fbpx
bar-mali-pijesak
the-old-town-of-chora-in-island-skiathos-greece-2D0X6R7-E9k7tEO-u-transformed
bar-6
bar-4
plaza-i-promenada-miasta-canj
previous arrow
next arrow

Uroki Czarnogóry

Wczasy w nadmorskim kurorcie Ćanj

2424 zł/os.

cena od osoby

Informacje podstawowe

Program wyjazdu

Zakwaterowanie

Świadczenia

Rozkład jazdy

Dodatkowe informacje

„Czarna Perła” Półwyspu Bałkańskiego zaskakuje najpiękniejszą zatoką Adriatyku, kusi majestatycznymi górami pokrytymi bujną zielenią, zachwyca bogactwem historycznym i urzeka rozsianymi po całym wybrzeżu Morza Adriatyckiego miasteczkami i wioskami rybackimi.

Ćanj została założona wzdłuż wyizolowanej części wybrzeża Morza Adriatyckiego. Rozciąga się na długość 1,2 kilometra. W Ćanj znajdują się typowo żwirowe plaże, piękna barwa tamtejszych kamieni spowodowała, że okolice zaczęto nazywać „Perłowym Brzegiem”. Pod wpływem gry światła i swojej szlachetnej powłoki wywołują one charakterystyczne świetlne refleksy.

Program wyjazdu

1

dzień

Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 16:00. (z pozostałych miast według rozkładu jazdy połączeń antenowych). Przejazd tranzytowy przez Słowację, Węgry, Bośnię i Hercegowinę do Czarnogóry.

Przewidywany czas podróży: 16

Liczba kilometrów:1229

2

dzień

Przerwa na poranną toaletę. Przejazd przez terytorium Bośni i Hercegowiny panoramiczną trasą wzdłuż rzeki Neretwy. Przystanek w Jablanicy (możliwość degustacji słynnej baraniny, którą w jednym ze swoich programów zachwala Makłowicz). Następnie przejazd do Mostaru- spacer po mieście ze słynnym mostem architekta Sinana. Następnie przejazd do Czarnogóry. Zakwaterowanie w hotelu w nadmorskiej miejscowości Ćanj. Kolacja i nocleg.

3-8

dzień

Śniadanie. Pobyt wypoczynkowy w nadmorskiej miejscowości Ćanj. Obiadokolacja i nocleg.

/*Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych/

Wycieczki fakultatywne:

/*realizowane przy min. 15 osobach/

Rejs po Boce Kotorskiej (+40 € /os.)

Wczesne śniadanie i wyjazd z hotelu. Po drodze krótka foto-pauza na tarasie widokowym- Sveti Stefan-niedostępna dla turystów słynna „wyspa-hotel”, jednen z najbardziej ekskluzywnych nadadriatyckich kurortów. Przejazd do Tivatu, spacer po „Porto Montenegro” – zaokrętowanie na statek. Całodzienny rejs statkiem po „Boce Kotorskiej”. W trakcie rejsu : Herceg Novi – zwiedzanie, Plaża Zenice – plażowanie i ewentualna kąpiel, dla chętnych z możliwością wpłynięcia do „Błękitnej Groty” (opłata dodatkowa ok. 5 €/os)- uzależnione od warunków pogodowych, Perast: panorama prześlicznej barokowej osady nad Zatoką Kotorską. Wyspa Matki Bożej od Skał ze zwiedzaniem sanktuarium i muzeum. Kotor: warowne miasto nad przepiękną zatoką zwaną „Ustami Kotoru”, jego architektura to wspaniały zlepek wpływów bałkańskich i weneckich. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

Bar i Stari Bar (+15 € /os.) /Niedziela/

Śniadanie, przejazd do Miejscowości Bar: Cerkiew prawosławna, katedra katolicka, port. /* Dla chętnych uczestnictwo w niedzielnej Mszy Świętej w języku czarnogórskim/. Następnie przejazd do Starego Baru: spacer po historycznej części najważniejszego czarnogórskiego portu, usytuowanej na zboczu górskim w oddaleniu od morza. Brama miejska, kościół św. Katarzyny, ruiny katedry św. Jerzego oraz położony poza miejskimi murami akwedukt turecki. Powrót do hotelu w godzinach południowych.

