fbpx

+48 880 370 707

Bez tytułu
stockholm-sweden-august-9-2009-interior-of-stockholm-tallin-ferry-JC0NKT-transformed
stockholm-aerial-image-of-old-town-stockholm-sweden-during-during-JJF1PF-transformed
town-hall-square-in-tallinn-HA2P2P-transformed
town-hall-square-riga-latvia-DR45TA-transformed
previous arrow
next arrow

Stolice Bałtyku

Wycieczka promowa po Morzu Bałtyckim ze zwiedzaniem Sztokholmu, Tallina i Rygi

1890 zł/os.

cena od osoby

Informacje podstawowe

Program wyjazdu

Zakwaterowanie

Świadczenia

Rozkład jazdy

Dodatkowe informacje

Sztokholm – stolica i największe miasto Szwecji, usytuowane na 14 wyspach. Każdego zachwyci zabytkami pośród wysp, kanałów i mostów, śladami historii w wąskich zaułkach starego miasta, pałacami, rezydencjami a także maleńkimi kafejkami.

Tallin – najchętniej odwiedzana europejska stolica. Miasto może poszczycić się jedną z najlepiej zachowanych europejskich starówek, brukowane uliczki, stare kupieckie domy oraz wiele atrakcji sprawia, że jest to urocze miejsce, zarówno na krótki pobyt jaki i dłuższy wypoczynek.

Ryga – stolica Łotwy – majestatyczne, dostojne miasto, robiące ogromne wrażenie z wyjątkowo dużym skupiskiem architektury secesyjnej. To także centrum przemysłowe, kulturalne i naukowe kraju.

Program wyjazdu

1

dzień

Wyjazd w kierunku Rygi. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu w Rydze. Nocleg. 

2

dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Rygi: Stare Miasto: Kościół św. Piotra, Dom Bractwa Czarnogłowych, Ratusz, Protestancka Katedra NMP (największy kościół w krajach bałtyckich),Plac Katedralny, zespół średniowiecznych kamieniczek, Zamek Ryski, Parlament – dawny budynek rycerstwa inflanckiego, fragmenty murów obronnych z Basztą Prochową. Przejazd do Tallina. Zaokrętowanie na prom z Tallina do Sztokholmu–wypłynięcie. Obiadokolacja na promie (bogaty bufet szwedzki, wino, piwo napoje bez limitu). 

3

dzień

Śniadanie na statku. Przypłynięcie do Sztokholmu. Zejście z promu na zwiedzanie miasta: Ratusz Miejski, Pałac Królewski, Stare Miasto Gamla Stan, Muzeum Vasa  (XVII-wieczny okręt wojenny, który zatonął w 1628 r. w trakcie swojego pierwszego rejsu). Zaokrętowanie na prom powrotny – wypłynięcie 18.00. Obiadokolacja na promie (bogaty bufet szwedzki, wino, piwo, napoje bez limitu). 

4

dzień

Przypłynięcie do Tallina Śniadanie na promie. Wyokrętowanie. Piesze zwiedzanie Tallińskiej Starówki: Górne Miasto (Wzgórze Toompea, Zamek z Wieżą Długi Herman, Katedra Aleksandra Newskiego, Katedra Domska, baszta Kiek in de Kok, mury miejskie i Dolne Miasto (rynek, ratusz, kamieniczki, obwarowania miejskie).  Czas wolny na obiad (we własnym zakresie-budżet ok. 10-12 Euro/os).  Wyjazd w kierunku Polski. 

5

dzień

Przyjazd na miejsce zbiórki we wczesnych godzinach rannych. 

7

Zakwaterowanie

Tallink Silja Line

2 noce spędzamy na promie na trasach z Tallina do Sztokholmu, ze Sztokholmu do Tallina (nie zmieniamy kabin). 

Zakwaterowanie w 2-3-4 osobowych kabinach wewnętrznych. W skład kabiny wchodzą 2-3-4 łóżka piętrowe (w kabinach 2-os. łóżka obok siebie), mały stolik i łazienka z umywalką, prysznicem i wc. Kabiny mają powierzchnię 8m2, urządzone funkcjonalnie, bez okna. Zapewniona jest pościel i ręczniki. Kabiny dla grupy są zawsze blisko siebie w jednym korytarzu.  

Na rejsach korzystamy z usług armatora Tallink-Silja line. Są to największe i najnowocześniejsze linie promowe na Bałtyku. Statki Tallinku to bardzo duże jednostki (mogące pomieścić 2500-3000 pasażerów). Dzięki wielkości statków oraz nowoczesnym systemom zapobiegającym przechyłom kołysanie promu nawet przy większej fali jest odczuwalne w niewielkim stopniu.  

Każdego wieczoru odbywają się koncerty muzyczne z pokazami tanecznymi, akrobatycznymi (na każdym promie prezentowany jest inny program artystyczny). Możliwe są płatności w euro jak i koronach szwedzkich.  

