fbpx

+48 880 370 707

Benvenutti in Italia!
Kraj, który zachwyca przez 365 dni w roku

Program wyjazdu

1

dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki w kierunku Włoch. Przejazd tranzytowy przez terytorium Czech i Austrii w kierunku Włoch. Podczas przejazdu zostaną zorganizowane dla grupy animacje, mające na celu zintegrować grupę i umilić czas przejazdu.

2

dzień

Przyjazd do miejscowości Nettuno. Zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja. Nocleg.

3

dzień

Śniadanie w hotelowej restauracji. Pobyt wypoczynkowy nad morzem tyrreńskim.  Podczas pobytu uczestnikom zostaną zorganizowane gry i zabawy prowadzone na terenie hotelu oraz plaży przez naszego pilota – animatora. Obiadokolacja w hotelowej restauracji. Nocleg.

4

dzień

Śniadanie w hotelowej restauracji. Zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem, które uczestnicy rozpoczną spod Koloseum. Kolejno zobaczymy: antyczne Forum Romanum, Capitol, Plac Wenecki, Piazza Navona z fontanną „Czterech Rzek” Berniniego, Bazylikę Św. Piotra wraz z Pietą Michała Anioła i grobem św. Jana Pawła II. Na zakończenie dnia Fontanna di Trevi oraz Plac Hiszpański ze schodami hiszpańskimi. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

5

dzień

Śniadanie w hotelowej restauracji. Wizyta w Gaecie. Uczestnicy zobaczą piękną La Grotta del Turco nieopodal Sanktuarium Montagna Spaccata. Przyjazd na Monte Cassino, gdzie zwiedzimy opactwo św. Benedykta. Obiadokolacja w hotelowej restauracji. Nocleg.

6

dzień

Śniadanie w hotelowej restauracji. Pobyt wypoczynkowy nad morzem tyrreńskim. Podczas pobytu uczestnikom zostaną zorganizowane gry i zabawy prowadzone na terenie hotelu oraz plaży przez naszego pilota – animatora. Obiadokolacja w hotelowej restauracji. Nocleg.

7

dzień

Śniadanie w hotelowej restauracji. Wizyta w Wenecji. Zwiedzanie rozpoczniemy od rejsu statkiem wzdłuż Laguny Weneckiej, następnie grupa spotka się z lokalnym przewodnikiem. Podczas spaceru po mieście zobaczymy: Most Westchnień, przejdziemy obok Kampanili do Placu św. Marka z Bazyliką. Kolejno uczestnicy będą mogli podziwiać Pałac Dożów oraz urokliwe kanały weneckie podczas wędrówki do Mostu Rialto. Nie zabraknie także czasu na zakup weneckich masek karnawałowych. Powrót do autokaru. Wyjazd w drogę do Polski.

8

dzień

Przyjazd do miejsca zbiórki.

Świadczenia

Nasze propozycje nie posiadają ceny katalogowej dlatego, że do każdej grupy podchodzimy w sposób indywidualny. Napisz lub zadzwoń do nas (tel. +48 880 370 707), a my odeślemy Ci darową wycene wycieczki oraz jej szczegółowy plan dopasowany do potrzeb Twojej grupy.

P

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w system audio-video oraz klimatyzację,
  • opiekę pilota w trakcie trwania całego wyjazdu,
  • usługę przewodnika lokalnego,
  • bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji,
  • posiłki i napoje wymieniowe w programie,
  • 5x nocleg w hotelu,
  • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.
O

Cena nie zawiera:

• innych świadczeń nie przewidzianych w programie i „cena zawiera”,
• ubezpieczenia NNW + KL,
• ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży.

Zainteresowała Cię ta wycieczka?

Nie czekaj z kontaktem, ponieważ miejsca się szybko zapełniają. Wypełnij formularz poniżej a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i prześlę Ci darmową wycenę wycieczki oraz szczegółowy plan podróży.

Dodatkowe informacje

• program jest ramowy i może ulec zmianie, osobą odpowiedzialną za zmiany programowe jest pilot wycieczki;
• prosimy o zabranie z sobą ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku korzystania ze zniżek – dokumentu potwierdzającego uprawnienia do zniżki;
• w dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu;
• ALL IN travel nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).