Podróż autokarem

zawsze bezpiecznie!

Od początku stawiamy na bezpieczeństwo i komfort podczas podróży autokarem. Nasza flota spełnia najwyższe europejskie normy bezpieczeństwa oraz odznacza się bogaty zaopatrzeniem. Tak, aby długa droga nie była uciążliwa.

Profesjonalni kierowcy

Za kierownicami pojazdów w naszej flocie siedzą osoby z długoletnim stażem, odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzące do swojej pracy.

Doświadczenie od 15 lat

Doświadczenie budowaliśmy latami i wciąż je rozwijamy, inwestując nie tylko we flotę, ale przede wszystkim w fachową kadrę.

Duża baza autokarów

Składa się z autokarów turystycznych mogących pomieścić od 30 do 89 osób, a także busów, w których możemy przewieźć od 8 do 17 osób.

Wiele udogodnień

Na naszym pokładzie znajdą Państwo system audio-video. Czas podczas podróży umili również minibar wyposażony zarówno w ciepłe, jak i zimne napoje oraz przekąski.

Klimatyzacja, toaleta

Każdy nasz autokar wyposażony jest w sytem klimatyzacji oraz w specjalne filtry powietrza. Na pokładzie autokarów znajduję się również toaleta.

Rozkłady jazdy

Poniżej znajdą Państwo aktualne rozkłady jazdy, za kżdym razem prosimy jednak sprawdzić datę aktualizacji plików.

Aktualny: Chorwacja - wczasy 19.08.2022

aktualizacja 04.08.2022

Ważne informacje

Limit bagażu w autokarze

Każdy z naszych pasażerów może zabrać ze sobą bezpłatnie 1 torbę lub walizkę o wadze do 20 kilogramów oraz torbę, lub plecak podręczny, tak aby mógł on zmieścić się na górnej półce lub pod fotel. Każdy niewymiarowy bagaż podręczny zostanie odpłatnie umieszczony w luku bagażowym. Za nadbagaż pobierana jest przez obsługę autokaru opłata w wysokości 45 złotych lub 10 euro.

Miejsce w autokarze

Miejsce w autokarze każdorazowo przydziela Państwu pilot znajdujący się na pokładzie. Nie prowadzimy wcześniejszej rezerwacji miejsc. Podczas dokonywania rezerwacji mogą Państwo wpisać adnotację w polu uwagi, np. „miejsce z przodu”, „razem z Państwem Kowalscy” etc. Te wszystkie sugestie pilot w miarę możliwości postara się spełnić.