Aktywnie na Sądecczyźnie

Zapraszamy na aktywną zieloną szkołę w Dolinie Popradu. To wyprawa pełna aktywności fizycznej i wspaniałej zabawy na łonie natury. Zmierzymy się rejonem z Beskidu Sądeckiego. Przez 3 dni uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w górskich, wodnych i miejskich aktywnościach. Nie zabraknie gier terenowych, rywalizacji i dobrej zabawy.

Wolne terminy: 25 – 27.04.2022; 04 – 06.05.2022; 09 – 11.05.2022; 11 – 13.05.2022; 16 – 18.05.2022; 18 – 20.05.2022; 23 – 25.08.2022; 25 – 27.05.2022; 30.05 – 01.06.2022; 01 – 03.06.2022; 13 – 15.06.2022

Program wycieczki

Dzień 1

Wyjazd i przejazd w kierunku Nowego Sącza i Łabowej. Spacer z przewodnikiem na Halę Łabowską. Szlak ten jest oznaczony kolorem niebieskim. Jest to trasa łatwa, będąca praktycznym jednakże dość długim zejściem z Głównego Szlaku Beskidzkiego (GSB) i Hali Łabowskiej ( 1064 m n.p.m.) do doliny Kamienicy Nawojowskiej w miejscowości Łabowa. Wiedzie przez nawierzchnię brukową, asfaltową jak i również przez mniej utwardzone ścieżki bite i drogi szutrowe. Wiedzie częściowo przez odludne tereny Pasma Jaworzyny Czas pokonania tej trasy w proponowanym wariancie wynosi około 2.15 godziny. Wyjście na szczyt, czas wolny, odpoczynek. 

Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Andrzejówka, który położony jest w zacisznym miejscu Popradzkiego Parku Krajobrazowego, gdzie bezpośrednio można doceniać piękno Beskidu Sądeckiego, odpocząć, a bliskość rzeki potęguje wrażenia kontaktu z przyrodą. Infrastruktura ośrodka, Poprad, pobliski las oraz wychodzące praktycznie z ośrodka trasa rowerowa Eurovelo i szlaki turystyczne dają sporo możliwości rekreacyjnych, które skrzętnie wykorzystaliśmy. Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany, posiadamy również dwa domki dla osób niepełnosprawnych. Obiadokolacja, podana w restauracji ośrodka składająca się z 2 ciepłych dań i deseru.

Dla chętnych nasi animatorzy przygotują ciekawe zajęcia: kino letnie, strefę planszówek i strefę X-box.

Dzień 2

Śniadanie na terenie ośrodka.

Gra terenowa w Muszynie w formie questu, to odkrywanie dziedzictwa miejsca poprzez przemierzanie nieoznakowanych szlaków. Celem przejścia trasy jest rozwiązanie zagadek logicznych, historycznych i terenowych, po to by na końcu podróży odkryć ukryty skarb.

Spływ pontonami Doliną Popradu. Granicą Polski. Dalej się nie da. Spływ Doliną Popradu, gdzie z perspektywy rzeki możemy podziwiać przepiękny krajobraz Beskidu Sądeckiego oraz delektować się bezpośrednim kontaktem z przyrodą, odgłos płynącej wody, ryby, bobry, zieleń. Trasa jest również o tyle ciekawa, że na swojej długości wyznacza granicę Polski. Często podczas trasy organizujemy wyścig między załogami lub wojnę pontonów (na chlapanie z pistoletów na wodę). Na terenie OSW Andrzejówka, posiadamy kompletny, sprzęt najwyższej jakości Czeskich firm (pontony, kaski, kamizelki ratunkowe, wiosła) a nasza wyszkolona, doświadczona kadra zapewni bezpieczeństwo wydarzenia. Uczestnicy bezwzględnie zakładają kamizelki ratunkowe.

Późny obiad po powrocie z spływu. Czas na relaks. Na uczestników czeka Strefa relaksu, nazywana też strefą „Chillout-u” wyposażona w Hamaki, Leżaki oraz dużo miejsca na rozłożenie koca czy ręcznika na trawie lub… Piasku! ponieważ w strefie tej usypaliśmy dużą, Piaszczystą plażę. W strefie zawsze jest trochę cienia, trochę słońca.

