fbpx

Tanie wycieczki autokarowe z Krakowa

Zobacz najwspanialsze zabytki Starego Kontynentu, podążaj krętmi uliczkami Toskanii i daj się ponieść urokowi Dalmacji.
Sprawdź co czeka Cię w tym sezonie!

Podróże to wspaniały sposób na kształcące i inspirujące spędzanie wolnego czasu. Osoby, które uwielbiają zwiedzać kraje Starego Kontynentu, powinny koniecznie rozważyć udział w jednej z wielu ekscytujących wycieczek objazdowych organizowanych przez biuro ALL IN travel. Wybierając się z nami na wyprawę komfortowym, bezpiecznym autobusem mogą Państwo odwiedzić jego najpiękniejsze zakątki w towarzystwie doskonale zorientowanych w terenie lokalnych przewodników.

Chorwacja

Niewielki kraj położony na południu Europy, nad błękitnymi wodami Morza Adriatyckiego, to jeden z najchętniej wybieranych kierunków podróży polskich turystów. Na jego terenie znajduje się mnóstwo przepięknych plaż, idealnie kontrastujących z górującymi nad nimi skalistymi zboczami, ale i wiele innych zjawiskowych miejsc. Do kategorii tej można zaliczyć np. zachwycający cud natury, jakim są Jeziora Plitwickie. Będąc w Chorwacji, warto także odwiedzić urokliwe miasta pełne zabytkowych kamienic, pachnące lawendą i pysznym, lokalnym winem. Jedną z interesujących miejscowości jest Dubrownik, na którego ulicach kręcone były ujęcia do kultowego serialu „Gra o Tron”.

Włochy

Każdy, kto kocha podróże, powinien choć raz wybrać się na wycieczkę objazdową po najpiękniejszych miastach Italii. W czasie wyjazdu z ALL In travel będą mieli Państwo możliwość zobaczyć najpopularniejsze zabytki Rzymu, odwiedzić Watykan, przespacerować się malowniczymi, skąpanymi w słońcu uliczkami, ale nie tylko. Wyprawa autokarem do Włoch organizowany przez nasze biuro podróży to dla klientów również doskonała okazja, aby odpocząć na plaży oraz skosztować specjałów tutejszej kuchni, m.in. pysznej pizzy oraz oryginalnych, włoskich lodów. 

Albania

Ten kraj położony na Półwyspie Bałkańskim to miejsce w sam raz dla fanów malowniczych krajobrazów, szerokich plaż ciągnących się nad przejrzystymi wodami Adriatyku oraz nietuzinkowych, intrygujących zabytków. Wycieczka autokarowa do Albanii, obejmującą m.in. wizytę w Tiranie, to podróż pełna wrażeń, pysznych potraw, zachwycających zabytków kultury oraz zapierających dech w piersiach widoków.

Wycieczki objazdowe po Europie

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą biura podróży ALL IN travel. Obejmuje ona atrakcyjne cenowo wycieczki autokarowe w różne rejony Europy. Naszym klientom zapewniamy komfortowe, bezpieczne środki transportu. Podczas wyjazdu zatrzymujemy się wyłącznie w sprawdzonych obiektach noclegowych i korzystamy z usług profesjonalnych, lokalnych przewodników, którzy w ciekawy sposób przybliżają turystom miejsca, do których się udajemy.

Jadąc z nami 
zawsze masz w cenie:

Opiekę pilota wycieczki,

Ubezpieczenie standard,

Zestawy słuchawkowe ułatwiające zwiedzanie - TOUR GUIDE,

Opracowaną i zoptymalizowaną trasę przejazdu oraz zwiedzania.