fbpx

Wycieczki objazdowe autokarowe

Zobacz najwspanialsze zabytki Starego Kontynentu, podążaj krętmi uliczkami Toskanii i daj się ponieść urokowi Dalmacji.
Sprawdź co czeka Cię w tym sezonie!

Wycieczki objazdowe autokarem

Chcą Państwo zwiedzić piękne europejskie stolice w kilka dni? A może marzy Wam się wyjazd na popularny wileński jarmark, do malowniczej Toskanii lub na szlak Transylwanii? Jeśli któraś z powyższych propozycji przypadła Wam do gustu bądź szukacie innej wycieczki objazdowej autokarem, jesteście we właściwym miejscu. ALL IN travel ma do zaoferowania wiele ciekawych programów, wśród których każdy znajdzie ten dopasowany do indywidualnych podróżniczych potrzeb.

Dlaczego warto wybrać się na wycieczkę objazdową?

Poniższa oferta jest godna uwagi z wielu względów. Przede wszystkim wycieczki objazdowe autokarem to możliwość odwiedzenia kilku pięknych miejsc w krótkim czasie. Przemieszczanie się między nimi bezpiecznym i wygodnym środkiem transportu, opieka doświadczonego pilota i wsparcie lokalnych przewodników przesądzają o atrakcyjności poszczególnych propozycji.

Dokładny opis danej oferty wraz z przebiegiem trasy, planem zwiedzania czy informacjami dotyczącymi zakwaterowania umożliwia znalezienie tej wymarzonej propozycji. Do wyboru są wyjazdy w różnych terminach (największą popularnością cieszą się wiosenne, np. na weekend majowy, i wakacyjne), z wyżywieniem (np. BB ‒ śniadania i HB ‒ śniadania i obiadokolacje). Polecamy także warianty podróży z dodatkowymi środkami transportu ‒ statkiem lub pociągiem.

W przypadku jakichkolwiek pytań w kwestii wycieczek objazdowych autokarem zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości odnośnie do programów, cen czy sposobu płatności i pomożemy zarezerwować wymarzony urlop.

Jadąc z nami 
zawsze masz w cenie:

Opiekę pilota wycieczki,

Ubezpieczenie standard,

Zestawy słuchawkowe ułatwiające zwiedzanie - TOUR GUIDE,

Opracowaną i zoptymalizowaną trasę przejazdu oraz zwiedzania.