fbpx

Poczuj białe szaleństwo!

Odwiedź z nami zaśnieżone stoki Włoch, Słowacji oraz Polski. Wyruszamy z ponad 48 miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy.

U

Brak wyników spełniających Twoje wymagania

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy wyjazdu, który spełni Twoje oczekiwania. Wyczyść filtr wycieczki i spróbuj jeszcze raz!

 

Pozostajemy do twojej dyspozycji pod telefonem +48 880 370 707.

Jadąc z nami 
zawsze masz w cenie:

Opiekę pilota wycieczki,

Ubezpieczenie standard,

Zestawy słuchawkowe ułatwiające zwiedzanie - TOUR GUIDE,

Opracowaną i zoptymalizowaną trasę przejazdu oraz zwiedzania.

Starożytne zabytki, pyszna śródziemnomorska kuchnia, malownicze, położone nad Adriatykiem plaże – choć to z nimi wielu osobom kojarzy się Italia, warto także poznać ją też od innej strony. Jeśli należycie Państwo do grona miłośników białego szaleństwa, okazją do tego może być wyjazd do Włoch na narty. O tym, że spędzenie zimowego urlopu w tamtejszych kurortach jest doskonałym pomysłem, najlepiej świadczy fakt, że każdego roku odwiedzają je tysiące turystów z całego świata.

Dlaczego akurat stoki we Włoszech?

Zastanawiają się Państwo, co Italia ma do zaoferowania fanom narciarstwa? Osoby, które zdecydują się na wyjazd na narty w Dolomity, mogą przekonać się, że Włochy w zimie są równie atrakcyjnym miejscem pobytu, jak o każdej innej porze roku. Na turystów uprawiających sporty zjazdowe czekają doskonale przygotowane, długie i szerokie trasy. Są one położone w pobliżu przepięknie usytuowanych ośrodków narciarskich prowadzonych przez osoby słynące ze swojej gościnności.

Znakomite warunki do uprawiania sportów zimowych we Włoszech

Wysoki poziom hoteli i doskonałe przygotowanie stoków zlokalizowanych w górskich regionach tego kraju – to niejedyne powody, dla których kierunek ten jest tak popularny wśród miłośników białego szaleństwa. Jego ogromną zaletą jest też doskonały klimat. Osoby, które planują wyjazd na narty, mogą odwiedzić Włochy podczas wyjątkowo długiego sezonu. Słoneczne dni, w których panują idealne warunki do uprawiania sportów zimowych, dominują tu od grudnia aż do kwietnia.

Malownicze regiony Włoch

Szusowanie po stokach to niejedyna atrakcja, jaką można zaplanować w czasie urlopu w Italii. Co jeszcze powinniście Państwo wiedzieć, jeśli interesuje Was organizowany przez nasze biuro podróży wyjazd na narty? Włochy to kraj pełen przepięknych miejsc, w którym widoki zapierają dech w piersiach. Turyści, którzy odwiedzą je w czasie sezonu zimowego, mogą podziwiać malownicze krajobrazy pokrytych białym puchem zboczy górskich, np. wygrzewając się w słońcu na leżaku z kieliszkiem aromatycznego, włoskiego wina w dłoni.

Komfortowe wyjazdy na narty do Włoch

Nie ma lepszego miejsca w Europie na spędzenie urlopu zimowego, jak alpejskie regiony Italii, słynące z gościnności mieszkańców tych terenów, pysznej kuchni, fantastycznych widoków i rewelacyjnych warunków do uprawiania narciarstwa. Dlatego też nasze biuro podróży co roku organizuje liczne wyjazdy na narty do najbardziej znanych ośrodków narciarskich Włoch. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z jego ofertą oraz kontaktu z naszymi pracownikami – chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.