fbpx
Loading
>
>
Hiszpańska siesta

Hiszpańska siesta

Nowość! Wakacje 2024!
Wypoczywaj w urokliwym Malgrat de Mar!

 Informacje podstawowe Informacje podstawowe

Zapraszamy was na niezapomnianą przygodę pełną słońca, kultury i fascynujących doświadczeń w sercu Hiszpanii! Nasza wycieczka rozpocznie się w urokliwym Malgrat de Mar, malowniczo położonym nad śródziemnym wybrzeżem. Tutaj czeka na nas relaks na złocistych plażach, klimatyczne spacery uliczkami starego miasta oraz pyszna kuchnia, która kusi swoimi smakami. Ale to tylko początek! Naszym następnym przystankiem będzie jedno z najbardziej ekscytujących miast świata – Barcelona.

Program Program wyjazdu

1 dzień
Wyjazd z Polski

Wyjazd według rozkładu jazdy, przejazd autokarem przez Czechy, Austrię i Włochy.

2 dzień
Z wizytą w Genui

Ok. 08:00 Przyjazd do Genui. Czas na śniadanie we własnym zakresie.

10:00 – 13:00 Zwiedzanie Genui, miasta położonego na wybrzeżu Morza Liguryjskiego. Podczas spaceru zobaczymy m.in. historyczne Stare Miasto, Bazylikę San Lorenzo, w której znajduje się grobowiec św. Jana Chrzciciela, dom Krzysztofa Kolumba na Piazza Ferrari z teatrem San Carlo i siedzibą dawnej władzy Palazzo Ducale. Przespacerujemy się drogą Via Garibaldi z eleganckimi pałacami.

13:00-15:00 Wizyta w Oceanarium. Indywidualne zwiedzanie jednego z największych oceanariów w Europie i jednej z największych atrakcji tego miasta. Cały obiekt podzielony jest na 39 mniejszych ekspozycji. Dużą popularnością cieszy się basen dla delfinów. Zwierzęta te można podziwiać z dwóch poziomów – z poziomu tafli wody (nad basenem) oraz na niższym poziomie (przez szybę).

15:00 – 17:00 Czas wolny.

Ok. 17:00 Wyjazd w kierunku San Remo.

19:00 Przyjazd do San Remo. Zakwaterowanie w Hotelu Bobby Executive*** i obiadokolacja.

3 dzień
Przyjazd i pobyt w Malgrat de Mar

06:00 – 07:00 Śniadanie.

Przejazd w kierunku Malgrat.

Zakwaterowanie w hotelu Reymar Playa***. Obiadokolacja.

4 dzień
Pobyt wypoczynkowy w Malgrat

Śniadanie w hotelu.

 

Czas w Malgrat de Mar na spacer i plażowanie nad Morzem Śródziemnym. Malgrat de Mar znajduje się na północnym wybrzeżu, zaledwie 60 kilometrów od Barcelony. Śródziemnomorski klimat i ponad 4,5 km przestronnych plaż z białym piaskiem wyposażonych we wszystkie udogodnienia zachęcają do spędzenia dnia nad morzem. W Malgrat de Mar znajduje się mnóstwo sklepów i tętniących życiem barów.

Możliwość zorganizowania wyjścia na Wieczór flamenco z winem. Flamenco to nie tylko taniec, to prawdziwa eksplozja emocji i uczuć – wyrażenie tego, co w duszy gra poprzez taniec, śpiew i muzykę. Miłość, radość, szczęście, smutek, żal, cierpienie, złość – to wszystko da się wyśpiewać, zagrać, zatańczyć (dodatkowo płatne 40 eur/os.)

Obiadokolacja w hotelu.

5 dzień
Z wizytą w Barcelonie

07:00 – 08:00 Śniadanie w hotelu.

08:30 Wyjazd w kierunku Barcelony.

