fbpx

+48 880 370 707

Hiszpania, Francja i Włochy
Odkryj najwspanialsze zakątki Europy Południowej.

Program wyjazdu

1

dzień

Wyjazd w godzinach popołudniowych, przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy.

2

dzień

Przejazd do Wenecji w godzinach rannych. Do historycznego centrum miasta dopływamy statkiem. Po rejsie udajemy się w kierunku Morskiej Bramy Wenecji. Po drodze mijamy Most Westchnień i Pałac Dożów. Wreszcie docieramy na Plac św. Marka, zwiedzamy Bazylikę Św. Marka ze słynnym złotym ołtarzem Pala d’Oro. Następnie w programie wjazd na Kampanillę. Zwiedzanie zakończymy spacerem klimatycznymi wąskimi uliczkami do Ponte Rialto. Po zwiedzaniu proponujemy czas na drobne zakupy oraz posiłek we własnym zakresie, następnie kontynuujemy podróż w kierunku Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.

3

dzień

Przyjazd na Wybrzeże Costa Brava w godzinach rannych. Czas wolny przeznaczony na odpoczynek po podróży i plażowanie. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4

dzień

Śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem do Barcelony. Zwiedzanie miasta zaczniemy od Katedry Sagrada Familia. Następnie ruszymy do Parku Güell. Dalej wyruszymy autokarem na objazd miasta, podczas którego zobaczymy kolejne dzieła Gaudiego: Casa Batllo oraz Casa Mila. Przejazd pod Stadion FC Barcelona i Muzeum FC Barcelony. Następnie czeka nas spacer od Dzielnicy Portowej obok statuy Krzysztofa Kolumba na Las Ramblas. Na zakończenie przejdziemy wąskimi uliczkami do najstarszej dzielnicy miasta Barri Gotic z katedrą św. Eulalii. Wieczorem wracamy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

5

dzień

Śniadanie w hotelu. Ruszamy na wycieczkę do Montserrat. Na wysokości 720 m zwiedzimy klasztor benedyktynów i sanktuarium Czarnej Madonny z cudowną figurką la Morenetą. Po południu pojedziemy do Blanes i zwiedzanie Ogrodu Botanicznego. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6

dzień

Po śniadaniu popłyniemy statkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava do Tossy de Mar. Ruszymy spacerem przez centrum Tossy — Vila Vella, a także zwiedzimy ruiny Zamku w Tossa de Mar. Nie zabraknie też czasu na odpoczynek na jednej z malowniczych plaż Tossy. Po rejsie wracamy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

7

dzień

Śniadanie w hotelu. Spacer po Lloret de Mar. Zobaczymy Gotycki kościół św. Romy, ratusz, pomnik Sardany, promenadę i Zamek Castell d’en Plaja. Dla chętnych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy. Przed podróżą powrotną czas na drobne zakupy oraz posiłek we własnym zakresie. W godzinach wieczornych wyjazd do Francji na Lazurowe Wybrzeże.

8

dzień

Przejazd przez Riwierę Francuską do Księstwa Monako. W czasie całodniowego pobytu w Monako zobaczymy między innymi: Pałac Książęcy z katedrą, Ogrody Egzotyczne, Oceanarium oraz Port Herkulesa. Na koniec wizyta w Monte Carlo. Po zwiedzaniu ruszamy w drogę powrotną do Polski przez Włochy, Austrię i Czechy.

9

dzień

Powrót do Polski. Planowany przyjazd w godzinach popołudniowych.

Świadczenia

Nasze propozycje nie posiadają ceny katalogowej dlatego, że do każdej grupy podchodzimy w sposób indywidualny. Napisz lub zadzwoń do nas (tel. +48 880 370 707), a my odeślemy Ci darową wycene wycieczki oraz jej szczegółowy plan dopasowany do potrzeb Twojej grupy.

P

Cena zawiera:

• przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
• opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
• usługę przewodnika lokalnego,
• bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
• posiłki i napoje wymieniowe w programie,
• 4x nocleg w hotelu,
• opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

O

Cena nie zawiera:

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Zainteresowała Cię ta wycieczka?

Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają. Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży.

Dodatkowe informacje

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).