Aktywnie na Sądecczyźnie #2

Zapraszamy na aktywną zieloną szkołę w Dolinie Popradu. To wyprawa pełna aktywności fizycznej i wspaniałej zabawy na łonie natury. Zmierzymy się rejonem z Beskidu Sądeckiego. Przez 3 dni uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w górskich, wodnych i miejskich aktywnościach. Nie zabraknie gier terenowych, rywalizacji i dobrej zabawy.

Wolne terminy: 25 – 27.04.2022; 04 – 06.05.2022; 09 – 11.05.2022; 11 – 13.05.2022; 16 – 18.05.2022; 18 – 20.05.2022; 23 – 25.08.2022; 25 – 27.05.2022; 30.05 – 01.06.2022; 01 – 03.06.2022; 13 – 15.06.2022

Program wycieczki

Dzień 1

Wyjazd i przejazd w kierunku Nowego Sącza i Łabowej. Spacer z przewodnikiem na Górę Parkową.To szczyt mający wysokość 741 m n.p.m. Park na jej stokach jest doskonałym terenem spacerowym znajdującym się właściwie w centrum miasta. Został założony w roku 1810 – do dziś zachował się pierwotny układ ścieżek. Wśród leśnych gęstwin możemy odnaleźć wiele ciekawych zabytków i atrakcji. Przejazd Rajskimi Ślizgawkami. Zwiedzanie centrum Krynicy-Zdroju z miejscowym przewodnikiem. W trakcie spaceru dowiemy się o historii uzdrowiska oraz zobaczymy najciekawsze miejsca: parki zdrojowe, pomniki znakomitych osób, pijalnie wód mineralnych oraz zabytkowe budowle.

Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Andrzejówka, który położony jest w zacisznym miejscu Popradzkiego Parku Krajobrazowego, gdzie bezpośrednio można doceniać piękno Beskidu Sądeckiego, odpocząć, a bliskość rzeki potęguje wrażenia kontaktu z przyrodą. Infrastruktura ośrodka, Poprad, pobliski las oraz wychodzące praktycznie z ośrodka trasa rowerowa Eurovelo i szlaki turystyczne dają sporo możliwości rekreacyjnych, które skrzętnie wykorzystaliśmy. Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany, posiadamy również dwa domki dla osób niepełnosprawnych. Obiadokolacja, podana w restauracji ośrodka składająca się z 2 ciepłych dań i deseru.

Dla chętnych nasi animatorzy przygotują ciekawe zajęcia: kino letnie, strefę planszówek i strefę X-box.

Dzień 2

Śniadanie na terenie ośrodka.

Gra terenowa w Muszynie w formie questu, to odkrywanie dziedzictwa miejsca poprzez przemierzanie nieoznakowanych szlaków. Celem przejścia trasy jest rozwiązanie zagadek logicznych, historycznych i terenowych, po to by na końcu podróży odkryć ukryty skarb.

Wizyta w agroturystyce Farma Lama. Podczas zwiedzania farmy grupa pozna ciekawe zwyczaje zwierząt oraz weźmie udział w pokazie karmienia niektórych okazów. Każdy uczestnik pod okiem doświadczonych instruktorów spróbuje swoich sił w siodle podczas przejażdżki na koniu/kucyku.

Późny obiad po powrocie. Czas na relaks. Na uczestników czeka Strefa relaksu, nazywana też strefą „Chillout-u” wyposażona w Hamaki, Leżaki oraz dużo miejsca na rozłożenie koca czy ręcznika na trawie lub… Piasku! ponieważ w strefie tej usypaliśmy dużą, Piaszczystą plażę. W strefie zawsze jest trochę cienia, trochę słońca.

Wieczorne integracje przy ognisku. W ramach kolacji uczestnicy zasiądą w wiacie grillowej, gdzie będzie czas na rozmowy, zabawy. Nie zabraknie pieczonych kiełbasek, jak i też zimnej płyty (ser, szynka, pomidory, ogórki i inne) tak żeby każdy wybrał coś dla siebie.

Nocne podchody po ośrodku.

Dzień 3

Śniadanie na terenie ośrodka.

Mini olimpiada integracyjna, gdzie pomiędzy klasyczne konkurencje takie jak tory przeszkód, zabawy rzutne czy przeciąganie liny, wplecione są mniej popularne a bardzo atrakcyjne wyścigi na poczwórnych nartach, w potrójnych spodniach, taśmy wieloosobowe, tunele itp. Całość tworzy mieszankę wybuchową której skutkiem ubocznym jest dobra zabawa

Obiad na terenie ośrodka.

Przetrwaj i zdobądź sprawności. Po tych zajęciach, już nigdy nie będziesz zastanawiał się jak, przetrwać w trudnych warunkach, będziesz to wiedział! Zajęcia z Survival mają na celu zapoznanie uczestników z ogólnymi zasadami Sztuki przetrwania, terenoznawstwa i pokazać piękno okolicznej przyrody. Nuczą się również działania w grupie i jak wykorzystać zdobytą wiedzę w życiu codziennym. Zajęcia w formie pieszych wycieczek z przystankami w punktach na których uczestnicy zdobywać będą wiedzę i umiejętności potrzebne do poradzenia sobie z trudnymi sytuacjami (zaaranżowanymi przez instruktorów). Na uczestników czekać będzie szereg zadań do wykonania tj. posługiwanie się kompasem i busolą, wyznaczanie azymutu, czytanie map, rozpoznawanie znaków turystycznych, budowa tratwy, oczyszczenie wody, budowa schronienia, rozpalenie bezpiecznego ogniska, opanowanie węzłów, itp. Zdobędą również podstawową wiedzę z zakresu „gastronomi” leśnej (: bez degustacji :). Survival uczy samodzielności, logicznego myślenia, dzięki niemu odkrywamy na nowo swoją naturę i zaczynamy samodzielnie działać, nie czekając na pomoc z zewnątrz. Często też ujawnia w człowieku ukryte zdolności. Pozwala również w praktyce wykorzystać wiedzę ogólną.

Wyjazd w kierunku miejsca zbiórki. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena zawiera

 • transport busem lub autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę pilota wycieczki – animatora,
 • zakwaterowanie w OW Andrzejówka, domki 3, 6cio osobowe z pełnym węzłem sanitarnym,
 • 2x śniadanie,
 • 2x obiad,
 • 1x obiadokolacja,
 • 1x kolacja grillowa,
 • usługę przewodnika beskidzkiego podczas wyjścia w góry,
 • 1x zjazd Rajskimi Ślizgawkami,
 • grę terenową w Muszynie,
 • wizytę na Farmie,
 • Mini Olimpiadę,
 • zajęcia z Survivalu,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia NNW i kosztów rezygnacji KR (opcjonalne),
 • wydatków własnych oraz rzeczy nie zawartych w „cena zawiera”.

Ważne informacje

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE

Co zyskujesz rezerwując wcześniej?

Zarezerwuj wycieczkę szkolną do 15.10.2022 i otrzymaj pakiet benefitów. 

Gwarancję terminu

Pakiet gier i zabaw

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Lunch pakiet dla każdego

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Napisz do nas! Napewno znajdziemy wolny termin

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

Pewnego razu we Włoszech!

Włoska klasyka

Francuska przygoda

Ziemia Kłodzka i Praga

Berlin + Tropical Island

Wizyta na Szlaku Piastowskim

Wizyta w Stolicy

Aktywnie na Sądecczyźnie

Kopalnia Soli w Wieliczce

Jura Krakowsko-Częstochowska