fbpx

+48 880 370 707

Włochy
To wyjątkowe miejsce, gdzie historia przypomina o sobie niemal na każdym kroku

Program wyjazdu

1

dzień

Wyjazd w godzinach popołudniowych, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

2

dzień

Przyjazd do Padwy w godzinach rannych. Zwiedzanie historycznego centrum, m.in. Bazyliki Św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego, Piazza delle Erbe, Prato della Valle, Uniwersytetu. Przejazd na obiadokolację i nocleg w hotelu.

3

dzień

Śniadanie w hotelu. Przejazd do San Marino. Zwiedzanie najstarszej republiki świata. Podczas spaceru wśród średniowiecznej architektury miasta zobaczymy: otaczające dawny gród mury obronne z Bramą św. Franciszka, Twierdzę La Rocca o Guaita, Ratusz Palazzo Pubblico, Bazylikę św. Marina oraz taras widokowy. Powrót na obiadokolację i nocleg.

4

dzień

Po śniadaniu wyruszymy do Asyżu. W programie zwiedzania: Bazylika MB Anielskiej z kaplicą Porcjunkuli, Bazylika Św. Franciszka z grobem Św. Franciszka oraz freskami Giotta. Następnie spacer przez centrum historyczne do kościoła Św. Klary. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Rzymu.

5

dzień

Śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem oraz metrem do centrum Rzymu. Spacer śladami starożytnych Rzymian, podczas którego zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Capitol, słynną wilczycę kapitolińską. Następnie zwiedzimy Plac Wenecki i Ołtarz Ojczyzny. Później wyruszymy do Panteonu. Powrót na obiadokolację i nocleg.

6

dzień

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Przejazd autokarem oraz metrem do Watykanu. Zwiedzanie zaczniemy od imponującego Placu św. Piotra z Bazyliką: grób św. Piotra i św. Jana Pawła II oraz słynną Pietą Michała Anioła. Dla zainteresowanych proponujemy zwiedzanie Muzeów Watykańskich. Można tu zobaczyć Kaplicę Sykstyńską ze słynnymi freskami Michała Anioła. Następnie wrócimy do Rzymu na dalsze zwiedzanie. Zobaczymy Zamek i Plac Anioła oraz Piazza Navona z fontanną „Czterech Rzek” Berniniego, Plac Hiszpański ze słynnymi schodami hiszpańskimi oraz fontanną Barcaccia, a także Fontannę di Trevi. Na zakończenie czas na drobne zakupy oraz posiłek we własnym zakresie. W godzinach wieczornych ruszamy w drogę powrotną. Nocny wyjazd w kierunku Wenecji.

7

dzień

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Przejazd do Wenecji w godzinach rannych. Do historycznego centrum miasta dopływamy statkiem. Po rejsie udajemy się w kierunku Morskiej Bramy Wenecji. Po drodze mijamy Most Westchnień i Pałac Dożów. Wreszcie docieramy na Plac św. Marka, zwiedzamy Bazylikę Św. Marka ze słynnym złotym ołtarzem Pala d’Oro. Następnie w programie wjazd na Kampanillę. Zwiedzanie zakończymy spacerem klimatycznymi wąskimi uliczkami do Ponte Rialto. W godzinach wieczornych ruszamy w drogę powrotną.

8

dzień

Powrót do Polski w godzinach przedpołudniowych.

Świadczenia

Nasze propozycje nie posiadają ceny katalogowej dlatego, że do każdej grupy podchodzimy w sposób indywidualny. Napisz lub zadzwoń do nas (tel. +48 880 370 707), a my odeślemy Ci darową wycene wycieczki oraz jej szczegółowy plan dopasowany do potrzeb Twojej grupy.

P

Cena zawiera:

• przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
• opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
• usługę przewodnika lokalnego,
• bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
• posiłki i napoje wymieniowe w programie,
• 4x nocleg w hotelu,
• opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

O

Cena nie zawiera:

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Zainteresowała Cię ta wycieczka?

Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają. Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży.

Dodatkowe informacje

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).