fbpx

+48 880 370 707

beautiful-rural-tuscany-landscape-morning-italy
Montepulciano
dreamy-landscape-tuscany
pisa-italy-august-29-2012-pisa-leaning-tower-and-cathedra-and-tourists-l-in-italy-in-summertime
venice-italy-and-basilica-santa-maria-della-salute
Tuscany countryside, Montepulciano, Italy
florence-or-firenze-sunset-aerial-cityscapetuscany-italy
Red wine grapes growing in a vineyard
previous arrow
next arrow

Rozkochaj się w Toskanii

Kraina pełna dzieł sztuki, malowniczych wzgórz, cyprysów, winnic i gajów oliwnych

2090 zł/os.

cena od osoby

Informacje podstawowe

Program wyjazdu

Zakwaterowanie

Świadczenia

Rozkład jazdy

Dodatkowe informacje

Rozkochamy Cię w Toskanii, tak jak sami się w niej zakochaliśmy ponad 10 lat temu. Pokażemy Wam kręte uliczki toskańskich miasteczek, zabierzemy na najlepszą kawę i poczęstujemy dużą ilością wina. Program, który przedstawiamy jest esencją piękną, klimatu i smaku, którym nas Toskania zachwyca. Podczas wyjazdu spróbujecie lokalnej kuchni u naszych znajomych, gdzie poczujecie rodzinną i domową atmosferę Włochów. 

Program wyjazdu

1

dzień

Wyjazd według rozkładu jazdy z Polski, przejazd tranzytowy przez terytorium Czech i Austrii do Włoch.  

Ok. 15:00 Przyjazd do Padwy jest to miasto, w którym na stu mieszkańców przypada jeden kościół. Podczas spaceru uczestnicy zobaczą plac Pratto del la Vale oraz odwiedzą Bazylikę św. Antoniego, której kopuły wznoszą się dumnie nad miastem. Nie zabraknie też chwili wolnego na pierwsze espresso i dobre lody.  

Ok. 17:30 Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie i obiadokolacja w Hotelu Villa Alighieri 

 

 

2

dzień

07:00 – 08:00 Śniadanie w hotelowej restauracji, wykwaterowanie z hotelu.  

Ok. 11:30 Przyjazd na parking w Florencji. W dalszą podróż do serca tego miasta grupa pokona tramwajem, jest to najlepszy sposób poruszania się po tym mieście, aby nie utknąć w korkach.  

12:30 – 14:30 Spacer z przewodnikiem we Florencji – stolicy regionu Toskania i prowincji Florencja. Otoczona wzgórzami, leży nad rzeką Arno, która przepływa przez miasto, historyczne centrum jest na prawym brzegu. Florencja była ważnym miejscem w historii regionu, Włoch, a również i świata. Szczególnie jej znaczenie w sferze nauki i sztuki w okresie Renesansu jest nie do przecenienia. Podczas zwiedzania uczestnicy zobaczą: Kościół Santa Croce, Ponte Vecchio, Palazzo Vecchio (z zewnątrz), Galerie Ufici (z zewnątrz), Bazylikę Santa Maria dei Fiori (wejście do bazyliki uzależnione od długości kolejki), Baptysterium (z zewnątrz). 

14:30 – 15:30 Czas wolny na obiad we własnym zakresie i zakup pamiątek.  

16:00 Przejazd do Regionu Chianti słynącego z wybornych win. Przejazd trasą pełną najpiękniejszych pejzaży w Toskanii z winnicami, miastami na wzgórzach, alejami cyprysowymi. Krótkie zwiedzanie miejscowości Greve In Chianti i Radda In Chianti, miejscowości uważanej za stolicę Chianti. Wizyta w winnicy z możliwością zakupu i degustacji win, miejscowego chleba, oliwy i innych specjałów. 

 

Ok. 20:00 Przyjazd do hotelu w Chiancaino Terme, zakwaterowanie i obiadokolacja w Hotelu Attico.  

