Kotlina Kłodzka — największa sudecka kotlina, a przy tym turystyczny raj: wspaniały i bardzo popularny region turystyczny, oferujący wiele różnorodnych atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, żądnych adrenaliny, jak i tych szukających spokoju, dostępnych latem oraz zimą. Dla każdego coś miłego.

Program wycieczki

Dzień 1

Wyjazd w kierunku Barda we wczesnych godzinach porannych. Naszą przygodę zaczniemy od spływu pontonowego po Nysie Kłodzkiej. Rafting na przełomie bardzkim ze względu na lokalizację jest szczególnie atrakcyjny. Bardo leży na przełomie gór sudeckich i stanowi swoistą północną bramę kotliny kłodzkiej. Specyficzna topologia wodna sprawia, że między marcem a październikiem, kiedy stan wód w tych okolicach jest większy, jest to wymarzone miejsce na spływ. Przejazd do Złotego Stoku. Zwiedzanie Kopalni Złota, z najpopularniejszych atrakcji w Polsce! Na terenie dawnej kopalni powstało muzeum, dzięki czemu ten niecodzienny obiekt jest dostępny dla turystów. Poznasz tu niełatwe realia wydobywania tego cennego kruszcu, ale przy okazji świetnie się zabawisz, gdyż zwiedzanie kompleksu jest bardzo przyjazne dla dzieci i dorosłych, z dużą dawką humoru. Na trasie zwiedzania zobaczymy m.in. Chodnik Śmierci czy wodospad, do którego dojeżdża się Podziemnym Pomarańczowym Tramwajem. Zakwaterowanie w Willi Akme w Stroniu Śląskim. Obiadokolacja.

Dzień 2

Śniadanie w Ośrodku. Wyprawa na Szczeliniec Wielki — najwyższe, a przy tym najpopularniejsze wzniesienie Gór Stołowych na Dolnym Śląsku (919 m n.p.m.). Czas na Błędne Skały w Górach Stołowych, czyli przepiękny i niepowtarzalny zakątek Parku Narodowego Gór Stołowych, który koniecznie trzeba odwiedzić, będąc w tej części Sudetów. Ze względu na wyjątkowość i unikalność tego miejsca, w 1957 roku utworzono tu rezerwat przyrody. Błędne Skały to swoisty labirynt skalny obejmujący grzbiet Skalniaka (915 m n.p.m.) wyrzeźbiony w piaskowcach ciosowych przez wodę i wiatry. Wiele skał zostało tu nazwanych np. „Skalne Siodło”, „Kurza Stopka”, „Labirynt”, „Tunel” czy „Wielka Sala”. Odnajdziesz tu również punkt widokowy z platformą o nazwie „Skalne Czasze”. Powrót do Willi, obiadokolacja.

Dzień 3

Śniadanie w Ośrodku. Ostatni dzień naszej przygody zaczniemy od ponad 450-letniego młyna papierniczego, gdzie znajduje się Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju. To jedyny taki obiekt w Polsce i unikat na skalę światową. Poznajmy historię tego pięknego młyna oraz weźmy udział w warsztatach czerpania papieru tradycyjną metodą. Przejazd do Kłodzka, gdzie zobaczymy Twierdzę Kłodzko. Część górna Twierdzy to jednak nie tylko fakty historyczne, to wejście do historii. Przewodnicy opowiedzą m.in., jak wyglądało życia żołnierzy w armii pruskiej, zaprezentują jedną z naszych armat, oprowadzą po kazamatach i bastionach. Z górujących nad miastem bastionów zobaczymy zarówno Kłodzko, jak i najwyższe szczyty pasm górskich otaczających ziemię kłodzką — Turystyczne Hrabstwo Sudetów. Przejście do Podziemnej Trasy Turystycznej miasta, składająca się z ciągu korytarzy, pochylni i komór, istny podziemny labirynt! Wyjazd w drogę powrotną do miejsca zbiórki.

Cena zawiera

 • transport busem lub autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę pilota wycieczki,
 • przewodników,
 • bilet wstępu na Rafting Bardo,
 • bilet wstępu do Podziemnej Trasy Turystycznej,
 • bilet wstępu do Kopalni Złota w Złotym Stoku,
 • bilet wstępu do Twierdzy Kłodzko,
 • bilet wstępu do Muzeum Papiernictwa,
 • wstęp na trasę turystyczną Błędne Skały,
 • wstęp na trasę turystyczną Szczeliniec Wielki,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia NNW i kosztów rezygnacji (opcjonalne),
 • wydatków własnych oraz rzeczy nie zawartych w „cena zawiera”.

Ważne informacje

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE

Co zyskujesz rezerwując wcześniej?

Zarezerwuj wycieczkę szkolną do 15.10.2022 i otrzymaj pakiet benefitów. 

Gwarancję terminu

Pakiet gier i zabaw

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Lunch pakiet dla każdego

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Napisz do nas! Napewno znajdziemy wolny termin

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

Pewnego razu we Włoszech!

Włoska klasyka

Francuska przygoda

Ziemia Kłodzka i Praga

Berlin + Tropical Island

Wizyta na Szlaku Piastowskim

Wizyta w Stolicy

Aktywnie na Sądecczyźnie #2

Aktywnie na Sądecczyźnie

Kopalnia Soli w Wieliczce