Albania i Ulcinj (+30 € /os.)

Wczesny wyjazd z hotelu. (ok. godz. 05:00). Pobranie lunch pakietów na drogę. Przejazd na granicę Czarnogórsko- Albańską. Następnie przejazd nad Jezioro Szkoderskie, panorama zamku Rozafa oraz jeziora. Przejazd do Szkodry- zwiedzanie Katedry Katolickiej oraz jednego z meczetów. Czas wolny na zakupy w domach handlowych oraz na bazarze.  Powrót do Czarnogóry i przejazd do Ulcinj – miasta tchnącego klimatem Orientu, którego dużą część mieszkańców stanowią Albańczycy. Czas wolny na indywidualny spacer po miasteczku lub kąpiele w morzu na tzw. „Małej Plaży”.  Zwiedzanie miasta- Starówka Ulcinj usytuowana jest na wysokim nadmorskim cyplu, otoczona murami obronnymi oraz pozostałościami nadmorskiej fortecy.  Powrót do hotelu w  godzinach wieczornych.

Monastry Ostrog i Jezioro Szkoderskie (+25 € /os.)

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie: Monastyr Ostrog: wkomponowany w skałę zespół klasztorny obejmujący dolną cerkiew Wprowadzenia Bogurodzicy do Świątyni oraz górną cerkiew Św. Krzyża. Następnie przejazd do miejscowości Virpazar. Spacer wzdłuż wybrzeża Jeziora Szkoderskiego oraz po rezerwacie ptactwa wodnego i lilii wodnych. Powrót do hotelu w godzinach południowych.

Budva nocą (+10 € /os.)

Wyjazd po kolacji. Spacer po starówce oraz czas wolny w jednym z najpiękniejszych kurortów Czarnogóry wpisanego na listę UNESCO. Powrót do hotelu około północy.

9

dzień

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd przez Bośnię i Hercegowinę, Węgry, Słowację do Polski.

10

dzień

Powrót do Nowego Sącza w godzinach południowych.

*grupa potwierdzona przy minimum 30 osobach
*połączenia antenowe realizowane przy minimum 6 osobach

Przewidywany czas podróży: 16

Liczba kilometrów:1229

7

Zakwaterowanie

Hotel In***

Hotel 2-piętrowy, w spokojnej okolicy, znajduje się 300 m od żwirowej plaży. Posiada tarasy z widokiem na morze. Odległość od centrum miejscowości Bar to 9 km. Miejscowość przy wyizolowanym fragmencie wybrzeża o długości 1,2 km, plaże pokrywa kolorowy żwir z tego względu Čanj jest często nazywany Perłowym Brzegiem. Pokoje 2, 3 – osobowe, wyposażone w łazienkę z prysznicem i WC, TV, klimatyzację i balkon.

Wyżywienie:
HB: śniadania i obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Więcej informacji na temat zakwaterowania: http://canjhotel.com/

DSC08549
APC_0025
DSC08555
APC_0028
DSC08584
APC_0030
APC_0031
DSC08629
DSC08568
DSC08648
DSC08655
PlayPause
previous arrow
next arrow

Sprawdź termin i zarezerwuj teraz!

7

Świadczenia

P

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem klasy turystycznej (WC, Klimatyzacja, DVD, Caffe- Bar),
 • 7x nocleg w hotelu min. *** w pokojach 2-, 3- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
 • dopłatę do pokoju 1-osobowego (+740 zł), w przypadku wyboru takiej opcji,
 • wyżywienie wg. programu,
 • opiekę pilota- przewodnika,
 • kawę i herbatę podczas przejazdów,
 • ubezpieczenie KL/NW.
O

Cena nie zawiera:

 • taksy klimatycznej (+1,50€/ osoba/ dzień),
 • napoi do obiadokolacji,
 • wycieczek fakultatywnych,
 • świadczeń nie wymienionych w ofercie i „cena zawiera”.

