fbpx

+48 880 370 707

8_runin08-5685
27_dscn9347
20211226_MAV2DJI_0221Panoramav1
Zima30
34_dscn9327
previous arrow
next arrow

Narciarska półkolonia w Bukowinie Tatrzańskiej

Wspaniały czas w termach oraz idealne warunki do uprawiania białego szaleństwa dla całych rodzin

1190 zł/os.

cena od osoby

Informacje podstawowe

Program wyjazdu

Świadczenia

Rozkład jazdy

Dodatkowe informacje

Stacja narciarska RUSIŃ-SKI na Wierchu Rusińskim w Bukowinie Tat­rzań­skiej oferuje doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa. RUSIŃ-SKI to miejsce, gdzie na narty może przyjechać cała rodzina i skąd rozciąga się wspaniały widok na Tatry, Gorce i Babią Górę.

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddane są trasy o zróżnicowanym stopniu trudności: sześcioosobowa kolej krzesełkowa Porshe Design, czteroosobowa kolej krzesełkowa, dwa wyciągi orczykowe, babylift (wyciąg taśmowy dla najmłodszych). Wyciąg szkoleniowy dla początkujących oddzielony jest od głównej trasy, co zwiększa bezpieczeństwo początkujących amatorów białego szaleństwa.

Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy.

Program wyjazdu

1-2

dzień

Wyjazd według rozkładu jazdy w kierunku Bukowiny Tatrzańskiej. Przyjazd do miejsca szkolenia – stacji narciarskiej Rusiń-ski około godziny 10:00. W programie: 4 godziny szkolenia narciarskiego z instruktorem, z podziałem na grupy 6-8 osobowe. Wyjazd w drogę powrotną około godziny 16:00. Przyjazd w godzinach wieczornych. 

3

dzień

Wyjazd według rozkładu jazdy w kierunku Białki Tatrzańskiej. Przyjazd do Termy Bania w Białce Tatrzańskiej około godziny 10:00. W programie: 4 godzinny pobyt na termach w Strefie Zabawy i Relaksu. Wyjazd w drogę powrotną około godziny 16:00. Przyjazd w godzinach wieczornych. 

4-5

dzień

Wyjazd według rozkładu jazdy w kierunku Bukowiny Tatrzańskiej. Przyjazd do miejsca szkolenia – stacji narciarskiej Rusiń-ski około godziny 10:00. W programie: 4 godziny szkolenia narciarskiego z instruktorem, z podziałem na grupy 6-8 osobowe. Wyjazd w drogę powrotną około godziny 16:00. Przyjazd w godzinach wieczornych. 

7

Sprawdź termin i zarezerwuj teraz!

7

Świadczenia

P

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację i mini-barek,
 • ubezpieczenie NNW + KL;
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu;
 • 4x 4-godzinne szkolenie prowadzone przez instruktora szkoły narciarskiej,
 • 4x 4-godzinny karnet wstępu na stok narciarski,
 • 1x 4-godzinny bilet wstępu do strefy zabawy i relaksu w parku wodnym Termy Bania,
 • gorącą kawę lub herbatę w autokarze.
O

Cena nie zawiera:

 • wypożyczenia sprzętu 210 zł za całość (komplet narty + buty + kijki + kask, snowboard + buty + kask),
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży,
 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych,
 • innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”.

Dodatkowe informacje

 • program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;  
 • podana cena jest aktualna przy min. 30 uczestnikach, w przypadku niezebrania się odpowiedniej liczby osób możemy przekalkulować cenę o czym poinformujemy Państwa do 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu telefonicznie lub mailowo. W takim przypadku możecie Państwo zaakceptować nową cenę lub zrezygnować z wyjazdu nie ponosząc żadnych kosztów;  
 • odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy do godziny 18.00;  
 • prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;  
 • w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu; 
 • ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki);  
 • na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 5 osobach. Autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez ALL IN. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Czernichowie lub Wrocławiu. 
 • Wymagany jest odpowiedni strój narciarski i kąpielowy.

Rozkład jazdy

Propozycja dla mini grup, paczki znajomych i rodzin

Nasz autokar przyjedzie po Państwa w każde miejsce z naszego rozkładu jazdy bezpłatnie. Wystarczy, aby grupa liczyła min. 10 osób i przed dokonaniem rezerwacji skontaktujecie się Państwo z naszym biurem.

Godzina wyjazduMiejscowość i adresDopłata
06:00 Kraków, Centrum Handlowe Zakopianka, ul. Zakopiańska 62 0 zł/os.
06:30 Kraków, Centrum Handlowe Zakopianka, ul. Zakopiańska 62 0 zł/os.
07:00 Kraków, Centrum Handlowe Zakopianka, ul. Zakopiańska 62 0 zł/os.

Zobacz inne nasze propozycje