fbpx

+48 880 370 707

Nie ma jak we Włoszech
Jedno z najbardziej aktywnych turystycznie państw na świecie

Program wyjazdu

1

dzień

Wyjazd w kierunku Włoch. Przejazd przez terytorium Czech i Austrii.

2

dzień

Przyjazd do Wenecji. Rejs statkiem przez Lagunę Wenecką do Placu św. Marka. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem i spacer po mieście, który rozpocznie się od Mostu Westchnień do Placu św. Marka z bazyliką. Kolejno uczestnicy zobaczą Pałac Dożów oraz urokliwe kanały weneckie podczas spaceru do Mostu Rialto. Nie zabraknie też czasu na zakup weneckich masek karnawałowych. Po wizycie w Wenecji uczestnicy wyruszą w rejs powrotny do autokaru. Przejazd do hotelu w okolicach Rimini, zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocleg.

3-4

dzień

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Całodzienny wypoczynek nad Morzem Adriatyckim. Podczas dnia gry i zabawy prowadzone przez naszego animatora. Obiadokolacja w hotelu, nocleg.

5

dzień

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Wykwaterowanie i wyjazd w kierunku jednego z najmniejszych Państw. Wizyta w Republice San Marino. Indywidualny spacer po stolicy tego małego państwa. Wizyta w okolicznych sklepikach, zakup pamiątek. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocleg.

6

dzień

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Wizyta w Rzymie. Zwiedzanie z przewodnikiem uczestnicy rozpoczną pod Koloseum. Następnie zobaczą antyczne Forum Romanum, Capitol, Plac Wenecki, Piazza Navona, Bazylikę Św. Piotra wraz z Pietą Michała Anioła i grobem Św. Jana Pawła II. Ostatnie miejsca, które grupa zobaczy tego dnia to Fontanna di Trevi oraz Plac Hiszpański ze słynnymi schodami hiszpańskimi. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

7

dzień

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Przejazd do Pompei, gdzie uczestnicy wraz z lokalnym przewodnikiem odwiedzą słynne „Pompei Scavi”. Przejście przez Bramę Morską i zwiedzanie wykopalisk, w tym m.in. antyczne Forum, Bazylika i Świątynia Apollina, termy miejskie, ruiny amfiteatru. Spacer po świetnie zachowanym starożytnym mieście, położonym u stóp Wezuwiusza — forum, Teatr Wielki, amfiteatr, Dom Fauna i inne wille oraz palestra. Przejazd do Neapolu. Zwiedzanie miasta, podczas którego zobaczymy Piazza del Plebiscito i Pałac Królewski. Później przespacerujemy się po labiryncie uliczek starego miasta, odwiedzimy Galerię Umberto I, Castel Nuovo, Łuk Triumfalny, a także Katedra św. Januarego. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocleg.

8

dzień

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd w kierunku Monte Cassino. Na wzgórzu grupa odwiedzi opactwo św. Benedykta oraz cmentarz polskich żołnierzy walczących podczas II wojny światowej. Przejazd do hotelu w okolicach Florencji, zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocleg.

9

dzień

Śniadanie w formie wzmocnionego bufetu w hotelowej restauracji. Wizyta z przewodnikiem we Florencji. Podczas zwiedzania uczestnicy zobaczą: Kościół Santa Croce, Ponte Vecchio, Palazzo Vecchio, Galerie Ufici, Bazylikę Santa Maria dei Fiori (wejście do bazyliki uzależnione od długości kolejki) oraz Baptysterium. Po zwiedzaniu z przewodnikiem czas wolny na posiłek we własnym zakresie lub zakup pamiątek. Przejazd tramwajem do autokaru. Wyjazd w drogę powrotną do
Polski.

10

dzień

Przyjazd do miejsca zbiorki w godzinach przedpołudniowych.

Świadczenia

Nasze propozycje nie posiadają ceny katalogowej dlatego, że do każdej grupy podchodzimy w sposób indywidualny. Napisz lub zadzwoń do nas (tel. +48 880 370 707), a my odeślemy Ci darową wycene wycieczki oraz jej szczegółowy plan dopasowany do potrzeb Twojej grupy.

P

Cena zawiera:

• przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
• opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
• usługę przewodnika lokalnego,
• bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
• posiłki i napoje wymieniowe w programie,
• 7x nocleg w hotelu,
• opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

O

Cena nie zawiera:

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Zainteresowała Cię ta wycieczka?

Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają. Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży.

Dodatkowe informacje

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).