Dodatkowe informacje

 • program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;  
 • podana cena jest aktualna przy min. 30 uczestnikach, w przypadku niezebrania się odpowiedniej liczby osób możemy przekalkulować cenę o czym poinformujemy Państwa do 14 dni przed rozpoczęciem wyjazdu telefonicznie lub mailowo. W takim przypadku możecie Państwo zaakceptować nową cenę lub zrezygnować z wyjazdu nie ponosząc żadnych kosztów;  
 • odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem imprezy do godziny 18.00;  
 • w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu; 
 • ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki);  
 • na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 5 osobach. Autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez ALL IN. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Czernichowie lub Wrocławiu; 
 • Pilot nie oprowadza po wnętrzach – zwiedzanie ich podczas wyjazdu odbywa się tylko w czasie wolnym i na własną rękę lub gdy program wyjazdu jasno stanowi inaczej; 
 • każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych – odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych ; 
 • każdy z uczestników zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania przepisów związanych z COVID-19. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych 

Rozkład jazdy

Propozycja dla mini grup, paczki znajomych i rodzin

Nasz autokar przyjedzie po Państwa w każde miejsce z naszego rozkładu jazdy bezpłatnie. Wystarczy, aby grupa liczyła min. 10 osób i przed dokonaniem rezerwacji skontaktujecie się Państwo z naszym biurem.

Godzina wyjazduMiejscowość i adresDopłata
16:00 Nowy Sącz, Stacja paliw BP, ul. Prażmowskiego 9 0 zł/os.
15:20 Limanowa, Dworzec Autobusowy, ul. Targowa 2 70 zł/os.
14:50 Mszana Dolna, Stacja Paliw ORLEN, ul. Krakowska 62 80 zł/os.
14:20 Myślenice, Dworzec Autobusowy, ul. Słoneczna 2 90 zł/os.
13:50 Kraków, Centrum Handlowe Zakopianka, ul. Zakopiańska 62 0 zł/os.
13:50 Czernichów, Przystanek autobusowy "Czernichów Rynek", ul. Rynek 0 zł/os.
12:40 Katowice, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy, ul. Sądowa 5 180 zł/os.
12:30 Gliwice, Parking przy McDonald’s, obok CH Europa Centralna, ul. Pszczyńska 325 200 zł/os.
11:10 Przemyśl, Dworzec PKS, st. 4 , ul. Czarnieckiego 4 180 zł/os.
11:30 Przeworsk, Dworzec PKS, plac Fryderyka Chopina 2 160 zł/os.
13:00 Rzeszów, Parking przy Hali Podpromie, ul. Podpromie 10 140 zł/os.
13:45 Dębica, Dworzec Autobusowy, ul. Bartosza Głowackiego 28 120 zł/os.
14:20 Tarnów, Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa 1 100 zł/os.
15:00 Brzesko, Dworzec Autobusowy, ul. Solskiego 14A 100 zł/os.
12:45 Sanok, Dworzec Multimodalny, ul. Lipińskiego 31 130 zł/os.
13:40 Krosno, Dworzec Autobusowy, ul. Kolejowa 16 120 zł/os.
14:15 Jasło, Dworzec Autobusowy, st.1, ul. Dworcowa 38 100 zł/os.
15:00 Gorlice, Dawny dworzec kolejowy, ul. Bardiowska 4 100 zł/os.
15:30 Grybów, Przystanek autobusowy, ul. Topolowa 100 zł/os.
11:50 Jarosław, Nowy Dworzec PKS, ul. Pruchnicka 170 zł/os.
12:30 Łańcut, Dworzec Autobusowy, ul. Sikorskiego 2 150 zł/os.

Zobacz inne nasze propozycje