3

dzień

07:00 – 08:00 Śniadanie w hotelowej restauracji 

10:00 – 12:00 Przejazd do Pienzy, spacer z przewodnikiem po mieście, które jest wykwintnym, renesansowym „domkiem dla lalek”, na jej nieszczęście niemal zbyt idealnym. Popularność Pienzy znacząco wzrosła dzięki wyróżnieniu przez UNESCO i dogodnym warunkom do stworzenia planu filmowego. Mówiąc wprost, turyści przybywają do miasta prawie równie często ze względu na szeroki wybór serów pecorino, co z powodu renesansowej architektury. W 1405 roku urodził się tu papież Pius II. Upoważnił on Bernardo Rosselliniego do odbudowania rodzinnej wioski jako wzór renesansowego miasta. W rezultacie powstało coś, co miejscowi nazywają „a città d’autore” – miasto zainspirowane jedną wizją. Po spacerze wokół murów obronnych Pienzy w poszukiwaniu wspaniałych widoków Monte Amiaty i Val d’Orcii, niewielu może się oprzeć odpoczynkowi połączonemu z lunchem w uroczej karczmie. Spodziewaj się, że w menu znajdziesz sery pecorino z owczego mleka. Okolice Pienzy z kasztanowcami otaczającymi miasto, cyprysami, gajami oliwnymi, makami i polami słoneczników są równie piękne jak samo miast.  

12:00 – 13:00 Tego dnia uczestnicy zobaczą Drogę Gladiatora – kto by pomyślał, że kawałek polnej drogi, przy której stoi kilka charakterystycznych cyprysów, zrobi taką karierę wśród turystów odwiedzających Toskanię? Magia filmu „Gladiator”, Ridleya Scotta z Russellem Crowe w roli głównej i niezapomnianą muzyką Hansa Zimmera zrobiła swoje. Umierający gladiator, Maximus Decimus Meridus, „przenosi się” w ostatnich chwilach życia do domu. Tam widzi żonę i synka, których wcześniej zamordowano na rozkaz Kommodusa, syna Marka Aureliusza.  

14:00 – 17:00 Przejazd do Miejscowości Montepulciano – spacer z przewodnikiem po miasteczku. Jego urok bierze się z łagodnej mieszanki renesansowych pałaców i nastrojowych winiarni, w których można popijać Vino Nobile di Montepulciano. Podobnie jak wszystkie typowe miasta w Toskanii zostało wybudowane w ludzkiej skali, czyli przystosowano je do spacerów i relaksu w renesansowej scenerii, której elementy znajdziesz wszędzie. Montepulciano, patrząc pod kątem architektonicznym, jest „perłą Cinquecento” ukształtowaną przez renesans. Miasto jest arcydziełem Antonio da Sangallo. Montepulciano jest jednak spokojnym miastem, w którym można poczuć prawdziwy toskański styl życia. Wspólna wizyta w winiarni rodziny Ercolani i degustacja wina. Historia rodziny Ercolani jest to historia barmanów i winiarzy sklepów i ambicji. To historia tych, którzy kochają swoją ziemię, a jej ziemia zna sekrety, docenia zapachy, smakuje smaki. Pasja do wina zaczęła się w 1940 roku, wraz z przewodnikiem przejdziemy przez podziemne miasto, gdzie skrywają się sekrety rodzinny jak i całego miasta.  

Ok. 18:00 Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.  

4

dzień

07:00 – 08:00 Śniadanie w hotelowej restauracji, wykwaterowanie z hotelu.  

10:00 – 12:00 Spotkanie z przewodnikiem w Sienie. To położone w centrum Toskanii pięknie zachowane średniowieczne miasto, aczkolwiek małe — szczególnie jak na swoją historię i znaczenie kiedyś w regionie. Miasto jest mniej więcej wielkości historycznego centrum Florencji. Może przez tą bardziej ludzką skalę współcześnie wydaje się takie sympatyczne. Uczestnicy zobaczą między innymi: Katedrę (z zewnątrz), Per Corso, Pierwszy Bank, Palio di Siena, Piazza Duomo, Wieża Obżarstwa (z zewnątrz). 

12:00 – 13:30 Czas wolny na obiad we własnym zakresie. Chętnym uczestnikom pokażemy, gdzie można zjeść tutaj najlepsze Pappa al Pomodoro lub niesamowite flaki.  