Dodatkową atrakcją jest możliwość podczas wpływania/wypływania podziwiania z pokładu promu Archipelagu Sztokholmskiego (szkiery), Sztokholmu, Rygi, Tallina. Prosimy zabrać ze sobą czapki oraz cieplejsze ubranie.

Więcej informacji na temat zakwaterowania: https://tiny.pl/w54hw

Silja_Line_shopping
inside-ms-silja-symphony-one-staircases-deck-editorial-stockholm-sweden-146413897-transformed
silja-serenade-bon-vivant-ik
464x224-starlight-serenade
711x374_Serenade_Cabin_A2_1
711x374_Serenade_Cabin_A4_1
PlayPause
previous arrow
next arrow

Bellevue Park Hotel Riga

Nocleg w hotelu Bellevue w Rydze ****, pokoje 2 i 3 osobowe, ze śniadaniem.

Obiekt Bellevue Park Hotel Riga  to czterogwiazdkowy hotel o podwyższonym standardzie usytuowany obok malowniczego parku Uzvaras i 1,7 km od Starego Miasta.
Do dyspozycji Gości są jasne, klimatyzowane pokoje i apartamenty z drewnianymi meblami. Każdy z nich wyposażony jest w minibar, miejsce do pracy oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Wszystkie mieszczą łazienkę z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów. Na parterze hotelu mieści się restauracja PRIMAVERA. Codziennie rano serwowane są tu śniadania.

Więcej informacji na temat zakwaterowania: https://hotelbellevue.lv/

48827798
117452519
105949522
304746708
99218028
PlayPause
previous arrow
next arrow

Sprawdź termin i zarezerwuj teraz!

7

Świadczenia

P

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację, toaletę oaz mini-bar,
 • ubezpieczenie NNW + KL,
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
 • 2x nocleg w kabinach typu standard 2 lub 4 osobowych,
 • 1x nocleg w hotelu,
 • 3x śniadanie w formie bufetu,
 • 1x obiadokolacja w formie bardzo bogatego bufetu z piwem i winem bez limitu,
 • 1x obiadokolacja w hotelu.
 • wstęp do Muzeum Vasa,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • system Tour guide ułatwiający zwiedzanie.

 

O

Cena nie zawiera:

 • innych świadczeń nie przewidzianych w programie,
 • ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji i przerwania podróży,
 • ubezpieczenia od Chorób Przewlekłych,
 • obligatoryjnej opłaty na przewodników lokalnych, opłaty wjazdowe do miast, parkingi w wysokości 45 eur/os. – płatnej pilotowi wycieczki w dniu wyjazdu w autokarze.

Dodatkowe informacje

 • wyjazd na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu,
 • na poniższe świadczenia nie została założona rezerwacja, organizator zastrzega sobie prawo do rekalkulacji wycieczki ze względów ekonomicznych, nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem wyjazdu,
 • program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;  
 • podana cena jest aktualna przy min. 30 uczestnikach, w przypadku niezebrania się odpowiedniej liczby osób możemy przekalkulować cenę o czym poinformujemy Państwa do 14 dni przed rozpoczęciem wyjazdu telefonicznie lub mailowo. W takim przypadku możecie Państwo zaakceptować nową cenę lub zrezygnować z wyjazdu nie ponosząc żadnych kosztów;  
 • odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem imprezy do godziny 18.00;  
 • w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu; 
 • ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki);  
 • na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 5 osobach. Autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez ALL IN. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Czernichowie lub Wrocławiu; 
 • Pilot nie oprowadza po wnętrzach – zwiedzanie ich podczas wyjazdu odbywa się tylko w czasie wolnym i na własną rękę lub gdy program wyjazdu jasno stanowi inaczej; 
 • każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych – odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych ; 
 • każdy z uczestników zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania przepisów związanych z COVID-19. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych 

 

Rozkład jazdy

Propozycja dla mini grup, paczki znajomych i rodzin

Nasz autokar przyjedzie po Państwa w każde miejsce z naszego rozkładu jazdy bezpłatnie. Wystarczy, aby grupa liczyła min. 10 osób i przed dokonaniem rezerwacji skontaktujecie się Państwo z naszym biurem.

