drogę powrotną.

 Szczegóły Szczegóły wyjazdu

Zakwaterowanie


Hotel Połoniny Resort SPA

Oferujący pokoje gościnne Centrum Połoniny położony jest w Bukowcu w Bieszczadach, nad rzeką Solinką. W obiekcie znajduje się ogród ze sprzętem do grillowania i pokoje urządzone w klasycznym stylu z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem. Wszystkie pokoje są jasne i urządzone w ciepłych barwach, w każdym z nich znajduje się też łazienka z prysznicem. Goście mają do dyspozycji balkon lub bezpośrednie wejście do ogrodu. Ze wszystkich pokoi roztacza się widok na góry. Goście mogą zagrać w siatkówkę lub ping ponga, zrelaksować się na tarasie lub łowić ryby w rzece. Do dyspozycji jest również stół bilardowy.  Śniadanie w formie bufetu serwowane jest na
miejscu w restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Znajduje się tu również kawiarnia i bar, gdzie można zakupić drinki i przekąski. Pobyt w saunie lub jacuzzi będzie idealnym zakończeniem treningu, całodziennej wędrówki po górach, ale również miejscem na romantyczny wieczór we dwoje.

Co zawiera cena
 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
 • ubezpieczenie NNW + KL,
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
 • usługę przewodnika bieszczadzkiego (2 dni),
 • 1x zakwaterowanie w hotelu Połoniny Resort w pokojach dwuosobowych,
 • dostęp do strefy SPA (jacuzzi, sauna i łaźnia) w hotelu,
 • 1x śniadanie w formie bufetu,
 • 1x obiadokolacja,
 • bilet wstępu do Muzeum Bojków,
 • usługę przewodnika w Muzeum Bojków,
 • bilet wstępu do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie,
 • przewodnika w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie,
 • 1x poczęstunek kawą lub herbatą na pokładzie autokaru.
Czego nie zawiera cena
 • opcjonalnego obiadu 2-go dnia,
 • przejazdu kolejką w Solinie w dwie strony,
 • innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
 • ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji i przerwania podróży,
 • ubezpieczenia od Chorób Przewlekłych.
Rozkład jazdy

Orientacyjne godziny wyjazdów. Dokładne godziny odjazdu przekazywane są za pośrednictwem wiadomości SMS lub/oraz e-mail na adres mailowy lub/oraz numer telefonu osoby rezerwującej na max. 2 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej.

Godzina wyjazdu Miejscowość i adres Dopłata
03:00 Trzebinia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Długa 37

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
03:20 Alwernia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Mickiewicza 1

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
03:50 Czernichów, Przystanek autobusowy "Czernichów Rynek", ul. Rynek

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
04:20 Liszki, Parking centralny w Liszkach (przy kościele)

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
04:50 Kraków, Dworzec Główny, K&R ul. Pawia 3 - obok hotelu Andels

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
05:30 Bochnia, Dworzec Autobusowy, ul. Wojska Polskiego

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
06:00 Brzesko, Dworzec Autobusowy, ul. Solskiego 14A

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
06:50 Tarnów, Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa 1

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os
08:00 Rzeszów, Parking przy Hali Podpromie, ul. Podpromie 10

Dopłata: 0 zł/os
0 zł/os

 Dodatkowe Informacje dodatkowe

 • program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
 • podana cena jest aktualna przy min. 20 uczestnikach, w przypadku niezebrania się odpowiedniej liczby osób możemy przekalkulować cenę o czym poinformujemy Państwa do 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu telefonicznie lub mailowo. W takim przypadku możecie Państwo zaakceptować nową cenę lub zrezygnować z wyjazdu nie ponosząc żadnych kosztów;
 • odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy do godziny 18.00;
 • prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
 • orientacyjne godziny wyjazdów znajdują się w rozkładzie jazdy, w karcie produktu na stronie internetowej biura podróży. Informacje dotyczące dokładnej godziny wyjazdu przekazywane są za pośrednictwem wiadomości SMS lub/oraz e-mail na adres mailowy lub/oraz numer telefonu osoby zakładającej rezerwację na maksymalnie 2 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej;
 • w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
 • ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki);
 • na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 5 osobach. Autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez ALL IN. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Czernichowie lub Wrocławiu.

 Szczegóły Pliki do pobrania

Wycieczka "Weekend w Bieszczadach" nie jest obecnie dostępna. Zapytaj o ofertę lub zadzwoń +48 880 370 707

Sprawdzony partner w podróży

Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

5.00
Średnia ocena w Google na podstawie 86 opinii
13 457
Zadowolonych klientów

Marcin Deryło

Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

Marcin Deryło
Marcin Deryło
Rating: 5

Natalia Pytel

Wyjazd do Włoch super zorganizowany, wygodny autokar, piloci 10/10! 😀 Biuro podróży na wysokim poziomie!

Natalia Pytel
Natalia Pytel
Rating: 5

Kasia Rz

Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

Przeczytaj więcej
Kasia Rz
Kasia Rz
Rating: 5

Ewa Habrzyk

Skawińskie Stowarzyszenie Klubu Seniora "SENIOREK" w Skawinie, bardzo dziękuje za zorganizowanie dla nas wycieczki do Warszawy w dniach 24-26.04.2023r Wycieczka była bardzo ciekawa, intensywna, ale daliśmy radę. Zobaczyliśmy całą Warszawę w pigułce. Podziękowania dla pani Anety- pilotk...

Przeczytaj więcej
Ewa Habrzyk
Ewa Habrzyk
Rating: 5

Marcin Pohl

Rejs sylwestrowy zorganizowany przez to biuro podróży był wyjątkowy: perfekcyjna organizacja, znakomita obsługa, niezapomniane przeżycia. Gorąco polecam! 🛳️🥹😍

Marcin Pohl
Marcin Pohl
Rating: 5

Podobne wyjazdy

Sprawdź równieź inne, podobne wyjazdy

Najlepsze włoskie wczasy! Rimini - Wycieczka Włochy

13.07.2024 - 21.07.2024

(9 dni)
Nowość! Oferta limitowana!

Najlepsze włoskie wczasy! Rimini

Wypocznij w naszym hotelu z basenem i prywatną plażą w cenie!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

13.07.2024 - 21.07.2024
19.07.2024 - 27.07.2024
25.07.2024 - 02.08.2024

Moje wielkie greckie wakacje - Wycieczka Grecja

11.07.2024 - 20.07.2024

(10 dni)
Nowość!

Moje wielkie greckie wakacje

Wczasy na piaszczystych plażach Parali

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

11.07.2024 - 20.07.2024

Sycylia – Hit Wakacji! - Wycieczka Włochy

28.07.2024 - 09.08.2024

(13 dni)
Nowość! Wakacje 2024!

Sycylia – Hit Wakacji!

Sycylijskie dolce far niente: Rejs, Wino i Wulkan!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

28.07.2024 - 09.08.2024

Niespodzianki bałkańskiego raju - Wycieczka Albania

16.08.2024 - 25.08.2024

(10 dni)
Nowość! Wakacje 2024!

Niespodzianki bałkańskiego raju

Zwiedzaj Bałkany i wypocznij w Albanii

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

16.08.2024 - 25.08.2024