14:30 – 15:00 Spacer po urokliwej miejscowości San Gimignano zwanej średniowiecznym Manhattanem. Spacer uczestnicy zakończą wizytą na tarasie widokowym, skąd roztacza się widok na piękne toskańskie wzgórza. Tutaj podczas czasu wolnego uczestnicy będą mogli skosztować najlepszych lodów szafranowych.  

Ok. 17:30 Przyjazd do miejscowości Montecatini Terme, zakwaterowanie w Hotelu Byron i obiadokolacja.  

Tego dnia dla chętnych wyjście na wieczorne spacer po Montecatini. Opcjonalnie wyjazd kolejką na Montecatini Alto — dodatkowo płatne. 

5

dzień

08:00 – 10:00 Śniadanie w hotelowej restauracji, czas na odpoczynek po śniadaniu, relaks przy porannej kawie.  

11:00   Spotkanie z przewodnikiem w Pizie. Miasto krzywej wieży leży nad rzeką Arno, 80 km na zachód od Florencji, nad morzem Liguryjskim. Kiedyś nad samym morzem. Od XV w. już nie, od kiedy odkładające się osady rzeczne odcięły miasto od wód morskich. Uczestnicy zobaczą między innymi: Plac Cudów, Katedrę Santa Maria Assunta, Krzywą wieżę (z zewnątrz). Nie zabraknie też chwili wolnego na zakup pamiątek i nie tylko. 

12:30 Bazylika San Pietro Apostolo – zabytkowy rzymskokatolicki kościół w Pizie, znajdujący się w miejscu, gdzie według tradycji św. Piotr zszedł na ląd w drodze z Antiochii do Rzymu. 

13:30 – 17:00 Czas na relaks nad morzem Tyrreńskim. Biała, kamienista plaża, szum morza odbijającego się od brzegu to czeka na uczestników. Warto zabrać na wyjazd więc ręcznik kąpielowy i strój. Podczas tego odpoczynku zostanie zorganizowany prawdziwy włoski piknik – śladem mieszkańców tego kraju, którzy uwielbiają piknikować na plaży ze swoimi rodzinami. Zostanie on przygotowany dla naszych uczestników przez wybitną kucharkę Annę, wszyscy będą mieli okazję skosztować lokalnych smakołyków oraz win pochodzących od małych lokalnych winiarzy.  

18:30 Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.  

6

dzień

08:00 – 09:00 Śniadanie w hotelowej restauracji. 

11:00 – 13:00 Wizyta w Pistoii – spacer po mieście. Piękna Pistoia jest często nazywana „miniaturową Florencją” ze względu na bujne życie kulturalne, spokojną pewność siebie i dużą koncentrację sztuki oraz architektury. To właśnie ta żywa kultura odróżnia Pistoię od innych, podobnych miast. Pozostaje ona jednak jednym z najbardziej niedocenianych toskańskich miast, pomimo roku spędzonego w świetle reflektorów jako Stolica Kultury Włoch 2017. Historyczne centrum miasta jest wspaniałe i może się pochwalić jednym z najpiękniejszych placów w Toskanii. W tej mało popularnej wśród turystów miejscowości spodziewaj się raczej pustych romańskich kościołów oraz muzeów sztuki współczesnej, po których można się swobodnie poruszać, a także przepełnionych, popularnych gospód. Uczestnicy podczas spaceru zobaczą: Piazza Del Dumo, jeden z najpiękniejszych placów w Toskanii. Najważniejsze zabytki skupiają się wokół głównego placu, powodując oszałamiające poczucie artystycznego przeciążenia; Cattedrale di San Zeno (Katedrę Pistoia, znanej również jako Duomo), Campanile oraz Battistero di San Giovanni; Pallazzo del Comunale, czyli ratusz miejski; Ospedale del Ceppo, ogromny, średniowieczny szpital, założona w 1277 roku, ta była klasztorna posiadłość leżała na szlaku pielgrzymkowym św. Jakuba z Compostelli. Nie zabraknie również czasu na wypicie kawy lub lampki prosecco.  