Całodzienne zwiedzanie Barcelony. Podczas spaceru z lokalnym przewodnikiem zobaczymy najważniejsze atrakcje miasta, w tym dzieła wybitnego Antonia Gaudiego:  La Sagrada Familia – symbol Barcelony, secesyjny kościół, który do dziś nie został ukończony, Park Güell – bajkowy labirynt alejek i wiaduktów, z mozaikową ławeczką i słynną jaszczurką, najpopularniejsze domy projektu Gaudiego Casa Batllo i Casa Mila, Barri Gòtic – średniowieczna dzielnica pełna wspaniałych, gotyckich zabytków oraz Camp Nou – stadion piłkarski o największej pojemności w całej Europie, którego od 1957 roku gospodarzem jest FC Barcelona (w czasie trwania remontu tylko z zewnątrz).

Czas wolny na ulicy La Rampla – serce miasta, najważniejszy deptak, na którym zawsze jest gwarno i kolorowo.

Ok. 19:00 Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja.

6 - 7 dzień
Pobyt wypoczynkowy

Czas w Malgrat de Mar na spacer i plażowanie nad Morzem Śródziemnym. Malgrat de Mar znajduje się na północnym wybrzeżu, zaledwie 60 kilometrów od Barcelony. Śródziemnomorski klimat i ponad 4,5 km przestronnych plaż z białym piaskiem wyposażonych we wszystkie udogodnienia zachęcają do spędzenia dnia nad morzem. W Malgrat de Mar znajduje się mnóstwo sklepów i tętniących życiem barów.

Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej:

Montserrat – wycieczka zapierająca dech w piersiach. Wzgórze jest ważnym miejscem kultu ze względu na świętą figurkę Madonny, patronki Katalonii, ale to także istotne miejsce dla tutejszej kultury, bowiem tu w klasztorze rozwijała się tożsamość katalońska. Nazwa masywu „postrzępiona góra” odnosi się do kształtów mocno zerodowanego masywu, który z daleka przypomina piłę z zębami. Wędrówka szlakami to idealny pomysł na spędzenie czasu na łonie natury (45 euro/os.).

Rejs do Tossa de Mar. Wycieczka rejsowa wzdłuż Costa Brava do urokliwego miasteczka Tossa de Mar to niezapomniane doświadczenie, pełne pięknych widoków, słońca i hiszpańskiego uroku. Costa Brava, co oznacza „Dzika Wybrzeże”, słynie z malowniczych plaż, skalistych wybrzeży i urokliwych miasteczek, a Tossa de Mar nie jest wyjątkiem. Wizyta w winiarni z degustacją (40 eur/os.).

8 dzień
Wyjazd do Polski

Śniadanie w hotelu.

Wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

9 dzień
Przyjazd do Polski

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Terminy Wszystkie terminy

29/06/2024
Wyjazd
9 dni
07/07/2024
Powrót

 Szczegóły Szczegóły wyjazdu

Zakwaterowanie


Hotel Bobby Executive

 Hotel położony ok. 2,5 km od centrum oferuje komfortowe pokoje z prywatną łazienką i klimatyzacją, a także basen. Z okien roztacza się wspaniały widok na zatokę. W odległości 100 metrów rozpoczyna się 20-kilometrowa promenada nadmorska. W okolicy hotelu 3 plaże.


Hotel Reymar Playa

Hotel Reymar Playa*** – położony jest przy nadmorskiej promenadzie w centrum miejscowości Malgrat de Mar, zaledwie 150 m od szerokiej piaszczysto-żwirowej plaży. Na miejscu dostępny jest odkryty basen. Oferuje przestronne, klimatyzowane sypialnie. W każdym pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem i łazienka. Nieopodal znajduje się kolejka łącząca wybrzeże z Barceloną.

Co zawiera cena

Cena dla osoby pełnopłatnej: 2890 zł/os.
Cena dla dzieci od 2 do 17.99 roku życia: 2690 zł/os.
Cena dla dzieci od 0 do 1.99 roku życia: 2090 zł/os.

 • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
 • ubezpieczenie NNW + KL,
 • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
 • 1x zakwaterowanie w hotelu Bobby Executive w San Remo,
 • 5x zakwaterowanie w hotelu w Malgrat de Mar,
 • 6x śniadanie w formie bufetu,
 • 6x obiadokolacja,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składkę na turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • system tour guide.
Czego nie zawiera cena
 • innych świadczeń nie przewidzianych w programie,
 • ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji i przerwania podróży,
 • ubezpieczenia od Chorób Przewlekłych,
 • wycieczek fakultatywnych,
 • obligatoryjnej opłaty na przewodników lokalnych w Genui i Barcelonie, bilet wstępu do Oceanarium w Genui, opłaty wjazdowe do miast, parkingi w wysokości 60 eur/os. – płatnej pilotowi wycieczki w dniu wyjazdu w autokarze.
Rozkład jazdy
Godzina wyjazdu Miejscowość i adres Dopłata
Kraków, Dworzec Główny, K&R ul. Pawia 3 - obok hotelu Andels zł/os
Liszki, Parking centralny w Liszkach (przy kościele) zł/os
Czernichów, Przystanek autobusowy "Czernichów Rynek", ul. Rynek zł/os
Alwernia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Mickiewicza 1 zł/os
Trzebinia, Stacja Paliw ORLEN, ul. Długa 37 zł/os
Katowice, Międzynarodowy Dworzec Autobusowy, ul. Sądowa 5 zł/os
Gliwice, Parking przy McDonald’s, obok CH Europa Centralna, ul. Pszczyńska 325 zł/os
Żory, Centrum Przesiadkowe, stan.1, ul. Męczenników Oświęcimskich zł/os
Nowy Sącz, Stacja paliw BP, ul. Prażmowskiego 9 zł/os
Limanowa, Dworzec Autobusowy, ul. Targowa 2 zł/os
Mszana Dolna, Stacja Paliw ORLEN, ul. Krakowska 62 zł/os
Myślenice, Dworzec Autobusowy, ul. Słoneczna 2 zł/os
Rzeszów, Parking przy Hali Podpromie, ul. Podpromie 10 zł/os
Tarnów, Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa 1 zł/os
Brzesko, Dworzec Autobusowy, ul. Solskiego 14A zł/os
Bochnia, Dworzec Autobusowy, ul. Wojska Polskiego zł/os
Olkusz, Stacja Paliw ORLEN, ul. Spółdzielcza 1 zł/os
Bukowno, Stadion MOSiR, ul. Spacerowa 1 zł/os
Jaworzno, Restauracja McDonald's, ul. Wojska Polskiego 2D zł/os
Mysłowice, Stacja Paliw BP, Katowicka zł/os

 Dodatkowe Informacje dodatkowe

 • wyjazd na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu,
 • z miejscowości Malgrat de Mar do Barcelony codziennie kursuje bezpośrednia kolejka ok. 12 eur/os. w jedną stronę,
 • program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
 • podana cena jest aktualna przy min. 20 uczestnikach, w przypadku niezebrania się odpowiedniej liczby osób możemy przekalkulować cenę o czym poinformujemy Państwa do 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu telefonicznie lub mailowo. W takim przypadku możecie Państwo zaakceptować nową cenę lub zrezygnować z wyjazdu nie ponosząc żadnych kosztów;
 • odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy do godziny 18.00;
 • orientacyjne godziny wyjazdów znajdują się w rozkładzie jazdy, w karcie produktu na stronie internetowej biura podróży. Informacje dotyczące dokładnej godziny wyjazdu przekazywane są za pośrednictwem wiadomości SMS lub/oraz e-mail na adres mailowy lub/oraz numer telefonu osoby zakładającej rezerwację na maksymalnie 2 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej;
 • w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
 • ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki);
 • na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 5 osobach. Autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez ALL IN. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Czernichowie lub Wrocławiu;
 • Pilot nie oprowadza po wnętrzach – zwiedzanie ich podczas wyjazdu odbywa się tylko w czasie wolnym i na własną rękę lub gdy program wyjazdu jasno stanowi inaczej;
 • każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych – odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych ;
 • każdy z uczestników zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania przepisów związanych z COVID-19. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
29/06/2024
Wyjazd
9 dni
07/07/2024
Przyjazd
Rezerwuj od 2890 zł/os.

