Interaktywne Centrum Pszczelarstwa APILANDIA

Interaktywne Centrum Pszczelarstwa APILANDIA to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie w tak profesjonalny sposób promuje się temat pszczół i tajniki ich życia. Nowoczesny i unikalny charakter miejsca pozwala na pełną wrażeń aktywizację zwiedzających. Ekspozcyja zrealizowana została w klimatycznych i klimatyzowanych historycznych wnętrzach – dostępna jest o każdej porze roku.

Program wycieczki

Dzień 1

Wyjazd w kierunku Kleczy Dolnej k. Wadowic w godzinach porannych. Zwiedzanie tego wyjątkowego miejsca podzielone zostało na trzy etapy tematyczne. Na początku uczestnicy dowiedzą się, jak wiele dobrego pszczoły robią nie tylko dla ludzi, ale i otaczających nas roślin i zwierząt. Będziemy mieli okazję dowiedzieć się więcej o obowiązkach pszczelarza i o tym, co sami możemy zrobić dla pszczół. Na kolejnym etapie zwiedzania Centrum Pszczelarstwa będziemy mieli możliwość wcielenia się w rolę pszczelarza. Poznamy szczegóły jego pracy i dowiemy się, jakich narzędzi używa. Dodatkowo – co niewątpliwie spodoba się dzieciom – na chwilę zamienimy się w pszczelarza i dzięki interaktywnym przyborom będziemy wykonywać jego pracę. Kto wie, może jakiś uczestnik zafascynuje się na tyle, że postanowi zostać pszczelarzem? Na ostatni etap wizyty składają się pokazy multimedialne i kolorowe obrazy, dzięki którym dzieci poznają wszystkie szczegóły związane z życiem pszczół zarówno w ulu, jak i poza nim. Dowiedzą się, jak powstaje miód i co poza nim pszczoła miodna może zaoferować ludziom. Dzięki temu nie tylko będą się one dobrze bawić, ale też i nauczą się czegoś ciekawego! Wyjazd w drogę powrotną do miejsca zbiórki.

 

 

Cena zawiera

  • transport busem lub autokarem klasy turystycznej,
  • opiekę pilota wycieczki,
  • bilet wstępu do Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa Apilandia.

Cena nie zawiera

  • ubezpieczenia NNW i kosztów rezygnacji (opcjonalne),
  • wydatków własnych oraz rzeczy nie zawartych w „cena zawiera”.

Ważne informacje

PROMOCJA: WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE

Co zyskujesz rezerwując wcześniej?

Zarezerwuj wycieczkę szkolną do 15.10.2022 i otrzymaj pakiet benefitów. 

Gwarancję terminu

Pakiet gier i zabaw

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Lunch pakiet dla każdego

ZOBACZ NASZE ATUTY

Dlaczego warto z nami współpracować?

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża flota autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Pokładowe udogodnienia

Na naszym pokładzie zanjdą Państwo system audio – video. Czas podczas podróży umili również mini-bar wyposażony w ciepł i zmine napoje oraz przekąski

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się toaleta. 

Sprawdzona kadra

Nasi piloci i animatorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Spokojna głowa

Od momentu rozpoczęcia rezerwacji aż do zakończenia
wycieczki zapewniamy ciągłą opiekę dedykowanego projekt menadżera.

Przejżyste dokumenty

Podczas tworzenia ofert stosujemy politykę przejżystości. Wszystko za co należy zapłacić znajduję się już w propozycji wyjazdu. Nie chowamy dopłat, o których dowiesz się dopiero na miejscu.

Dedykowany system płatności

Dzięki naszemu rozwiązaniu każdy z rodziców może dokonywać płatności online. Opiekun grupy otrzymuję dostęp do panelu, gdzie może kontrolować budżet wyjazdu. 

Sprawdzone miejsca

Wciąż powiększamy i rozwijamy naszą bazę noclegów i atrakcji. W naszych wcyeczkach znajdą Państwo tylko świadczenia, które zostały przez nas sprawdzone.

Co mówią o nas

nasi klienci?

Mateusz Olech

Polecam ! 100% zadowolenia wyjazd bardzo udany

Marta Święch Hajto

Polecam !!
Super organizacja🙂
fajne wycieczki 🙂
świetna firma

Danuta Filipowicz

z all in travel kazdy podrozujacy czuje sie jak vip 😉 Zauwaza wszystko i reaguja expressowo 😉 Dziekuje za super spedzony czas!
Polecam i na pewno jeszcze skorzystam 😉!

Napisz do nas! Napewno znajdziemy wolny termin

Nasz Świat kręci się wokół Twojej podróży!
Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, doradzamy, podróżujemy, poznajemy i oprowadzamy! Każda propozycja wyjazdu jest zawsze starannie przez nas przygotowana i sprawdzona. 

U

Inni oglądali również

Pewnego razu we Włoszech!

Włoska klasyka

Francuska przygoda

Ziemia Kłodzka i Praga

Berlin + Tropical Island

Wizyta na Szlaku Piastowskim

Wizyta w Stolicy

Aktywnie na Sądecczyźnie #2

Aktywnie na Sądecczyźnie

Kopalnia Soli w Wieliczce