14:00 – 15:00 Wizyta w miasteczku Collodi, właśnie tu spędził swoje dzieciństwo Carlo, twórca powieści „Pinocchio”. Uczestnicy będą mieć czas wolny na spacer po miasteczku, aby zrobić sobie zdjęcie z najwyższym drewnianym pajacykiem. Oprócz Pinokia, uczestnicy zobaczą również Borgo di Collodi oraz Collodi Castello.  

15:30 – 18:30 Czas wolny w hotelu na przygotowanie się do wieczornej kolacji.  

19:00 – 22:30 Toskańska uczta w gospodarstwie agroturystycznym. To tuja uczestnicy będą mogli poczuć rodzinną atmosferę podczas kolacji. Usiądziemy przy jednym wspólnym stole i wzniesiemy niejeden toast dobrym winem. Podczas kolacji na uczestników czeka bogate menu: przystawki (sery, wędliny, własnej produkcji oliwki, własnej produkcji oliwa, crostini z musem z wątróbki oraz bruschetta z pomidorami), makaron z „owocami lasu”, toskański grill oraz deser. Do każdego dania gospodarze podawać będą inne wina, aby jeszcze lepiej dopełnić smak potraw. Nie zabraknie również wspólnej zabawy przy muzyce. 

Ok. 22:30 Powrót do hotelu, nocleg.

7

dzień

08:00 – 09:00 Śniadanie w hotelowej restauracji. 

10:30 – 12:30 Wizyta w miejscowości Carrara. Północny zakątek Toskanii to jeden z jej najdzikszych, najdziwniejszych i najmniej zbadanych obszarów – od wybrzeża Versilii po zróżnicowany krajobraz porośniętych sosnami gór i skalistych wąwozów. Drobnoziarnisty, czysty biały marmur, z którego słynie Carrara, wydobywany jest tu od czasów rzymskich. Włoskie średniowieczne kościoły ozdobione są właśnie marmurem z Carrary, który dostarczano artystom takim jak Michał Anioł czy Henry Moore. Powstał on z wapienia, utwardzonego przez wielkie ciśnienie i ciepło. Marmur karraryjski jest nadal największym i najważniejszym źródłem kamienia na świecie. Wciąż funkcjonuje tu około 200 kamieniołomów, a ponad tysiąc zostało już wyeksploatowanych lub porzuconych. Wizyta w Muzeum Marmuru.  

14:00 – 16:00 Przyjazd do Portovenere, spacer po miasteczku. Brama do słynnego Cinqe Terre, to chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata niewielka miejscowość w regionie Liguria we Włoszech. Urokliwe miasteczko wyróżnia się przede wszystkim samym swoim położeniem. U jego brzegu rozciąga się archipelag trzech wysp. W 1997 roku Portovenere zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Uczestnicy zobaczą: Via Giovanni Capellini jest historycznym centrum Portovenere, prowadzi przede wszystkim od bramy miejskiej do podnóża przylądka, gdzie znajduje się kościół świętego Piotra; Kościół świętego Wawrzyńca – Chiesa di San Lorenzo, imponujący kościół powstał za czasów panowania Republiki Genui w XII wieku; Zamek Diorów został wzniesiony w drugiej połowie XII wieku przez Genueńczyków. 

Ok. 18:30 Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.  

8

dzień

08:00 – 09:00 Śniadanie w hotelowej restauracji, wykwaterowanie.  

13:00 – 17:00 Wizyta w najpiękniejszym mieście świata – Wenecji. Dosłownie na każdym rogu skrywa nie tylko piękno, ale również historię Europy i Azji. Choć czasem się o tym zapomina, Wenecja przez wiele lat była stolicą Republiki Weneckiej, potęgi handlowej średniowiecznej Europy. Zwiedzanie tego miasta uczestnicy rozpoczną od rejsu statkiem wzdłuż laguny weneckiej, skąd będą mogli podziwiać piękną panoramę wysp. Następnie grupa spotka się z przewodnikiem lokalnym i rozpocznie zwiedzanie Wenecji. Spacer po mieście rozpocznie się od Mostu Westchnień, obok kampanili – najwyższej budowli w mieście – do placu św. Marka z bazyliką. Kolejno uczestnicy zobaczą Pałac Dożów oraz urokliwe kanały weneckie podczas spaceru do Mostu Rialto – jednego z dwóch mostów kupieckich we Włoszech. Nie zabraknie też czasu na zakup weneckich masek karnawałowych. Po wizycie w Wenecji uczestnicy wyruszą w rejs powrotny do autokaru. 