Sprawdzony partner w podróży

Jesteśmy dumni z bycia członkiem Krakowskiej Izby Turystycznej, laureatami konkursu "Orły Turystyki" oraz jednym z pięciu najlepszych biur podróży w Krakowie według Onet.pl w 2022 roku. Nasze liczne wyróżnienia potwierdzają nasze zobowiązanie do najwyższych standardów obsługi klienta. Zaufaj nam, abyś doświadczył wyjątkowych podróży, spersonalizowanego podejścia i profesjonalizmu, który wyróżnia nas spośród innych. Odkryj z nami świat w niezapomniany sposób!

5.00
Średnia ocena w Google na podstawie 82 opinii
13 457
Zadowolonych klientów

Kasia Fusiarz

Bardzo Wielki Plus dla Zuzi , która spełnia się idealnie w roli pilota 💪 Konkretna , uśmiechnięta i pomocna ! Myśle że nie ma osoby która mogła by narzekać 😊 Kulig w Zakopanem był Świetny ! Mile spędzony czas z AllINtravel ! Napewno nie jest to ostatni wyjazd ☺️😉 Ale zde...

Przeczytaj więcej
Kasia Fusiarz
Kasia Fusiarz
Rating: 5

Marcin Deryło

Witam Opinia na temat biura nie może być inna niż 5 gwiazdek. Kulig super, obsługa w autokarze podczas jazdy bardzo profesjonalna, cena przyzwoita. Pani Zuzanna podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Chętnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług biura ALLINtravel.

Marcin Deryło
Marcin Deryło
Rating: 5

Bozenkowa Serwinek

Z całego serca polecam to biuro podróży. Wielkie podziękowania dla Pana Edzia za bespieczna i szybka podróż do Wiednia. Podróż w tak komfortowych warunkach to sama przyjemność. Podziękowania również dla naszych przesybatycznych, miłych, kompetentnych i bardzo rozrywkowych przewodnik...

Przeczytaj więcej
Bozenkowa Serwinek
Bozenkowa Serwinek
Rating: 5

Natalia Pytel

Wyjazd do Włoch super zorganizowany, wygodny autokar, piloci 10/10! 😀 Biuro podróży na wysokim poziomie!

Natalia Pytel
Natalia Pytel
Rating: 5

Marcin Pohl

Rejs sylwestrowy zorganizowany przez to biuro podróży był wyjątkowy: perfekcyjna organizacja, znakomita obsługa, niezapomniane przeżycia. Gorąco polecam! 🛳️🥹😍

Marcin Pohl
Marcin Pohl
Rating: 5

Podobne wyjazdy

Sprawdź równieź inne, podobne wyjazdy

Tureckie powitanie wiosny

05.04.2024 - 15.04.2024

(11 dni)
SEZON 2024 - NOWOŚĆ!

Tureckie powitanie wiosny

Orientalna przygoda

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

05.04.2024 - 15.04.2024

Pod słońcem Rimini

22.06.2024 - 30.06.2024

(9 dni)
Ostatnie dni niskich cen!

Pod słońcem Rimini

Wypoczywaj na piaszczystych plażach, delektuj się znakomitym jedzeniem!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

22.06.2024 - 30.06.2024
28.06.2024 - 06.07.2024
13.07.2024 - 21.07.2024

Sycylijska siesta

08.03.2024 - 11.03.2024

(4 dni)
Sezon 2024 - NOWOŚĆ!

Sycylijska siesta

Podążaj śladami sycylijskiej mafii!

Data wycieczki

Wszystkie terminy:

08.03.2024 - 11.03.2024