Bieszczady — Niezwykłą atmosferę Bieszczad tworzy zarówno sam krajobraz, jak i legenda, jaką są owiane. Niezbyt wysokie grzbiety wieńczą trawiaste połoniny. Widok z nich zapiera dech w piersi, a poprzez rozległość panoramy daje wrażenie swobody, wolności i przestrzeni. W porównaniu na przykład z Tatrami jest tu po prostu pusto i cudownie…

Program wycieczki

Dzień 1

Wyjazd w kierunku Korczyny w godzinach porannych. Naszą przygodę zaczniemy od Rezerwatu Prządki. Legenda głosi, że są to zamienione w kamień dziewczyny, które przędły nitki w Wielki Piątek. W okolicy Prządek znajduje się Zamek Kamieniec – z arcyciekawą historią i legendami, posiadający nawet Salę Tortur. Kolejnym punktem będzie Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie z pokazem dmuchania szkła – tworzenia szklanych arcydzieł, istnieje również możliwość organizacji warsztatów podczas których, będziecie mogli spróbować swoich sił w tym trudnym rzemiośle. Przejazd do Polańczyka. Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym „Szeptucha”. Ognisko z pieczeniem kiełbasek, animacje.

Dzień 2

Śniadanie w ośrodku. Wyjazd do Mucznego, gdzie W Nadleśnictwie Stuposiany zlokalizowana jest pokazowa zagroda żubrów. To bardzo piękne i majestatyczne zwierzęta, a dokładniej są to żubry linii białowiesko – kaukaskiej, nazywanej też linią górską. W zagrodzie przebywają żubry, które zostały tutaj przywiezione z ogrodów zoologicznych w Szwajcarii, Francji, Skandynawii i z Niemiec celem wzbogacenia puli genowej naszych bieszczadzkich stad. Przejazd do Brzegów Górnych, skąd wystartujemy na Połoninę Wetlińską. Połonina Wetlińska wraz ze słynną Chatką Puchatka na grani, która będzie naszym cele, to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych fragmentów Bieszczadzkiego Parku Narodowego. I ciężko się dziwić, że turyści namiętnie odwiedzają ten skrawek gór. Jest pięknie, widowiskowo a do tego szlak oferuje całkiem łatwe i krótkie podejście. Powrót do ośrodka. Obiadokolacja.

Dzień 3

Śniadanie w ośrodku. Przejazd na punkt widokowy przy ulicy Zdrojowej. Jedno z najciekawszych miejsc, z którego możemy podziwiać panoramę Jeziora Solińskiego. Panorama sięga aż po miejscowości Wołkowyja i Solina, niewidoczna jest jedynie wschodnia odnoga zalewu. Przy dobrej widoczności w oddali zobaczymy też bieszczadzkie połoniny, a identyfikację szczytów i miejscowości ułatwi nam panoramiczna tablica ze zdjęciem i oznaczonymi punktami. Następnie odwiedzimy Solinę. Przespacerujemy się po koronie zapory oraz odwiedzimy największe centrum pamiątkarskie w Bieszczadach – czyli tzw. bieszczadzkie Krupówki. Czas przeznaczony na zakup pamiątek. Wyjazd w drogę powrotną do miejsca zbiórki, opcjonalnie przerwa na posiłek we własnym zakresie.

Cena zawiera

 • transport busem lub autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę pilota wycieczki,
 • przewodnika po Bieszczadach,
 • 2x nocleg w Ośrodku Wypoczynkowym „Szeptucha”,
 • bilety wstępu do Zamku Kamieniec,
 • bilety wstępu do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie,
 • bilety wstępu do Bieszczadzkiego Parku Narodowego,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek i animacjami,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia NNW i kosztów rezygnacji (opcjonalne),
 • wydatków własnych oraz rzeczy nie zawartych w „cena zawiera”.

Ważne informacje

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE

Co zyskujesz rezerwując wcześniej?

Zarezerwuj wycieczkę szkolną do 15.10.2022 i otrzymaj pakiet benefitów. 

Gwarancję terminu

Pakiet gier i zabaw

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Lunch pakiet dla każdego

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Napisz do nas! Napewno znajdziemy wolny termin

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

Pewnego razu we Włoszech!

Włoska klasyka

Francuska przygoda

Ziemia Kłodzka i Praga

Berlin + Tropical Island

Wizyta na Szlaku Piastowskim

Wizyta w Stolicy

Aktywnie na Sądecczyźnie #2

Aktywnie na Sądecczyźnie

Kopalnia Soli w Wieliczce