Wieczorne integracje przy ognisku. W ramach kolacji uczestnicy zasiądą w wiacie grillowej, gdzie będzie czas na rozmowy, zabawy. Nie zabraknie pieczonych kiełbasek, jak i też zimnej płyty (ser, szynka, pomidory, ogórki i inne) tak żeby każdy wybrał coś dla siebie.

Nocne podchody po ośrodku.

Dzień 3

Śniadanie na terenie ośrodka.

Małpia Sprawa. Atrakcja polegająca na pokonywaniu tras zawieszonych na drzewach na różnych wysokościach. Oczywiście każdy uczestnik zapięty jest uprzężą do liny asekuracyjnej, przechodzi szkolenie i ma na sobie kask. Super rozrywka, a przy tym sprawdzenie własnych możliwości, przełamanie słabości w kontrolowany sposób. Nasi instruktorzy oraz trasa szkoleniowa, a także sprzęt najwyższej jakości (uprzęże, kaski oraz system ciągły , bez przepięciowy – wyklucza błąd ludzki), zadbają o bezpieczeństwo. Na terenie OWS Andrzejówka, posiadamy atestowany Super Park linowy z Trzema trasami o różnym stopniu trudności (przeznaczonych dla uczestników w różnym wieku).

Obiad na terenie ośrodka.

Przetrwaj i zdobądź sprawności. Po tych zajęciach, już nigdy nie będziesz zastanawiał się jak, przetrwać w trudnych warunkach, będziesz to wiedział! Zajęcia z Survival mają na celu zapoznanie uczestników z ogólnymi zasadami Sztuki przetrwania, terenoznawstwa i pokazać piękno okolicznej przyrody. Nuczą się również działania w grupie i jak wykorzystać zdobytą wiedzę w życiu codziennym. Zajęcia w formie pieszych wycieczek z przystankami w punktach na których uczestnicy zdobywać będą wiedzę i umiejętności potrzebne do poradzenia sobie z trudnymi sytuacjami (zaaranżowanymi przez instruktorów). Na uczestników czekać będzie szereg zadań do wykonania tj. posługiwanie się kompasem i busolą, wyznaczanie azymutu, czytanie map, rozpoznawanie znaków turystycznych, budowa tratwy, oczyszczenie wody, budowa schronienia, rozpalenie bezpiecznego ogniska, opanowanie węzłów, itp. Zdobędą również podstawową wiedzę z zakresu „gastronomi” leśnej (: bez degustacji :). Survival uczy samodzielności, logicznego myślenia, dzięki niemu odkrywamy na nowo swoją naturę i zaczynamy samodzielnie działać, nie czekając na pomoc z zewnątrz. Często też ujawnia w człowieku ukryte zdolności. Pozwala również w praktyce wykorzystać wiedzę ogólną.

Wyjazd w kierunku miejsca zbiórki. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena zawiera

 • transport busem lub autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę pilota wycieczki – animatora,
 • zakwaterowanie w OW Andrzejówka, domki 3, 6cio osobowe z pełnym węzłem sanitarnym,
 • 2x śniadanie,
 • 2x obiad,
 • 1x obiadokolacja,
 • 1x kolacja grillowa,
 • usługę przewodnika beskidzkiego podczas wyjścia w góry,
 • grę terenową w Muszynie,
 • spływ pontonami Doliną Popradu,
 • park linowy,
 • zajęcia z Survivalu,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia NNW i kosztów rezygnacji KR (opcjonalne),
 • wydatków własnych oraz rzeczy nie zawartych w „cena zawiera”.

Ważne informacje

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE

Co zyskujesz rezerwując wcześniej?

Zarezerwuj wycieczkę szkolną do 15.10.2022 i otrzymaj pakiet benefitów. 

Gwarancję terminu

Pakiet gier i zabaw

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Lunch pakiet dla każdego

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Napisz do nas! Napewno znajdziemy wolny termin

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

Pewnego razu we Włoszech!

Włoska klasyka

Francuska przygoda

Ziemia Kłodzka i Praga

Berlin + Tropical Island

Wizyta na Szlaku Piastowskim

Wizyta w Stolicy

Aktywnie na Sądecczyźnie #2

Kopalnia Soli w Wieliczce

Jura Krakowsko-Częstochowska