Spływ Popradem z biesiadą na zakończenie lata

Cena już od: 389 zł/os

Program wyjazdu

Zakwaterowanie

Świadczenia

Galeria zdjęć

Rezerwacja

symbol oferty

PLAA

Zapraszamy na niepowtarzalny spływ Doliną Popradu, tuż przy granicy z Słowacją. Po wspólnych wysiłkach zasiądziemy do biesiadnego stołu. A następnego dnia spędzimy aktywnie dzień w Muszynie!

Program ramowy

1 dzień

11:00 Wyjazd z Czernichowa
11:30 Wyjazd z Krakowa

Przyjazd do Muszyny. Przesiadka na pontony. Granicą Polski. Dalej się nie da. Spływ Doliną Popradu, gdzie z perspektywy rzeki możemy podziwiać przepiękny krajobraz Beskidu Sądeckiego oraz delektować się bezpośrednim kontaktem z przyrodą, odgłos płynącej wody, ryby, bobry, zieleń. Trasa jest również o tyle ciekawa, że na swojej długości wyznacza granicę Polski. Często podczas trasy organizujemy wyścig między załogami lub wojnę pontonów (na chlapanie z pistoletów na wodę).

Przypływamy do OW Andrzejówka – zakwaterowanie i czas wolny.

Biesiada grillowa w wiacie na terenie ośrodka. Nie zabraknie dobrego jedzenia, góralskiej herbaty i dobrej muzyki. Dla dzieci i młodzieży nasi animatorzy przygotują serie gier, zabaw. Dzieciaki będą miło spędzać czas, a dorośli będą mieć okazję się zintegrować i zrelaksować.

2 dzień

Śniadanie podane w formie bufetu, podane w restauracji ośrodka. Czas wolny na kawę, indywidualne spacery po okolicy. Wykwaterowanie i przejazd do Muszyny. Gra terenowa w Muszynie w formie questu, to odkrywanie dziedzictwa miejsca poprzez przemierzanie nieoznakowanych szlaków. Celem przejścia trasy jest rozwiązanie zagadek logicznych, historycznych i terenowych, po to by na końcu podróży odkryć ukryty skarb.

Powrót do miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy Andrzejówka Nad Popradem, położony jest w zacisznym miejscu Popradzkiego Parku Krajobrazowego, gdzie bezpośrednio można doceniać piękno Beskidu Sądeckiego, odpocząć, a bliskość rzeki potęguje wrażenia kontaktu z przyrodą. Infrastruktura ośrodka, Poprad, pobliski las oraz wychodzące praktycznie z naszego ośrodka trasa rowerowa Eurovelo i szlaki turystyczne dają sporo możliwości rekreacyjnych, które skrzętnie wykorzystaliśmy. Ośrodek sprzyja wypoczynkowi dzieci, młodzieży oraz rodzin, dzięki swojej mega bogatej ofercie atrakcji i zajęć świadczonej bezpośrednio przez nas, w naszym ośrodku, przez naszych instruktorów. Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany, posiadamy również dwa domki dla osób niepełnosprawnych.

Infrastruktura ośrodka zajmuje łącznie ponad 5ha i składa się z dwóch części:

Część I: Noclegowo – Wypoczynkowa w której na ogrodzonych 2,5ha znajdują się:

• Cztery kompleksy mieszkalne z pokojami (typu „domki”) 3os oraz 6os. z pełnym węzłem sanitarnym i niewielkim tarasem (max. 200 miejsc noclegowych)
• Budynek Centralny, a w nim recepcja, klimatyzowana StołówkaDuża sala z lustrami i drabinkami (+ Sala kinowa), Tenis stołowy, zadaszona Strefa „posiadówkowa”
• tor do SunTubingu – SnowTubing, czyli zjeżdżalnia igielitowa z zakrętem o długości 40m, po której zjeżdża się na dmuchanych pontonach z twardym dnem, całoroczna zabawa.
• czterostanowiskowa Ścianka wspinaczkowa z wieloma trasami o wysokości 6m
• na uboczu ośrodka w bardzo urokliwym miejscu, zadaszona Wiata Grillowa z murowanym oryginalnym kominkiem, miejsce na ognisko z ławeczkami oraz osobne WC. „Grilownia” jest również świetnym miejscem aby w upalne lub mniej pogodne dni zorganizować przeróżnego rodzaju zajęcia i wydarzenia
• Sklepik, wyposażony w przekąski i napoje połączony z salką X-boxBilardem i Piłkarzykami stołowymi, który można również wykorzystać do przeróżnego rodzaju zajęć i wydarzeń
• Namiot zajęciowy, to świetne miejsce do przeprowadzenia przeróżnego rodzaju zajęć i wydarzeń
• duży Parking, z powiększonym miejscem dla 3 autokarów

Z

Świadczenia

Cena zawiera:

 • Przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację, system audio-video, WC,
 • Opiekę pilota wycieczki podczas trwania całego wyjazdu,
 • Zakwaterowanie w Ośrodku Andrzejówka w domkach 3 osobowych, lub 6-cio typu studio (2 +4) – każdy domek posiada własną toaletę,
 • Spływ pontonami po Popradzie,
 • Biesiadę grillową w wiacie,
 • Gry i animację dla dzieci,
 • Opiekę profesjonalnych animatorów dla dziec i młodzieży,
 • Grę miejską w Muszynie,

Cena nie zawiera:

 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • Ubezpieczenia NNW – nie obowiązkowe w Polsce
 • Innych świadczeń, nie ujętych w cena zawiera.

Organizator wyjazdu:

Galeria zdjęć

Sprawdź dostępne terminy

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

11.10 - 16.10.2022

Cena już od: 1490 zł/os

29.10 - 30.10.2022

Cena już od: 249 zł/os

08.10.2022

Cena już od: 189 zł/os

30.09.2022 - 09.10.2022

Cena już od: 2470 zł/os

22.10.2022 - 28.10.2022

Cena już od: 1885 zł/os

26.11-27.11.2022

Cena już od: 199 zł/os

17.12 - 18.12.2022

Cena już od: 199 zł/os

03-04.12.2022

Cena już od: 199 zł/os

10.12.2022

Cena już od: 179 zł/os