fbpx

+48 880 370 707

Włochy Północne
Północne Włochy to idealny pomysł na wycieczkę szkolną

Program wyjazdu

1

dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

2

dzień

Przyjazd do Werony w godzinach porannych. Zwiedzanie zaczniemy od przejazdu autokarem wzdłuż renesansowych murów obronnych Werony, mijając cztery monumentalne bramy — Porta Nuova, Porta Palio, Porta San Zeno, Porta Trento. Zobaczymy również Arco dei Gavi i Castelvecchio. Następnie przejdziemy przez stare miasto, gdzie będziemy mogli podziwiać Dziedziniec Cortile del Tribunale, Arche Scaligere, kościółek Santa Maria Antica. Zwiedzimy Piazza dei Signori i Piazza delle Erbe. Później odwiedzimy Dom Julii Capuleti i zakończymy wycieczkę na Piazza Bra. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3

dzień

Śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem nad Jezioro Garda. Wizyta w Sirmione, podczas którego zrobimy sobie spacer po zabytkowym centrum, nad którym góruje Zamek Scaligerich, (dla zainteresowanych proponujemy zwiedzanie zamku), następnie rejs motorówkami po jeziorze. Przejazd wzdłuż wschodniego brzegu Jeziora Garda do Malcesine, spacer po miasteczku. Po zwiedzeniu proponujemy przerwę na odpoczynek na plaży lub zakupy pamiątek. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4

dzień

Po śniadaniu kierujemy do miejscowości La Spezia. Następnie ruszamy pociągiem przez Cinque Terre. Zatrzymamy się w Riomaggiore, Manaroli i Monterosso, gdzie będzie czas na zwiedzanie i plażowanie. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5

dzień

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Przejazd do Mediolanu. Do centrum miasta ruszymy z parkingu przy stacji metra kolejką podziemną. Zwiedzanie zaczniemy od Pałacu Sforców i Piazza della Scala z pomnikiem Leonarda da Vinci, następnie zobaczymy gmach słynnej sceny operowej La Scala. Na koniec zwiedzanie Duomo oraz spacer Galerią Wiktora Emanuela II. Wyjazd w kierunku Polski w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Austrię, Czechy do Polski.

6

dzień

Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

Świadczenia

Nasze propozycje nie posiadają ceny katalogowej dlatego, że do każdej grupy podchodzimy w sposób indywidualny. Napisz lub zadzwoń do nas (tel. +48 880 370 707), a my odeślemy Ci darową wycene wycieczki oraz jej szczegółowy plan dopasowany do potrzeb Twojej grupy.

P

Cena zawiera:

• przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
• opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
• usługę przewodnika lokalnego,
• bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
• posiłki i napoje wymieniowe w programie,
• 3x nocleg w hotelu,
• opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

O

Cena nie zawiera:

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Zainteresowała Cię ta wycieczka?

Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają. Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży.

Dodatkowe informacje

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).