fbpx

Poczuj białe szaleństwo!

Odwiedź z nami zaśnieżone stoki Włoch, Słowacji oraz Polski. Wyruszamy z ponad 48 miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy.

Wyjazdy autokarowe na narty 

Organizacja wycieczek jest naszą pasją! Możecie się Państwo o tym przekonać, rezerwując wyjazdy na narty autokarem. Oferujemy podróże na stoki Słowacji, Włoch i Polski, gdzie możecie się oddawać białemu szaleństwu przez kilka dni. Zachęcamy do zapoznania się z opisem poniższych propozycji, a w razie pytań służymy radą.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę wyjazdu na narty autokarem?

Stawiając na którąś z naszych zimowych ofert, mają Państwo gwarancję:

  • podróżowania bezpiecznym, komfortowym pojazdem,

  • standardowego ubezpieczenia w cenie,

  • opieki pilota wycieczki,

  • zakwaterowania w nowoczesnym, sprawdzonym przez nas hotelu i wyżywienia zgodnego z daną ofertą.

Decydując się na rezerwację wymarzonych ferii zimowych czy weekendowego wyjazdu na narty autokarem w naszym biurze podróży, nie muszą się Państwo martwić o dojazd, nocleg czy skipass (karnet narciarski). Wszystkimi istotnymi sprawami, które mają wpływ na udany urlop, zajmiemy się my.

Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb

Zdajemy sobie sprawę z różnych oczekiwań klientów wynikających np. ze stopnia zaawansowania danego narciarza, dlatego mamy dla Państwa kilka propozycji. Jedną z nich jest cieszący się dużą popularnością przejazd dla całej rodziny do Bukowiny Tatrzańskiej. To właśnie tam na wielbicieli białego szaleństwa czekają trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. To również idealne miejsce dla dzieci, które chcą nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie. Po dniu na śniegu warto udać się na odpoczynek do term.

Poza powyższą propozycją w naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjazdy na narty autokarem do Słowacji i Włoch.

Zarezerwuj zimowy wyjazd już teraz

Każda oferta została przygotowana z myślą o wymagających turystach. Chcemy zapewnić im maksimum bezpieczeństwa i wygody. Zachęcamy do zapoznania się z opisem naszych wyjazdów autokarem, w których przedstawiamy informacje dotyczące transportu, zakwaterowania, wyżywienia czy ubezpieczenia. Jeśli potrzebujecie Państwo więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy!

U

Brak wyników spełniających Twoje wymagania

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy wyjazdu, który spełni Twoje oczekiwania. Wyczyść filtr wycieczki i spróbuj jeszcze raz!

 

Pozostajemy do twojej dyspozycji pod telefonem +48 880 370 707.

Jadąc z nami 
zawsze masz w cenie:

Opiekę pilota wycieczki,

Ubezpieczenie standard,

Zestawy słuchawkowe ułatwiające zwiedzanie - TOUR GUIDE,

Opracowaną i zoptymalizowaną trasę przejazdu oraz zwiedzania.