Paryż – stolica Francji, kolebka kultury europejskiej, miasto o niepowtarzalnej atmosferze, niezliczonych zabytkach. Nieustannie dyktuje wszelkie mody, przyciąga, wyzwala wyobraźnię, pobudza talent artystów. Zapraszamy na fantastyczną przygodę, która dostarczy wielu emocji oraz wspomnień, które na zawsze pozostaną w pamięci

Program wycieczki

1 dzień

Wyjazd w godzinach przedpołudniowych, przejazd przez Niemcy do Francji.

2 dzień

W godzinach rannych przyjazd do Paryża. Całodzienne zwiedzanie zaczniemy od symbolu Francji – Wieży Eiffela. Dla chętnych proponujemy wjazd na wieżę, rejs statkiem po Sekwanie lub odpoczynek na Polach Marsowych. Następnie z pobliskiego Placu Trocadero udamy się do centrum historycznego Paryża na wyspę Ile de La Cité. W trakcie spaceru zwiedzimy najciekawsze zabytki kolebki Paryża, min. katedrę Notre Dame, Saint Chapelle, pałac Sprawiedliwości i Conciergerie, Pont Neuf – najstarszy istniejący most w Paryżu. Na zakończenie przejdziemy do dzielnicy łacińskiej, w której zobaczymy Pałac i Ogrody Luksemburskie, Panteon – miejsce spoczynku Marii Skłodowskiej Curie i innych zasłużonych dla Francji oraz Sorbonę – najznakomitszy uniwersytet we Francji i jeden z czołowych na świecie. Po zwiedzaniu odpoczniemy na Placu Saint-Michel i bulwarze Saint-Germain z licznymi restauracjami, kawiarniami i butikami. Zakwaterowanie w hotelu m.in. **. Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Po śniadaniu pojedziemy do centrum Paryża. Zwiedzanie rozpoczniemy przy Łuku Triumfalnym, przejdziemy reprezentacyjną aleją Champs Elysees przez ogrody Tuilieres do Luwru. Zainteresowanym proponujemy zwiedzanie Luwru – jednej z najbogatszych kolekcji rzeźby i malarstwa na świecie lub jedną z najciekawszych i najnowszych atrakcji Paryża! centrum sztuki cyfrowej- Atelier Des Lumières. Później zobaczymy najsłynniejszą paryską nekropolię czyli zabytkowy cmentarz Père- Lachaise, na którym pochowani są między innymi Fryderyk Chopin, Jim Morrison czy Edith Piaf. Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Śniadanie. Tego dnia czeka nas wycieczka do Wersalu – miasteczka, położonego zaledwie ok. 20 km od centrum Paryża. Zwiedzimy Pałac wersalski – wizytówkę Francji – okazałą, pełną przepychu barokową posiadłość należącą dawniej do królów Francji. Następnie pospacerujemy po przylegających do pałacu ogrodach. Ogrody wersalskie stanowią kwintesencję ogrodów w stylu francuskim, gdzie prawie wszystko jest zaplanowane – równe ścieżki i aleje, rabaty o geometrycznych kształtach, równo przystrzyżone drzewa i krzewy. Po południu przejedziemy do dzielnicy Montmartre, jednego z najbardziej klimatycznych miejsc Paryża. W trakcie spaceru poznamy historię legendarnych kabaretów i miejsc, w których przesiadywała paryska bohema m.in. Place du Tertre, Au Lapin Agile, Plac Pigalle oraz Moulin Rouge. Na zakończenie czeka na nas przepiękna panorama całego Paryża ze szczytu wzgórza oraz zwiedzanie Bazyliki Sacré Coeur.

5 dzień

Śniadanie, wymeldowanie z hotelu. Ruszamy autokarem do Eurodisneylandu. Tu czeka nas całodniowa zabawa w najpiękniejszym parku rozrywki w Europie. W bajkowej scenerii Parku Disneyland czekają atrakcje z różnorodnych krain: „Fantazji” – baśniowej krainy z zamkiem Śpiącej Królewny, „Pogranicza” – znanego z westernów Dzikiego Zachodu, „Przygody” – krainy poszukiwaczy skarbów i „Wynalazków” – świata technologii i przyszłości. Każda z czterech części tematycznych oferuje wspaniałe atrakcje i zapierające dech w piersiach przedstawienia. Tuż obok w Walt Disney Studios odkrywa magiczny świat kina i telewizji. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotna i nocny przejazd tranzytowy przez Niemcy.

6 dzień

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Cena zawiera

 • transport busem lub autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę pilota wycieczki podczas trwania całego wyjazdu,
 • 3x zakwaterowanie w Willi Akme,
 • 3x śniadanie,
 • 3x obiadokolacja,
 • usługę przewodnika po Paryżu,
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • ubezpieczenie NNW + KL,
 • system ułatwiający zwiedzanie – Tour Guide.

Cena nie zawiera

Ważne informacje

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE

Co zyskujesz rezerwując wcześniej?

Zarezerwuj wycieczkę szkolną do 15.10.2022 i otrzymaj pakiet benefitów. 

Gwarancję terminu

Pakiet gier i zabaw

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Lunch pakiet dla każdego

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Napisz do nas! Napewno znajdziemy wolny termin

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

Pewnego razu we Włoszech!

Włoska klasyka

Ziemia Kłodzka i Praga

Berlin + Tropical Island

Wizyta na Szlaku Piastowskim

Wizyta w Stolicy

Aktywnie na Sądecczyźnie #2

Aktywnie na Sądecczyźnie

Kopalnia Soli w Wieliczce

Jura Krakowsko-Częstochowska