Łódź — miasto zupełnie inne niż wszystkie, ze słynną Piotrkowską, cudną architekturą i niecodziennym klimatem. To niesamowite miejsce z ciekawą ofertą turystyczną, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dla większości jednak Łódź to głównie XIX-wieczny przemysł, kiedy to nastąpił jej intensywny rozwój i powstały liczne fabryki włókiennicze oraz rezydencje możnych przedsiębiorców.

Program wycieczki

Dzień 1

Wyjazd w kierunku Łodzi w godzinach porannych. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od ulicy Piotrkowskiej, jednej z najbardziej znanych ulic w kraju, a jednocześnie najdłuższy polski deptak stanowi wizytówkę miasta. Podczas spaceru deptakiem zobaczymy m.in. Aleję Gwiazd, Ławeczkę Tuwima, czy Fortepian Rubinsteina. Przejazd do Centrum Nauki i Techniki EC1. Centrum Nauki i Techniki EC1 znajduje się na terenie historycznej Elektrowni Łódzkiej. Na miejscu będziemy mogli skorzystać z kilkuczęściowej ekspozycji poruszającej coraz to inne obszary nauki. Wszystko zostało przygotowane w taki sposób, aby każdy z wizytujących, niezależnie od tego ile ma lat czy też jak biegły jest w znajomości najbardziej skomplikowanych zjawisk! Następnie odwiedzimy Planetarium EC1. Poznamy przede wszystkim zagadnienia z dziedziny astronomii (Gwiazdozbiory wiosennego nieba, Gwiazdozbiory zimowego nieba, Kosmos dla najmłodszych, Czarne dziury), ale także przyrody (Dobór naturalny) i skorelowane są z podstawą programową szkół. Przerwa na obiad. Zwiedzanie Muzeum Kinematografii — jedyne w Polsce muzeum kinematografii znajduje się w centrum Łodzi w sąsiedztwie słynnej łódzkiej szkoły filmowej. Wyjazd do miejsca zbiórki w godzinach wieczornych, opcjonalnie przerwa na posiłek we własnym zakresie.

Cena zawiera

  • transport busem lub autokarem klasy turystycznej,
  • opiekę pilota wycieczki,
  • przewodników,
  • bilet wstępu do Centrum Nauki i Techniki EC1,
  • bilet wstępu do Kina Sferycznego w Centrum Nauki i Techniki EC1 – seans 3D,
  • bilet wstępu do Planetarium EC1,
  • bilet wstępu do Muzeum Kinematografii,
  • 1x obiad.

Cena nie zawiera

  • ubezpieczenia NNW i kosztów rezygnacji (opcjonalne),
  • wydatków własnych oraz rzeczy nie zawartych w „cena zawiera”.

Ważne informacje

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE

Co zyskujesz rezerwując wcześniej?

Zarezerwuj wycieczkę szkolną do 15.10.2022 i otrzymaj pakiet benefitów. 

Gwarancję terminu

Pakiet gier i zabaw

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Lunch pakiet dla każdego

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Napisz do nas! Napewno znajdziemy wolny termin

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

Pewnego razu we Włoszech!

Włoska klasyka

Francuska przygoda

Ziemia Kłodzka i Praga

Berlin + Tropical Island

Wizyta na Szlaku Piastowskim

Wizyta w Stolicy

Aktywnie na Sądecczyźnie #2

Aktywnie na Sądecczyźnie

Kopalnia Soli w Wieliczce