Ok. 17:30 Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd przez terytorium Austrii i Czech.  

9

dzień

ok. 08:00 Przyjazd do Polski – granica w Gorzyczkach. Przyjazd do poszczególnych miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy.

7

Zakwaterowanie

Hotel Villa Alighieri

Hotel Villa Alighieri mieści się w nowo odrestaurowanym budynku położonym w strategicznej części Riviera del Brenta, niedaleko Wenecji, Padwy, Treviso i Vicenzy. Hotel Villa Alighieri znajduje się niedaleko ostatniego zjazdu z autostrady A4 przed Wenecją. Odległość od dworca w Vigonza wynosi 3 km. Hotel Ahr Villa Alighieri znajduje się w miejscowości Stra, gdzie Goście mogą zwiedzić wspaniałą posiadłość Villa Pisani, najsłynniejszą z grupy zabytkowych posiadłości weneckich, które położone są nad rzeką Brentą. 

204035539
238584798
238592521
231805617
55304276
238762081
PlayPause
previous arrow
next arrow

Hotel Attico

Hotel Attico, usytuowany w miejscowości Chianciano Terme, oferuje bar, bezpłatny prywatny parking, wspólny salon oraz ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Mount Amiata – 43 km.  
Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, całodobowa recepcja, obsługa pokoju oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. W każdym pokoju zapewniono balkon z widokiem na miasto. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono patio z widokiem na ogród. Każdą opcję zakwaterowania w obiekcie wyposażono w biurko i telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji Gości jest również prywatna łazienka. Codziennie rano w obiekcie serwowane jest śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu. 

DSC4238
DSC4202-320x200
DSC4218
DSC4229
DSC4234
DSC42351
PlayPause
previous arrow
next arrow

Hotel Byron

 

Hotel Byron – Montecatini Terme, położony jest w centrum miejscowości Montecatini Terme, 400 metrów od termalnego centrum spa. Oferuje on klimatyzowane pokoje oraz umeblowaną werandę. Oferuje on restaurację oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w holu. Kolorowe pokoje w hotelu Byron wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W łazience znajduje się suszarka do włosów oraz wanna lub prysznic. Codziennie serwowane jest śniadanie międzynarodowe, a restauracja specjalizuje się zarówno w tradycyjnych, jak i klasycznych daniach kuchni włoskiej. Autostrada A11 Autostrada Firenze-Mare oddalona jest od obiektu o 2 km. Do Pistoi można dojechać samochodem w 25 minut. Z autentycznych opinii naszych Gości wynika, że to ich ulubiona część miasta Montecatini Terme. 

158106210
158117406
158106812
158107214
158098533
DSC42351
158098548
158098518
PlayPause
previous arrow
next arrow

Sprawdź termin i zarezerwuj teraz!

7

Świadczenia

P

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację, mini-bar;
 • ubezpieczenie NNW + KL;
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu;
 • system Tour guide ułatwiający zwiedzanie;
 • 1x nocleg w okolicach Padwy, w hotelu min. ** w pokojach 2,3 osobowych;
 • 2x nocleg w okolicach Chiancano Terme, w hotelu min. ** w pokojach 2,3 osobowych;
 • 4x nocleg w okolicach Montecatini Terme, w hotelu min. ** w pokojach 2,3 osobowych;
 • 6x śniadanie w hotelowej restauracji, wzmocnione o ser i szynkę;
 • 5x obiadokolację w hotelowej restauracji z wodą w karafce i lampką wina!;
 • 1x uroczystą kolację w gospodarstwie agroturystycznym;
 • 1x piknik nad morzem tyrreńskim,
 • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy. 
O

Cena nie zawiera:

 • innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży,
 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych,
 • obligatoryjnej opłaty na przewodników lokalnych, opłaty wjazdowe do miast, parkingi w wysokości 180 eur/os.– płatnej pilotowi wycieczki gotówką, w dniu wyjazdu w autokarze.

