fbpx

+48 880 370 707

Stolice Bałtyku
Rejs po Morzu Bałtyckim - zobacz aż 5 bałtyckich miast

Program wyjazdu

1

dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki w kierunku Rygi. Obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2

dzień

Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Rygi, podczas którego zobaczymy: Stare Miasto, kościół św. Piotra, Dom Bractwa Czarnogłowych, Ratusz, protestancką katedrę NMP, Plac Katedralny, zespół średniowiecznych kamieniczek – Trzej Bracia, Mała i Wielka Gildia Kupiecka. Następnie Parlament, fragmenty murów obronnych z Basztą Prochową. Przejazd do Tallina. Zaokrętowanie na prom z Tallina do Sztokholmu (rejs nocny). Obiadokolacja i wieczór rozrywki na promie. Nocleg.

3

dzień

Śniadanie na statku, wyokrętowanie w Sztokholmie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, w tym: ratusz miejski, Pałac Królewski, Stare Miasto Gamla Stan, Muzeum Vasa. Wieczorem zaokrętowanie na statek do Turku. Obiadokolacja na statku. Wieczór rozrywki na promie. Nocleg.

4

dzień

Po wczesnym śniadaniu wyokrętowanie w fińskim porcie Turku. Spacer po starówce: Zamek Turun Linna, gotycka katedra, główny plac targowy. Przejazd do Helsinek. Zwiedzanie z przewodnikiem, podczas którego zobaczymy: Aleję Mannerheima i budynek Parlamentu, wykuty w skale kościół protestancki Temppeliauko, Park Sibeliusa, słynny stadion olimpijski z pomnikiem Paavo Nurmiego. Następnie spacer po centrum: Plac Senacki z Katedrą Luterańską i pomnikiem cara Aleksandra II, prawosławny Sobór Uspieński. Zaokrętowanie, obiadokolacja na statku, nocny rejs do Tallina. Wieczór rozrywki na promie. Nocleg.

5

dzień

Wyokrętowanie w porcie w Tallinie. Po śniadaniu piesze zwiedzanie Tallińskiej Starówki. Zobaczymy: Górne Miasto (Wzgórze Tompea, zamek z wieżą Długi Herman, katedra Aleksandra Newskiego, Katedra Domska, baszta Kiek in de Kok i mury miejskie) i Dolne Miasto (rynek, ratusz, kamieniczki Trzy Siostry, baszta Gruba Małgorzata, obwarowania miejskie). Po południu objazd po mieście, podczas którego będziemy mogli podziwiać Pałac i park w Kadriorgu (z zewnątrz) i nadmorską dzielnicę Pirita. Czas na obiad we własnym zakresie. Wyjazd w drogę powrotną w kierunku Polski.

6

dzień

Przyjazd do miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych.

Świadczenia

Nasze propozycje nie posiadają ceny katalogowej dlatego, że do każdej grupy podchodzimy w sposób indywidualny. Napisz lub zadzwoń do nas (tel. +48 880 370 707), a my odeślemy Ci darową wycene wycieczki oraz jej szczegółowy plan dopasowany do potrzeb Twojej grupy.

P

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
  • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
  • usługę przewodnika lokalnego,
  • bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
  • posiłki i napoje wymieniowe w programie,
  • 1x nocleg w hotelu,
  • 3x nocleg na promie,
  • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.
O

Cena nie zawiera:

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Zainteresowała Cię ta wycieczka?

Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają. Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży.

Dodatkowe informacje

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).