Warszawa — Choć stolica Polski jest jednym z najprężniej rozwijających się miast europejskich, o ogromnym potencjale i niezwykłej energii, to mieszkańcy często odwołują się do jej historii i bardzo umiejętnie potrafią łączyć tradycję z nowoczesnością. Zwiedzając miasto będziemy mieli okazję poznać oba jego oblicza, przenikające się niemal na każdym kroku w zaskakujący i niepowtarzalny sposób

Program wycieczki

Dzień 1

Wyjazd w kierunku Warszawy we wczesnych godzinach porannych. Wjazd na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki. Na wysokość 114 metrów chętnych wwożą dwie super szybkie windy. Wjazd trwa zaledwie 30 sekund. Z tarasu rozpościera się wspaniały widok na panoramę Warszawy z różnych stron. Przejście Ogrodem Saskim pod Grób Nieznanego Żołnierza, słynny grób-pomnik stojący na placu marszałka Józefa Piłsudskiego. Kolejnym punktem programu będzie spacer po Krakowskim Przedmieściu. Przy alei znajduje się m.in. Pałac Prezydencki z pomnikiem ks. Józefa Poniatowskiego, Kościół św. Anny, Pałac Staszica – pałac Polskiej Akademii Nauk i pomnik Mikołaja Kopernika. Idąc w stronę warszawskiego rynku dojedziemy do Placu Zamkowego. To jedna z najbardziej atrakcyjnych i ruchliwych części Starówki naszej stolicy. Zabudowa w tym miejscu powstawała wraz z rozbudową Zamku Królewskiego, za czasów króla Zygmunta III Wazy. Zwiedzanie Zamku Królewskiego, dawnej rezydencji polskich władców, która została doszczętnie zniszczona w czasie II wojny światowej, ale dziś jest wspaniale zrekonstruowana. Następnie udamy się do Bazyliki Archikatedralnej w p.w. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela, aby pochylić się nad grobem Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Najstarszym i jednym z najbardziej urokliwych placów Warszawy, które zobaczymy będzie Rynek Starego Miasta. W tym miejscu nie sposób się nie zakochać! Powstał na przełomie XIII i XIV wieku. Choć istnieje już ponad siedem wieków, jego forma prawie się nie zmieniła. Na samym środku rynku stoi pomnik Syrenki, która stała się godłem i opiekunką miasta. W ciągu murów miejskich, idąc w stronę Barbakanu, przy ulicy Podwale, na fundamentach dawnej baszty, stoi jeden z najbardziej niezwykłych warszawskich pomników, zwany Pomnikiem Małego Powstańca. Dalej przejedziemy do Ogrodów przy Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, barokowej perełki Warszawy. Pałac i ogród zachowały niezmienioną formę mimo zaborów, wojen i okupacji. Poczujesz się tu jak król Jan III Sobieski – pogromca Turków spod Wiednia, który w 1683 roku zatrzymał ich pochód przez Europę. Zakwaterowanie i obiadokolacja w

Dzień 2

Śniadanie w hotelowej restauracji. Wizyta na Ogrodach na Bibliotece. Wizyta w Centrum Nauki Kopernik Przejazd na Stadion Narodowy. Idąc trasą pełną piłkarskich emocji każdy uczestnik poczuje się gwiazdą najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 3

Śniadanie w karczmie. W trzeci dzień wyruszymy do Muzeum Powstania Warszawskiego, wyjątkowego miejsca, które pomaga zrozumieć współczesną Warszawę. To interaktywne muzeum upamiętnia największą akcją zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie podczas II wojny światowej.  Przejazd do Łazienek Królewskich, gdzie zobaczymy pomnik wybitnego polskiego kompozytora – Fryderyka Chopina, Pałac Belwederski, a także Starą Oranżerię, czy Pałac na Wyspie, będący wizytówką miejsca. Wyjazd w drogę powrotną do miejsca zbiórki, opcjonalnie przerwa na posiłek we własnym zakresie.

Cena zawiera

  • przejazd autokarem klasy turystycznej wyposażonym w WC, TV, klimatyzację
  • zakwaterowanie w pensjonacie lub hotelu min. **, pokoje 2 – 4 osobowe,
  • wyżywienie: 2x śniadanie, 2x obiadokolacja,
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • opiekę pilota wycieczki podczas trwania całego wyjazdu,
  • opiekę przewodnika podczas zwiedzania Warszawy,
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy.

Cena nie zawiera

  • nie obowiązkowego ubezpieczenia NNW

Ważne informacje

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE

Co zyskujesz rezerwując wcześniej?

Zarezerwuj wycieczkę szkolną do 15.10.2022 i otrzymaj pakiet benefitów. 

Gwarancję terminu

Pakiet gier i zabaw

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Lunch pakiet dla każdego

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Napisz do nas! Napewno znajdziemy wolny termin

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

Pewnego razu we Włoszech!

Włoska klasyka

Francuska przygoda

Ziemia Kłodzka i Praga

Berlin + Tropical Island

Wizyta na Szlaku Piastowskim

Aktywnie na Sądecczyźnie #2

Aktywnie na Sądecczyźnie

Kopalnia Soli w Wieliczce

Jura Krakowsko-Częstochowska