Dodatkowe informacje

 • program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;  
 • podana cena jest aktualna przy min. 30 uczestnikach, w przypadku niezebrania się odpowiedniej liczby osób możemy przekalkulować cenę o czym poinformujemy Państwa do 14 dni przed rozpoczęciem wyjazdu telefonicznie lub mailowo. W takim przypadku możecie Państwo zaakceptować nową cenę lub zrezygnować z wyjazdu nie ponosząc żadnych kosztów;  
 • odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem imprezy do godziny 18.00;  
 • w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu; 
 • ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki);  
 • na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 5 osobach. Autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez ALL IN. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Czernichowie lub Wrocławiu; 
 • Pilot nie oprowadza po wnętrzach – zwiedzanie ich podczas wyjazdu odbywa się tylko w czasie wolnym i na własną rękę lub gdy program wyjazdu jasno stanowi inaczej; 
 • każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych – odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych ; 
 • każdy z uczestników zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania przepisów związanych z COVID-19. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych 

Rozkład jazdy

Propozycja dla mini grup, paczki znajomych i rodzin

Nasz autokar przyjedzie po Państwa w każde miejsce z naszego rozkładu jazdy bezpłatnie. Wystarczy, aby grupa liczyła min. 10 osób i przed dokonaniem rezerwacji skontaktujecie się Państwo z naszym biurem.