Godzina wyjazduMiejscowość i adresDopłata
04:00 Kraków, Dworzec Główny, K&R ul. Pawia 3 - obok hotelu Andels 0 zł/os.
04:30 Liszki, Parking centralny w Liszkach (przy kościele) 0 zł/os.
05:00 Czernichów, Przystanek autobusowy "Czernichów Rynek", ul. Rynek 0 zł/os.
05:30 Alwernia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Mickiewicza 1 0 zł/os.
05:50 Trzebinia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Długa 37 0 zł/os.
06:20 Katowice, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy, ul. Sądowa 5 0 zł/os.
07:50 Częstochowa, Stacja Paliw BP, al. Wojska Polskiego 260 0 zł/os.
09:05 Radomsko, Port Radomsko, ul. Portowa 8-12 0 zł/os.
10:05 Łódź, Stacja Paliw BP, ul. Kątna 1 0 zł/os.
12:05 Warszawa, Dworzec PKS W-wa Zachodnia, Al. Jerozolimskie 144 0 zł/os.
22:00 -1 dzień Sanok, Dworzec Multimodalny, ul. Lipińskiego 31 180 zł/os.
22:50 -1 dzień Krosno, Dworzec Autobusowy, ul. Kolejowa 16 180 zł/os.
23:40 -1 dzień Jasło, Dworzec Autobusowy, st.1, ul. Dworcowa 38 180 zł/os.
01:00 Gorlice, Dawny dworzec kolejowy, ul. Bardiowska 4 150 zł/os.
01:30 Grybów, Przystanek autobusowy, ul. Topolowa 150 zł/os.
02:00 Nowy Sącz, Stacja paliw BP, ul. Prażmowskiego 9 100 zł/os.
02:40 Limanowa, Dworzec Autobusowy, ul. Targowa 2 100 zł/os.
03:10 Mszana Dolna, Stacja Paliw ORLEN, ul. Krakowska 62 100 zł/os.
03:50 Myślenice, Dworzec Autobusowy, ul. Słoneczna 2 100 zł/os.
22:00 -1 dzień Przemyśl, Dworzec PKS, st. 4 , ul. Czarnieckiego 4 180 zł/os.
22:50 -1 dzień Przeworsk, Dworzec PKS, plac Fryderyka Chopina 2 180 zł/os.
23:15 -1 dzień Jarosław, Nowy Dworzec PKS, ul. Pruchnicka 180 zł/os.
00:00 Łańcut, Dworzec Autobusowy, ul. Sikorskiego 2 150 zł/os.
00:30 Rzeszów, Parking przy Hali Podpromie, ul. Podpromie 10 150 zł/os.
01:20 Dębica, Dworzec Autobusowy, ul. Bartosza Głowackiego 28 150 zł/os.
02:10 Tarnów, Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa 1 100 zł/os.
03:00 Brzesko, Dworzec Autobusowy, ul. Solskiego 14A 100 zł/os.
03:30 Bochnia, Dworzec Autobusowy, ul. Wojska Polskiego 100 zł/os.
04:00 Bochnia, Dworzec Autobusowy, ul. Wojska Polskiego 60 zł/os.
09:30 Biała Podlaska, Stacja Paliw BP, ul. Brzeska 174 250 zł/os.
10:45 Siedlce, Restauracja McDonald's, ul. Siedlecka 4A 250 zł/os.
02:30 Wrocław, Stacja Paliw BP, Al. Karkonoska 63 180 zł/os.
03:00 Brzeg, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy 180 zł/os.
04:00 Opole, „Sindbad Port Opole”, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56 150 zł/os.
04:45 Strzelce Opolskie, Zatoczka dla autokarów, ul. Rynek 100 zł/os.
02:30 Wadowice, Przystanek autobusowy, ul. Fabryczna 100 zł/os.
03:00 Andrychów, Dworzec Autobusowy, ul. Krakowska 23 100 zł/os.
03:30 Kęty, Dworzec autobusowy, ul. Henryka Sienkiewicza 100 zł/os.
04:00 Bielsko Biała, Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska 7 100 zł/os.
04:30 Czechowice Dziedzice, Stacja Paliw Shell przy DK1, ul. Węglowa 100 zł/os.
05:15 Pszczyna, Restauracja McDonald's, ul. Górnośląska 44 100 zł/os.
05:45 Tychy, Stacja Paliw ORLEN, ul. Mikołowska 2 100 zł/os.
03:00 Wolbrom, Stacja Paliw ORLEN, ul. Szosa Olkuska 11 80 zł/os.
03:40 Skała, Przystanek autobusowy przy Urzędzie MiG, ul. Rynek 29 80 zł/os.
04:00 Jerzmanowice, Stacja Paliw Shell, ul. Gotkowice 84 60 zł/os.
04:20 Kraków, Centrum Handlowe Zakopianka, ul. Zakopiańska 62 60 zł/os.
04:35 Bolechowice, Parking przy ul. Jurajskiej 291 60 zł/os.
04:50 Zabierzów, Parking przy Urzędzie Gminy, ul. Kolejowa 30 60 zł/os.
05:20 Krzeszowice, Stacja Paliw ORLEN, ul. Kościuszki 39 60 zł/os.
04:30 Olkusz, Stacja Paliw ORLEN, ul. Spółdzielcza 1 60 zł/os.
04:45 Bukowno, Stadion MOSiR, ul. Spacerowa 1 60 zł/os.
05:25 Jaworzno, Restauracja McDonald's, ul. Wojska Polskiego 2D 60 zł/os.
05:50 Mysłowice, Stacja Paliw BP, Katowicka 60 zł/os.

Zobacz inne nasze propozycje