Sandomierz — piękne miasto królewskie, malowniczo ulokowane na wzgórzach nad Wisłą, w województwie świętokrzyskim. Odznacza się niepowtarzalną atmosferą, klimatem dającej się tu odczuć przeszłości, przenikającej urokliwe zaułki. Nie wystarczy o tym mieście czytać, trzeba je zobaczyć i poczuć.

Program wycieczki

Dzień 1

Wyjazd w kierunku Kurozwęk w godzinach porannych. Naszą wycieczkę rozpoczniemy od Pałacu w krainie bizonów, zwiedzimy komnaty kurozwęckiego pałacu, odkryjemy tajemnice ciemnych lochów i weźmiemy udział w dzikim safari w jedynej w Polsce hodowli bizonów amerykańskich. Przejazd do Zamku Krzyżtopór, pełnej magii i tajemniczości ruiny zagubionej wśród pól i wzgórz ziemi opatowskiej, z dala od głównych dróg i szlaków. Jest zabytkiem klasy międzynarodowej, wyjątkowym, chociaż mocno zniszczonym. Kolejnym punktem na mapie naszej wycieczki będą Krzemionki Opatowskie, zespół prahistorycznych kopalń krzemienia pasiastego funkcjonujących w okresie neolitu i wczesnej epoki brązu, czasu, kiedy powstawały między innymi egipskie piramidy. Przejazd do Obrazowa, zakwaterowanie w pensjonacie Willa Wojtasówka. Ognisko z pieczeniem kiełbasek, animacje.

Dzień 2

Śniadanie w pensjonacie. W drugim dniu naszej wycieczki wyruszymy do Sandomierza, który zwiedzimy z przewodnikiem. Zobaczymy Sandomierski Rynek (renesansowe kamieniczki), Kościół św. Jakuba, Dom Długosza, Zamek Renesansowy z XVI w., Wąwóz Królowej Jadwigi, Bazylikę Katedralną, Ucho Igielne. Każdy chętny będzie miał okazję wybicia monety sandomierskiej. Podobno wybicie monety w Sandomierzu i zabranie jej z sobą, przyniesie szczęście! Odwiedzimy także Zbrojownię, gdzie podczas żywej lekcji historii założymy zbroję, przymierzymy suknię. Na koniec naszej przygody odbędziemy niezapomnianą przygodę – rejs statkiem po Wiśle. Podczas rejsu, oglądniemy panoramę Sandomierza – miasta leżącego na wysokiej skarpie. Widok zachwyca. Urzekają strzeliste wieże kościołów i górująca na skarpie bryła Collegium Gostomianum. Wyjazd w drogę powrotną do miejsca zbiórki, opcjonalnie przerwa na posiłek we własnym zakresie.

Cena zawiera

 • transport busem lub autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę pilota wycieczki,
 • przewodników,
 • 1x nocleg w Pensjonacie Willa Wojtasówka,
 • bilety wstępu do Zwiedzanie Pałacu w Kurozwękach,
 • bilety wstępu do Zamku Krzyżtopór,
 • bilety wstępu do Muzeum Diecezjalne (Dom Długosza),
 • wybicie monety sandomierskiej,
 • bilet wstępu do Zbrojowni w Sandomierzu,
 • bilet wstępu do Zamku w Sandomierzu,
 • rejs po Wiśle w Sandomierzu,
 • bilet wstępu na Krzemionki Opatowskie,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek i animacjami,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia NNW i kosztów rezygnacji (opcjonalne),
 • wydatków własnych oraz rzeczy nie zawartych w „cena zawiera”.

Ważne informacje

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE

Co zyskujesz rezerwując wcześniej?

Zarezerwuj wycieczkę szkolną do 15.10.2022 i otrzymaj pakiet benefitów. 

Gwarancję terminu

Pakiet gier i zabaw

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Lunch pakiet dla każdego

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Napisz do nas! Napewno znajdziemy wolny termin

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

Pewnego razu we Włoszech!

Włoska klasyka

Francuska przygoda

Ziemia Kłodzka i Praga

Berlin + Tropical Island

Wizyta na Szlaku Piastowskim

Wizyta w Stolicy

Aktywnie na Sądecczyźnie #2

Aktywnie na Sądecczyźnie

Kopalnia Soli w Wieliczce