Godzina wyjazduMiejscowość i adresDopłata
00:30 Kraków, Dworzec Główny, K&R ul. Pawia 3 - obok hotelu Andels 0 zł/os.
01:00 Liszki, Parking centralny w Liszkach (przy kościele) 0 zł/os.
01:30 Czernichów, Przystanek autobusowy "Czernichów Rynek", ul. Rynek 0 zł/os.
02:00 Alwernia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Mickiewicza 1 0 zł/os.
02:20 Trzebinia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Długa 37 0 zł/os.
02:50 Katowice, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy, ul. Sądowa 5 0 zł/os.
03:20 Gliwice, Parking przy McDonald’s, obok CH Europa Centralna, ul. Pszczyńska 325 0 zł/os.
03:45 Żory, Centrum Przesiadkowe, stan.1, ul. Męczenników Oświęcimskich 0 zł/os.
19:00 -1 dzień Sanok, Dworzec Multimodalny, ul. Lipińskiego 31 180 zł/os.
19:50 -1 dzień Krosno, Dworzec Autobusowy, ul. Kolejowa 16 180 zł/os.
20:40 -1 dzień Jasło, Dworzec Autobusowy, st.1, ul. Dworcowa 38 180 zł/os.
22:00 -1 dzień Gorlice, Dawny dworzec kolejowy, ul. Bardiowska 4 150 zł/os.
22:30 -1 dzień Grybów, Przystanek autobusowy, ul. Topolowa 150 zł/os.
23:00 -1 dzień Nowy Sącz, Stacja paliw BP, ul. Prażmowskiego 9 100 zł/os.
23:40 -1 dzień Liszki, Parking centralny w Liszkach (przy kościele) 100 zł/os.
00:10 Mszana Dolna, Stacja Paliw ORLEN, ul. Krakowska 62 100 zł/os.
00:50 Myślenice, Dworzec Autobusowy, ul. Słoneczna 2 100 zł/os.
19:00 -1 dzień Przemyśl, Dworzec PKS, st. 4 , ul. Czarnieckiego 4 180 zł/os.
19:50 -1 dzień Przeworsk, Dworzec PKS, plac Fryderyka Chopina 2 180 zł/os.
20:15 -1 dzień Jarosław, Nowy Dworzec PKS, ul. Pruchnicka 180 zł/os.
21:00 -1 dzień Łańcut, Dworzec Autobusowy, ul. Sikorskiego 2 150 zł/os.
21:30 -1 dzień Rzeszów, Parking przy Hali Podpromie, ul. Podpromie 10 150 zł/os.
22:20 -1 dzień Dębica, Dworzec Autobusowy, ul. Bartosza Głowackiego 28 150 zł/os.
23:10 -1 dzień Tarnów, Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa 1 100 zł/os.
00:00 Brzesko, Dworzec Autobusowy, ul. Solskiego 14A 100 zł/os.
00:30 Bochnia, Dworzec Autobusowy, ul. Wojska Polskiego 100 zł/os.
01:00 Wieliczka, Restauracja McDonald's's, ul. Reformacka 28 60 zł/os.
16:00 -1 dzień Biała Podlaska, Stacja Paliw BP, ul. Brzeska 174 250 zł/os.
17:15 -1 dzień Siedlce, Restauracja McDonald's, ul. Siedlecka 4A 250 zł/os.
20:15 -1 dzień Radom, Przystanek 01 i 04 obok PKS, ul. Beliny-Prażmowskiego 200 zł/os.
21:00 -1 dzień Skarżysko - Kamienna, Zatoka MKS, ul. Niepodległości 180 zł/os.
21:30 -1 dzień Starachowice, Dworzec Zachodni PKS, ul. Nadrzeczna 180 zł/os.
22:20 -1 dzień Kielce, Główny Dworzec Autobusowy, ul. Czarnowska, st.1 150 zł/os.
23:00 -1 dzień Jędrzejów, Przystanek autobusowy, ul. Partyzantów 150 zł/os.
23:40 -1 dzień Miechów, Dworzec Autobusowy, ul. Podzamcze 40 100 zł/os.
23:30 -1 dzień Wrocław, Stacja Paliw BP, Al. Karkonoska 63 180 zł/os.
00:00 Brzeg, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy 180 zł/os.
01:00 Opole, „Sindbad Port Opole”, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56 150 zł/os.
01:45 Strzelce Opolskie, Zatoczka dla autokarów, ul. Rynek 100 zł/os.
23:30 -1 dzień Wadowice, Przystanek autobusowy, ul. Fabryczna 100 zł/os.
00:00 Andrychów, Dworzec Autobusowy, ul. Krakowska 23 100 zł/os.
00:30 Kęty, Dworzec autobusowy, ul. Henryka Sienkiewicza 100 zł/os.
01:00 Bielsko Biała, Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska 7 100 zł/os.
01:30 Czechowice Dziedzice, Stacja Paliw Shell przy DK1, ul. Węglowa 100 zł/os.
02:15 Pszczyna, Restauracja McDonald's, ul. Górnośląska 44 100 zł/os.
02:45 Tychy, Stacja Paliw ORLEN, ul. Mikołowska 2 100 zł/os.
20:45 -1 dzień Warszawa, Dworzec PKS W-wa Zachodnia, Al. Jerozolimskie 144 200 zł/os.
22:45 -1 dzień Łódź, Stacja Paliw BP, ul. Kątna 1 180 zł/os.
00:00 Radomsko, Port Radomsko, ul. Portowa 8-12 180 zł/os.
01:00 Częstochowa, Stacja Paliw BP, al. Wojska Polskiego 260 100 zł/os.
00:00 Wolbrom, Stacja Paliw ORLEN, ul. Szosa Olkuska 11 80 zł/os.
00:40 Skała, Przystanek autobusowy przy Urzędzie MiG, ul. Rynek 29 80 zł/os.
01:00 Jerzmanowice, Stacja Paliw Shell, ul. Gotkowice 84 60 zł/os.
01:20 Wielka Wieś, Sklep Lewiatan, ul. Szkolna 2 60 zł/os.
01:35 Bolechowice, Parking przy ul. Jurajskiej 291 60 zł/os.
01:50 Zabierzów, Parking przy Urzędzie Gminy, ul. Kolejowa 30 60 zł/os.
02:20 Krzeszowice, Stacja Paliw ORLEN, ul. Kościuszki 39 60 zł/os.
01:30 Olkusz, Stacja Paliw ORLEN, ul. Spółdzielcza 1 60 zł/os.
01:45 Bukowno, Stadion MOSiR, ul. Spacerowa 1 60 zł/os.
02:25 Jaworzno, Restauracja McDonald's, ul. Wojska Polskiego 2D 60 zł/os.
02:50 Mysłowice, Stacja Paliw BP, Katowicka 60 zł/os.

Zobacz inne nasze propozycje