Rzeszów to przepiękna, ślicznie odnowiona stolica województwa podkarpackiego, a przy tym największy ośrodek przemysłowy, akademicki i kulturalny w południowo – wschodniej Polsce. To ciekawe miasto leży u stóp Karpat, nad rzeką Wisłok, w pięknym krajobrazie lesistej Kotliny Sandomierskiej i pagórkowatego Pogórza Karpackiego. To ośrodek o długiej historii i bogatej tradycji, którego dzieje sięgają 1354 roku. Dlatego też miasto poszczycić się może wieloma zabytkami.

Program wycieczki

Dzień 1

Wyjazd w kierunku Rzeszowa w godzinach porannych. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Podczas spaceru po mieście zobaczymy m.in. Rzeszowski Rynek, Aleje pod Kasztanami, Wille Secesyjne oraz Zamek Lubomirskich. Przejście Podziemną Trasą Turystyczną. W Podziemnej Trasie Turystycznej można znaleźć pozostałości średniowiecznych murów, ślady pożarów, fragmenty krat czy tajemne przejścia. Dodatkowo pomieszczenia wzbogacane zostały o eksponaty dziejów dawnego Rzeszowa. Dzięki realizacji projektu „Rzeszowskie piwnice – interaktywna instytucja kultury” uatrakcyjnieniem trasy staną się elementy multimedialne. Odwiedzimy także Muzeum Dobranocek. Będziemy mogli zobaczyć lalki kukiełkowe oraz inne przedmioty ściśle związane z dobranockami (zabawki, plakaty, książki, opakowania po kosmetykach). Wśród lalek znajdują się m.in.: Miś Uszatek, Colargol, Pingwin Pik – Pok. Przejazd do Łańcuta. Zamek w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim, w którym wznoszą się liczne pawilony i zabudowania gospodarcze, ściśle niegdyś związane z codziennym życiem łańcuckiej rezydencji. W programie także, spacer po zamkowym Parku, a także zwiedzanie stajni oraz  storczykarni. Wyjazd w drogę powrotną do miejsca zbiórki, opcjonalnie przerwa na posiłek we własnym zakresie.

Cena zawiera

  • transport busem lub autokarem klasy turystycznej,
  • opiekę przewodnika i pilota wycieczki,
  • przewodników,
  • bilet wstępu do Podziemnej Trasy Turystycznej,
  • bilet wstępu do Muzeum Dobranocek,
  • bilet wstępu do Storczykarni.

Cena nie zawiera

  • ubezpieczenia NNW i kosztów rezygnacji (opcjonalne),
  • wydatków własnych oraz rzeczy nie zawartych w „cena zawiera”.

Ważne informacje

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE

Co zyskujesz rezerwując wcześniej?

Zarezerwuj wycieczkę szkolną do 15.10.2022 i otrzymaj pakiet benefitów. 

Gwarancję terminu

Pakiet gier i zabaw

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Lunch pakiet dla każdego

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Napisz do nas! Napewno znajdziemy wolny termin

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

Pewnego razu we Włoszech!

Włoska klasyka

Francuska przygoda

Ziemia Kłodzka i Praga

Berlin + Tropical Island

Wizyta na Szlaku Piastowskim

Wizyta w Stolicy

Aktywnie na Sądecczyźnie #2

Aktywnie na Sądecczyźnie

Kopalnia Soli w Wieliczce